Kobieta i dwóch mężczyzn zadźganych w Leyton w Londynie

Kobieta i dwóch mężczyzn zadźganych w Leyton w Londynie

 

Kobieta walczy o swoje życie po tym, jak została jedną z trzech osób zadźganych w Londynie dziś po południu.

Kobietę w wieku około trzydziestu lat i dwóch mężczyzn znaleziono na ulicy Church Road w Leyton. Policja i Londyńska Pogotowie Ratunkowe uczestniczyły w tym wydarzeniu niedługo po 15.30. Kobieta jest w krytycznym stanie, podczas gdy obrażenia tych dwóch mężczyzn nie zagrażają życiu ani nie zmieniają życia.

Rzeczniczka Metropolitan Police oświadczyła:

„Policja została wezwana na Church Road, E10 o 3.37pm w sobotę, 5 stycznia po doniesieniach o rannych. Ambulans sanitarny i policja znaleźli kobietę z ranami kłutymi i dwoma mężczyznami z ranami rany.

Obecnie nie dokonano aresztowań, policja szuka sprawców.

Rzecznik londyńskiego pogotowia powiedział: „Zostaliśmy wezwani o godz. 15.33 dzisiaj do doniesień o ataku noża w Church Road w Leyton. Pojawił sie także helikopter.

To kolejny atak nożownika w Londynie w roku 2019 po tym jak  ochroniarz Tudor Simionov został zamordowany w Mayfair w Nowy Rok. Simionov, lat 33, pracował jako ochroniarz podczas prywatnej imprezy w Fountain House w Park Lane, kiedy został zaatakowany. Dwóch jego kolegów ochroniarzy, w wieku 29 i 37 lat, i 29-letnia kobieta również zostali dźgani nożem w tym incydencie. Ich obrażenia nie stanowiły zagrożenia życia.

Pan Simionov jest drugą osobą, która zmarła w stolicy w 2019 roku, po tym, jak kobieta  Charlotte Huggins, 33-letnia, została pchnięta nożem w Camberwell, 1 stycznia.

W roku 2018 było ponad 120 osób zamordowanych w Londynie.

Oto zdjecie z miejsca morderstwa

Konrad W

5 stycznia 2019
Czytaj inne artykuły w dziale Londyn

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *