Kierowca z furgonetki ukrył 900 000 funtów w Londynie. Gdzie one są.

Kierowca z furgonetki ukrył 900 000 funtów w Londynie. Gdzie one są.

 

Lubisz bawić sie w Sherlocka Holmesa lub detektywa – cóż masz do tego sposobność.

W Londynie ukryto 900 000 funtów i nikt nie wie gdzie.

Pracownik firmy ochroniarskiej  G4S, Joel March mający lat 36, uciekł ze skrzynkami depozytowymi po opuszczeniu 23 kwietnia pojazdu transportowego w Londynie.

Mężczyzna z Clapham w Londynie przyznał się do kradzieży i ukrycia dochodów z przestępstwa i został skazany na cztery lata i osiem miesięcy w piątek.

Prokurator że March przybył do pracy tego ranka i odebrał furgonetkę z 48 kontenerami o łącznej wartości 916.190 funtów w środku.

 

Ale zamiast dostarczyć gotówkę w okolicach Holborn pojechał do Larkhall Rise w Clapham, porzucił furgonetkę i uciekł z gotówką.

Prokurator powiedział, że 43 z 48 skrytek depozytowych z pieniedzmi zawierających 889,440 funtów zniknęło z Vanu. Furgonetka została pozostawiona na ulicy, na której nie było kamer CCTV, przez kilka godzin, zanim członek społeczeństwa zgłosił to G4S.

Firma skorzystała z zapasowego klucza, aby wejść do furgonetki i zobaczyła, że ​​kierowca odszedł, zostawiając swój osobisty i służbowy telefon, kamizelkę kuloodporną, kluczyki w stacyjce i torbę gotówki.

Dodał: „Pan March był kierowcą G4S, a 23 kwietnia powierzono mu dostarczenie prawie 1 miliona funtów gotówką na różne adresy w centrum Londynu. „Ale zamiast tych dostaw ukradł gotówkę i odmówił ujawnienia policji, gdzie znajdowała się większość skradzionej gotówki”.

March został aresztowany następnego dnia w posiadłości w Clapham, gdzie policja znalazła 28 600 funtów w gotówce.  Podczas śledztwa okazało się że rano przed aresztowaniem kierowca wydał około 1400 funtów gotówką na nową odzież sportową i obuwie od JD Sports.

Ale sąd usłyszał, że kierowca odmówił poinformowania policji, gdzie jest reszta gotówki.

Dodał: „Czuł, że nie doceniają stresu, jakim się poddawał, codziennego ryzyka bycia ofiarą rabunków w transporcie. „Ta kradzież była spontaniczną decyzją pod dużym stresem”.

W dzielnicy w Clapham,wszyscy szukają 900 000 funtow w około 40 skrzynkach.

Oto męzczyzna który nie przyznaje się gdzie sa pieniadze

Konrad W

 

 

27 lipca 2019
Czytaj inne artykuły w dziale Londyn