Kolonko, Kaczyński zdradził interesy Polski przez deklarację żydowską.

Kolonko , Kaczyński zdradził interesy Polski przez deklarację.

 

KAczyński podpisał deklarację hańby co doprowadzi do tego że za kilka lat Polacy będą musieli rozdawać pieniadze Polaków ciężko pracujących – żydom – mówi Max Kolonko.

PIS doprowadzi Polskę i Polaków do biedy , wysokich podatków w przyszłosci  i opinii że Polacy mordowali żydów. Gdy Kaczyński umrze, Polska zostanie rozebrana przez Żydów na czynniki pierwsze – mówi MAX Kolonko.

Polacy muszą szykować porfele, nie będzie mniejszych podatków, niestety Kaczynski zdradził Polaków i Polskę brakiem umiejętności wynika z programu. MAx mówi że  Zydzi bedą przez 10 lat atakować Polskę przez tą deklarację aby dostać te pieniądze.

Co się okazało że onet wyciągnął notatkę Ambasadora Wilczka, gdzie widac że PIS nie wiedział co robić ……. ale wstyd……pokazuje MAX Kolonko. Fajny Ambasador jak i PIS. 

 

 

Mówi Max Kolonko też że deklaracja KAczyńskiego i PIS to zdrada stanu, interesu narodowego i państwa. Kim pan jest panie Kaczyński i „banda PIS” pyta Kolonko że decydujecie sie robić takie rzeczy,  że Polacy mordowali żydów…

Czy KAczyński i ministrowie PISu powinni stanąć przed Trybunal Stanu za taką deklarację że Polacy mordowali żydów – może powinni ze swoich pieniedzy i majątków płacić roszczenia ? Kiedyś stracą władzę , więc przyjdzie czas na rozliczenia… 

Sprawa jest poważna gdyż nas uczyli i uczą w Polsce dzieci, że niemcy mordowali żydów, niestety dzieki Kaczynskiemu i PIS w innych krajach będą uczyć że Polacy mordowali żydów. 

Kiedyś MAX walczył z patologią Platformy i pomógł wygrać Pisowi ale widać, że teraz zaczyna walczyć z patologią PIS, najgorzej chyba mają zwykli Polacy , emeryci gdyż kwota jaką będa musieli płacić jest przerażająca jak i stwierdzenie że Polacy mordowali żydów.

Oto prosto z USA, sam zobacz, że pieniądze dla Żydów i słowa że Polacy też mordowali są winą Kaczyńskiego i PISU.

 

Ceny w Polsce oszalały za PIS gdy emeryt za Tuska – „zwodziciela ludzi ” w Polsce miał emeryture 1400 zlotych węgiel kosztował 350 złotych za PIS emeryt dostał 1420 złotych czyli 20 złotych wiecej a węgiel kosztuje 750 złotych… ludzie dochodzą do strasznej biedy a trzeba będzie płącić miliardy za politykę KAczyńskiego i PIS.

Pecha ma Polska i Polacy że tacy politycy ich reprezentują… czy to się kiedyś zmieni…

Konrad W

 

12 sierpnia 2018
Czytaj inne artykuły w dziale Polska