Kobieta zgwałcona wczesnym ranku w Bolton, Manchester

Kobieta zgwałcona wczesnym ranku w Bolton, Manchester

 

Funkcjonariusze Policji zostali wezwani  do nieruchomości przy Westgate Avenue w Halliwell wkrótce po 9 rano w czwartek rano.

Policja wszczęła śledztwo po tym, jak kobieta została zgwałcona przez nieznajomego męzczyznę.

Kobieta, w wieku około czterdziestu lat, jest wspierana przez specjalnie wyszkolonych oficerów.

Opisywany jest jako biały, w wieku 20 lat i uważany za chudego, o wysokości między 5 stóp a 5 stóp i 5 stóp wzrostu.

Policja uważa, że ​​gwałciciel miał około 20 lat, nosił dres i spodnie od dołu, i był widziany na ulicy krótko przed incydentem

Policja twierdzi, że w czasie incydentu miał na sobie szary szary dres i niebieskie spodnie od dresu. Główny inspektor John Charlton z dystryktu Bolton w GMP powiedział: „To przerażający i szokujący incydent.

„Apelujemy do każdego, kto ma jakiekolwiek informacje i chętnie rozmawia z ludźmi, którzy widzieli przestępcę na początku ataku.

„Incydent zdarzył się w ruchliwej porze dnia, a wielu ludzi wybiera się do pracy, więc jestem przekonany, że są ludzie, którzy mogą pomóc w naszych zapytaniach.

„Chętnie porozmawiamy z każdym, kto był w obszarze między 8.30 a 9 rano w czwartek 6 czerwca.

„W nadchodzących dniach w okolicach będzie zwiększona obecność policji i zachęcam każdego, kto ma pytania lub problemy, aby porozmawiał z tymi funkcjonariuszami, którzy są tam, aby zapewnić wsparcie”.

Każdy, kto ma informacje, powinien skontaktować się z policją pod numerem 0161 856 8757, podając incydent numer 527 z 06.06.1919 lub Crimestoppers, anonimowo, pod numerem 0800 555 111.

Konrad W

 

6 czerwca 2019
Czytaj inne artykuły w dziale Manchester