Kobieta i troje dzieci poniżej 12 roku zaatakowani nożem w Londynie

Kobieta i troje dzieci poniżej 12 roku życia zaatakowani nożem w dzielnicy Enfield- Londyn

 

KOBIETA i troje dzieci w wieku poniżej 12 lat zostało zaatakowanych nożem w północnym Londynie.

Mężczyzna został aresztowany pod zarzutem usiłowania zabójstwa, po tym, jak po południu zaatakował rodzinę w nieruchomości przy Livingstone Road w Enfield.

Cztery ofiary zostały przewiezione do szpitala.

Rzecznik policji policji powiedział: „Policja w Enfield aresztowała mężczyznę pod zarzutem usiłowania zabójstwa.

„Oficerowie zostali wezwani na Livingstone Road, N13 o 12.13 w sobotę, 6 lipca, po doniesieniach o rannej kobiecie.

„Kobieta i troje dzieci w wieku poniżej 12 lat, które doznały urazu kłutego. zostały przewiezione do szpitala” ……Livingstone Road jest zamknięta na skrzyżowaniu z Bowes Road A406. Kierowcy powinni unikać okolicy.

Jeden z sąsiadów powiedział: „Słyszałem krzyki, a potem zobaczyłem kobietę leżącą na ziemi, na której znajduje się namiot policyjny. Spojrzała w bardzo złym stanie. Potem zobaczyłem na podłodze 10-letnią dziewczynę.

– Wyłączyłem radio, a potem usłyszałem krzyki rozdzielające się, jak trzy lub cztery razy w ciągu kilku sekund, jak „ahh … ahh … ahh”, jakby coś się z nią działo. „Potem zobaczyłem jednego z synów mojego sąsiada, który ma około 12 lat, w panice ucieka z balkonu swojego domu.

„Potem, kiedy spojrzałem przez okno, zobaczyłem czarnego mężczyznę w czerwonej czapce z daszkiem, noszącego wysoką kurtkę. „Stał na szczycie drogi. Potem kilku moich sąsiadów było bardzo ożywionych, gestykulując na niego i krzycząc na niego.

„Policja była tam bardzo szybko. Krzyczeli na faceta:„ nie ruszaj się, nie ruszaj się, zostań tutaj ”. Wtedy jeden z policjantów chwycił go.

„Wiedziałem, że to było pchnięcie nożem. Policja wyglądała na zszokowaną. 

Inny świadek, który mieszka po drugiej stronie drogi od ofiar, dodał:  Wzięliśmy rondel i wodę, aby spróbować leczyć rany. Jestem naprawdę wstrząśnięty”.

Konrad W

 

6 lipca 2019
Czytaj inne artykuły w dziale Londyn