Kolejne protesty anty Macrona Paryż. Oto Unia Tuska i Junkera

Kolejne protesty any Macrona Paryż. Oto Unia Tuska i Junkera

 

Kiedyś były manifestacje co miesiąc teraz już co tydzień mamy manifestacje przeciwko Rządom w krajach tworzących Unię Europejską.

Tydzień temu była zadyma w Brukseli, dwa tygodnie temu we Włoszech gdzie ludzie kazali Rządowi natychmiast opuścić Unię Tuska i Junkera i wyjście z waluty Euro. Dzisiaj kolejny protest w Paryżu.

Pół roku temu manifestowali Francuzi przeciwko Prezydentowi Francji Hollandowi za wpuszczenie masowej emigracji i zamachów gdzie zginęło dużo ludzi teraz już przeciwko Macronowi i jego reformom.

Prawda jest taka , Unia Europejska się kończy za Rządów Tuska. Rozwalił gospodarkę krajów tworzących UE, rozwalił bezpieczeństwo w UE i Wielka Brytania opuszcza UE.

Ale po kolei to już 5 protest przeciwko Macronowi że dalej jest Prezydentem. 100 polityków z jego partii ogłosiło rebelię.

Macron chce ograniczenia nawet działania związków zawodowych gdyż gospodarka upada.

Ludzie mają dość w Unii Europejskiej za Rządów Tuska i Junkera.

Więc co się dzieje że taki chaos za Rządów Tuska i Junkera , niestety politycy w Unii Europejskiej robią wszystko co chce Merkel. Chciał emigrantów to ma, Tusk zgodził się. Problem Unii Europejskiej sa jednak znikające pieniądze z budżetów krajowych co odczuwają ludzie, kraje morza śródziemnego dobiaja wysoka wartość Euro gdyż wakacje zrobiły się droższe, i kraje muszą brać pożyczki w Euro, produkcja upada w krajach kosztem produkcji niemieckiej. Wiec gdzie są te pieniądze z krajów Unijnych ?

Pieniacze te trafiają do Niemieckich firm które opanowały Europe i pod nakazami Brukseli nie można ich opodatkować , przykład Podatku Szydło na supermarkety Niemieckie i Francuskie aby dać Polakom większe zasiłki na dzieci. Niestety ten sam problem mają na wyspach Brytyjskich i Minister będzie podnosił podatki.

Ostatnio jeden sir Brytyjski w telewizji powiedział że Unia Europejska to kartel gdzie nie ma szans się przebić przez Niemieckie Firmy które wygrywają największe przetargi w Europie.

“No non-German company has ever won anything, and nobody has ever been able to block any suggestion from the German cartel. Never. They stifle innovation, the EU. And the European Court of Justice, well, that’s frankly crooked.” -sir James Dyson

A czym zajmuje się Bruksela – nakładaniem debatą nad Polską – to jest chory „kartel „.

oto zamieszki w Paryżu

 

 

Konrad W

UE TO MAFIA. Tusk , Włosi nie będą niewolnikami.

 

19 listopada 2017
Czytaj inne artykuły w dziale Świat