Kobieta martwa z podciętym gardłem, na ulicy w Londynie

Kobieta martwa z podciętym gardłem, na ulicy w Londynie

 

Kobieta, 44, została znaleziona martwa z podciętym gardłem, na ulicy po tym, jak sąsiedzi usłyszeli „okropne krzyki”. Policja aresztowała mężczyznę, 45 lat, podejrzanego o „morderstwo”.

Policja twierdzi, że 44-letnia kobieta, ubrana w różowy płaszcz, zmarła na miejscu ataku naprzeciwko przedszkola w Ilford we wschodnim Londynie, w środę wieczorem.

Zszokowani mieszkańcy powiedzieli, że usłyszeli krzyki i zobaczyli krew na chodniku, gdzie leżała kobieta.

Pan Khan, oficer ochrony, który mieszka z żoną i dwójką dzieci, dodał: „Myślę, że ta kobieta mieszkała niedaleko stąd. Pewnie szła na stację lub do lokalnych sklepów.Policja odgrodziła miejsce zbrodni, zaledwie kilka metrów od dziecięcego żłobka i pobliskiego liceum.

Rzecznik Met Police powiedział: „Policja została wezwana przez London Ambulance Service (LAS) na Norfolk Road, Ilford o 19: 09 w środę, 3 stycznia po doniesieniach o niereagującej kobiecie na ulicy.

„Oficerowie i London Ambulance Service znaleźli 44-letnią kobietę z poważnymi ranami kłutymi. Zgon ogłoszono na miejscu o 19:16. Rzecznik dodał: „Najbliżsi kobiety zostali powiadomieni, ale czeka nas formalna identyfikacja. W odpowiednim czasie odbędzie się też sekcja zwłok.

Detektywi z wydziału zabójstw i poważnych przestępstw kryminalnych prowadzą dochodzenie, kierowane przez nadkomisarza Dave’a Whellamsa.„We wczesnych godzinach czwartku, 4 stycznia, 45-letni mężczyzna został aresztowany przez detektywów pod adresem w Newham pod zarzutem morderstwa.„Został zabrany na posterunek policji we wschodnim Londynie, gdzie przebywa w tym czasie. Dochodzenie trwa. „

Konrad W

7 stycznia 2018
Czytaj inne artykuły w dziale Londyn