KOMPROMITACJA  BBC 26/6/2018

KOMPROMITACJA  BBC   26/6/2018

 

Mowa o konserwatywnych Polakach, jako o rzekomych „faszystach” jest absurdem, bo komunizm, nazizm i faszyzm to lewactwo – mówi Marcin Rola w wywiadzie z BBC. I bardzo słusznie, bo te zbrodnicze ideologie wywodzą się od Karola Marksa, a powielanie takich kłamstw przez angielskie media jest po prostu obrazą Polaków na całym świecie.

Sprawa dotyczy II Debaty Polskiej Prawicy, która miała miejsce 17/6/2018 w Leeds. Debatę prowadził Marcin Rola i występowali red. Wojciech Sumliński, Major Tomasz Budzyński, Ks. Tadeusz Isakowicz-Zalewski, General Andrzej Pawlikowski, Lech Kowalski, Dr. Łukasz Kister, Jacek Komuda i Marcin Dybowski. BBC spędziło cały dzień w Manchester, szukając tej debaty, bo w związku z nagonką w Anglii nie była szeroko afiszowana, i wtargnęli na salę w Leeds z Mayą Rostowską, anty-Polką na czele, dopiero o 17.00, próbując zakłócić imprezę, co im się nie udało, bo Marcin Rola obiecał im wywiad po zakończeniu. Z tym że organizatorzy imprezy – Polska Niepodległa – nagrali ten wywiad w całości, zdając sobie sprawę że będzie miała miejsce manipulacja. Wywiad jest po polsku, wyemitowany przez wRealu24, z tłumaczeniami, ok. 30 minut:

 

 

Parę godzin przed udostępnieniem tego wywiadu został on skomentowany przez Marcina Rolę i Piotra Szlachtowicza, jako chamski i bezczelny przekręt, wskazując wszystkie manipulacje, których dopuściło się BBC. Po raz pierwszy w historii istnieje niezaprzeczalny dowód kłamstw BBC, za które powinni być pociągnięci do odpowiedzialności:

 

 

To, co wyemitowało BBC stanowi wściekły atak na środowiska prawicowe i na osobę Ambasadora RP w Londynie. W programie BBC nie ma ani słowa o Debacie w Leeds, natomiast wymieniane są inne imprezy, np. Bieg Tropem Wilczym dwa lata temu, w raz z nieprawdziwym twierdzeniem, że Ambasada RP w Londynie popiera i finansuje prawicowe imprezy, co natychmiast ogłosiła gazeta wyborcza. BBC serwuje „lewacką sałatkę”, naturalnie z wyciętymi wypowiedziami Marcina Roli. W programie jest też o Britain First i o Tommy Robinson, którzy siedzą w więzieniu za komentowanie, wbrew obowiązującej cenzurze, tzw. „grooming gangs”, – czyli gwałtu na nieletnich przez muzułmańskie grupy przestępcze, które to Marcin Rola nazywa patologią.  Program ten jest po angielsku:

 

 

W Anglii od dawna istnieją problemy z BBC. Pomijając skandal Jimmy Savile, w ostatnich latach były problemy z określeniami „polskie obozy śmierci”. Parę lat temu w Londynie była wielka demonstracja Polaków, inspirowana przez Patriae Fidelis i inne grupy, przeciw wyemitowaniu „Nasze matki nasi ojcowie”. 10/11/2017, wraz z Independent ( należący do Lebedeva) i Daily Mail, BBC wyemitowało fałszywkę że „jutro ulicami Warszawy przejdzie 60 tysięcy faszystów”, tym samym rozpowszechniając to oszczerstwo na cały świat. Był to moment, który zaważył na losach Polaków na Wyspach, zaczęły się nagonki np. na wizytę Mariana Kowalskiego w 2017 (zamknięto restaurację na 48 godzin), podobnie na Ziemkiewicza, Sumlińskiego i Żebrowskiego w tym roku, także na Marsz Wyklętych, który po raz pierwszy się nie odbył, bo zamknięto Pomnik Lotników.

17/5/2018 BBC wyemitowało następny anty-polski program, z udziałem Rafała Pankowskiego z Nigdy Więcej, o rzekomych „10 grupach ultra-prawicowych działających w Londynie”, z tym że w Londynie są 3 grupy patriotyczne, a tych siedmiu dotychczas szukamy. Program ten był na newsach, czyli w czasie największej oglądalności, trwał 7 minut, poniżej 2 nagrania (po angielsku) domowej roboty z ekranu:

 

 

https://youtu.be/nhYtCKwMM74

W obliczu „polowania na czarownice” BBC i lewackich pism jak Guardian, który atakował polskie szkoły sobotnie, stowarzyszenia patriotyczne bronią się jak mogą. Były składane skargi do Komendy Głównej Policji w Londynie, i w jednej sprawie doszło do dochodzenia, w którym policja przyznaje się że nie zbadali źródeł informacji na postawie których działali. Te źródła to tutejsza Antifa i tutejszy KOD.

 Miejmy nadzieję, że organizacje jak Reduta Dobrego Imienia i Ordo Iuris zajmą się oszczerstwami przeciwko Polsce, którego światowym centrum jest Londyn, dawna siedziba Karola Marksa.

Artykuł przysłał – Krzysztof Jastrzembski, Londyn

30 czerwca 2018

3 komentarzy
  1. Żenujący artykuł, nigdy nie byliście portalem wysokich lotów, ale publikacja takiego obrzydliwego artykułu napisanego znanego z kłamstw Pana Jastrzembskiego jest nawet poniżej Waszego poziomu. Pan Jastrzembski znany jest w środowisku z kłamstw, a Wy powinniście weryfikować informacje przed publikacją. Nie będę już więcej tu zaglądać, proszę wybaczyć.

  2. Pisze to gość ktory chodzi na koncerty neonazistowskie 😀 hahah
    Polonijny patriotyzm sięgnął dna!

Komentowanie jest wyłączone.