Koniec planów Merkel,Tuska, Junkera o Armii Europejskiej, Amerykanie wylądowali

Sprzęt USA Army dla Polski przepłynął do Niemiec


W piątek 6 Stycznia przypłynął do Niemiec największy ładunek brygad wojsk amerykańskich od upadku Związku Radzieckiego. 

Az 87 czołgów , 144 pojazdów wojskowych rozpoczęło rozładowywanie w porcie Bremerhaven.

Cały sprzęt oraz 3500 żołnierzy ma być rozmieszczone wzdłuż wschodniej granicy NATO. Wdrożenie takiej ilości wojsk ma na celu poprawę bezpieczeństwa krajów w Tym Polski dotyczące potencjalnej rosyjskiej agresji w Europie Wschodniej.

To jedzie do Polski

czolg

 

 

Jednak niektórzy obawiają się, że duża liczba będzie zaostrzać napięć z Moskwą.

Liderzy lewicowego regionalnego rządu Brandenburgii – jeden z niemieckich landów, przez którą amerykańskie brygady zostaną przetransportowane w ciągu najbliższych dwóch tygodni – wezwali do dalszych rozmów z Rosją.

Pojawienie się urządzeń i oddziałów wyznacza początek nowego etapu Stanów Zjednoczonych operacji Atlantic czyli postanowienie, w którym przewidziano stałą obecność amerykańskiego zespołu pancernej brygady bojowej w Europie przez dziewięć miesięcy na zasadzie rotacji.

Nowe siły zbiorą się najpierw w Polsce, a później zostaną podzieloną od Estonii aż po Bułgarię.

Zwiększa swoje siły w Europie także Wielka Brytania wysyłając myśliwce do regionu Morza Czarnego i batalion żołnierzy, czołgów do Estonii.

tusk

To kolejna porażka Merkel, Tuska i Junkera. Rodziny Polskie dalej mogą swoją przyszłość opierać na pracy w Polskiej Armii jak i przemysł Polski produkujący komponenty i uzbrojenie.

Przypomnijmy – jeszcze w listopadzie Merkel, Tusk i Junker cieszyli, że zdominują państwa wolne w Europie swoim pomysłem budując swoje wojsko na swoich zasadach i odbierając tradycję państwom jak i pracę rodzinom pracę.

Od tego miesiąca Tusk, Merkel i Junker siedzą cicho jak mysz pod miotłą. Niestety Anglosasi ( czyli USA i Anglia ) nie pozwolą sobie aby w Europie znów Niemcy rękami Brukseli decydowali kto rządzi militarnie w Europie.

Putin i tak się dogada z Trumpem na temat wpływów na świecie natomiast rotacja wojsk amerykańskich i brytyjskich w Europie i w Polsce jest gwoździem do trumny w pomyśle Europejskiej Armii. Polska jest bezpieczna i wolna na kolejne 10-15 lat, za nim odrodzą się znowu pomysły tych trzech mędrców co chcieli mieć wszystko na zdjęciu.

Konrad W

Oto artykul iż Bruksela poinformowała o budowaniu Armii Europejskiej.

http://polskie-echo.com/nadchodzi-armia-ue-niemcy-urywaja-sie-z-kontroli-spelniaja-marzenia-dominacji/

7 stycznia 2017