Kamil Paszko zginął w wyniku upadku z mostu, Reading

Kamil Paszko zginął w wyniku upadku z mostu, Reading

 

Kamil Paszko, 19, rzucił się z mostu autostrady, bo „wstydził się powiedzieć swojej rodzinie, że jest prowadzone przeciwko niemu śledztwo.

Nastolatek powiedział swojej znajomej, z którą pracował na stacji obsługi pojazdów w Reading, że „nie może spotkać się z rodziną”, po tym jak policja wezwała go na drugie przesłuchanie w listopadzie.

W dniu, kiedy popełnił samobójstwo, powiedział znajomej, z którą pracował w Reading service, że wychodzi i nie wróci do pracy w dniu 18 listopada 2016 r.

Jordan Goliat próbowała porozmawiać z nim z dołu mostu autostrady, ale on odepchnął ją i skoczył z mostu, wynika z dochodzenia.

„Spacerowaliśmy od stacji paliw do wzgórza. Był on bardzo emocjonalny i płakał. Przyszedł mi powiedzieć, że nie wróci z powrotem do pracy, a także to, że nie może spotkać się ze swoją rodziną i zamierza zakończyć swoje życie”

Śledztwo w Reading, Berkshire wykazało, że funkcjonariusze z Thames Valley Police aresztowali Polaka mieszkającego w Reading, w wyniku czego musiał wpłacić kaucję w grudniu 2016 roku.

Powód aresztowania nie został ujawniony w toku rozprawy.

„Byłam w szoku przez niego, kiedy to powiedział i nie zdawałam sobie sprawy, jak bardzo był poważny, kiedy to mówił (…). Starałam się go uspokoić i wyjaśnić, że nie jest tak źle”, powiedziała Goliat.

Pomimo jej rozpaczliwych prób przekonywania go, aby nie odebrał sobie życia, Polak skoczył z mostu.

Teenage threw himself from bridge as friends tried to save him

Paszko został przewieziony do szpitala, gdzie spędził cztery dni, po czym zmarł w dniu 22 listopada po tym, jak specjalistyczny zespół neurochirurgicznym nie był w stanie go uratować.

Bezpośrednią przyczyną jego śmierci było urazowe uszkodzenie mózgu spowodowane upadkiem z mostu.

Znajomi z jego lat szkolnych, wspominali go jako zawsze uśmiechniętego i pogodnego chłopaka.

Zdjęcie Polaka zostało umieszczone na moście, na którym popełnił samobójstwo.

Klaudia S.

 

6 kwietnia 2017
Czytaj inne artykuły w dziale Crime