Rząd PIS lewacki, USA odpływa. Biskupi, Rosja i Niemcy obalili Szydło.

Rząd PIS lewacki, USA odpływa. Biskupi, Rosja i Niemcy obalili Szydło.

 

– Dlaczego usunięto Rząd Szydło choć miała 50% poparcia ?

– Dlaczego usunięto Waszczykowskiego i Macierewicza ulubieńców Waszyngtonu ?

– Dlaczego Biskupi katolicy nie byli podczas przyjazdu Trumpa do Polski który dał propozycję silnej Polski i byciem „lotniskowca amerykańskiego” wojsk amerykańskich.

Dlaczego Sakiewicz nie nadaję na opcję proniemiecką w Polsce Rządu PIS teraz , gdy była Kopacz atakował cały czas ?

– Dlaczego Rząd Polski oddano pod Rządy Premiera Morawieckiego który pochodzi z banku niemieckiego a nie brał udziału w wyborach ?

– Dlaczego w Rządzie Morawieckiego jest tak dużo osób z partii Unii wolności ?

A więc odpowiedz – jak zawsze do polityki wtrącił się Watykan bo to Watykan jest pierwszą „nierządnica”  która drenuje pieniądze od biednych Polaków w Polsce. Biskupi reprezentujący Watykan nacisnęli na Dudę a ten na Kaczyńskiego i zarząd PIS że Polska nie może być PROAMERYKAŃSKA – ale musi być proniemiecka.

Kaczyński spotkał się po kryjomu z Merker gdzie ustalono jak działać a głównymi inicjatorami był kościół Watykański, mówią panowie i cytują media niemieckie.

Dlatego usunięto Premier Szydło , Waszczykowskiego oraz Macierewicza bo to tej trójce Biały Dom i Amerykańscy Politycy mieli zaufanie.

Teraz już w Polsce Rządzi nie opcja Proamerykańska ale Proniemiecka po to aby Watykan nie stracił pieniędzy od Polaków, którzy mogliby zacząć poznawać prawdę o nauce Jezusa że zbawienie masz przez wiarę a nie przez sakramenty co zmniejsza przypływ pieniedzy do kościoła i Watykanu. Przybliżanie się Polski do Ameryki gdzie kościół Rzymskokatolicki nie jest kościołem przewodnim i nie mają z stamtąd tak dużego dopływu pieniedzy jak z Polskich „barankówjest niebezpieczne, że Polacy mogą zmieniać kościoły na kościoły amerykańskie. – mówią panowie na filmie, dlatego podjęto działania.

Oto już mamy Premiera i Ministrów w Polsce dawnej lewackiej Partii Unii wolności a to oznacza że : szefem już SKW jest lewak, szef kontrwywiadu Macierewicza podał się do dymisji.

Cała prawda poniżej na filmie, co ciekawe o tym spotkaniu MERKEL – KACZYŃSKI napisały media niemieckie, co wychwyciła Polka w Niemczech… Polacy nie mają na kogo już głosować bo i PIS i PO jest proniemiecka i prorosyjska. Polacy dalej będą płacić dużo za gaz, Polacy będą zasuwać za grosze  w niemieckich firmach itd itd itd….

Odsunięcie Macierewicza, Waszczykowskiego oraz Szydło z Rządu PIS opcji Proamerykańskiej co dało trzy mocarstwa podzieliły sobie znów Polskę dla siebie :

1. Watykanbo Polacy dalej będą płacić za sakramenty i będą uczeni na zasadzie katechizmu a nie Nowego Testamentu czyli że zbawienie masz od Jezusa na wieczność ( Watykan wciska ludziom że przez sakramenty i czyściec aby płacili za msze ). Polska nie będzie głównym sojusznikiem i militarnym i ekonomicznym USA dlatego nie nastąpi rozkwit kościołów uczących na podstawie biblii.

2. Rosję gdyż Polska nie będzie już „lotniskowcem ” Amerykańskim tzn Polska nie rozbuduje sie tak jak Korea Południowa i Japonia – chodzi o to iż prawdziwi sojusznicy USA mają i Armię USA za sobą i są to kraje bogate mającą nowoczesną technologię. Silna Armia USA w Polsce i Polska to sprawa którą nie chce Rosja.

3. Niemcygdyż Premier Morawiecki to były pracownik Niemieckiego Banku, ponadto już mamy w Rządzie wielu Ministrów należących do lewackiej Unii Wolności.

Oczywiście teraz politycy PIS mówią że w całym gronie podjęli decyzję o zmianie Szydło, Macierewicza i Waszczykowskiego i co dali Polakom – Rząd Unii Wolności – czy taki chcieli Rząd Polacy głosując na Szydło, Macierewicza czy Waszczykowskiego ? Kłamstwo goni kłamstwo…..

KTO i  JAKjesli na Rząd Szydło i Macierewicza ani Rosja ani Niemcy przebicia nie mieli, to biskupi mieli na Dudę bo to Duda zatwierdza ministrów Rządu a że Duda słuchał Biskupów pokazał przed zablokowaniem ustawy o sądach. Dlatego dymisjonując Szydło Kaczyński dał możliwość Dudzie usunięcie ministrów Proamerykańskich.

Warte uwagi – kto zdradził ? Kaczyński czy zarząd PIS. Politycy PIS mówią że wszyscy podjęli decyzje więc bojąc się że Duda nie przyjmie Rządu czyli nowe wybory przerazili się tak że stracą „stołki i pieniądze” że postanowili dogadać sie z Dudą i już widzimy że Premier Morawiecki Proniemiecki i ministrowie w Rządzie PIS Lewatcy. Co dostał Sakiewicz że jego gazecina siedzi cicho cóż trzeba popatrzyć jakie reklamy rządowe ma w swojej makulaturze.

Cały wniosek tego artykuły usłyszysz na tym nagraniu polecamy zobaczyć całe 10 minut

 

Niestety Kaczyński i zarząd PIS, Polscy księżą znów doprowadzili że Polska i Polacy będą biedni, nie będą bogaci jak prawdziwi sojusznicy USA czyli Korea Południowa i Japonia i UK oraz będa zasuwać podatkami na Rosjan, Berlin i Watykan.

Niestety Polska musi czekać kiedy pokolenie, Kaczyńskich, Sakiewiczów z gazety Polskiej , starego Morawieckiego, Dudy – odejdzie z tego świata i nowe pokolenie Polaków może w szeregach innej partii niż PIS , obeznane ze światem i prawdziwą nauką i Jezusa i gospodarki Amerykańskiej zbudują ponownie Polskę i połączy ją z USA. Trump dał szansę Polsce niestety lobby Watykanu było za silne dla Kaczyńskiego i jego chłopaków na stanowiskach.

 Silna Polska i w sojuszu gospodarczym z USA odchodzi do lamusa – Morawiecki już mówił że inwestorami będą w Polsce Chińczycy – ale co ciekawe tam gdzie Chińczycy to zarobki 2 dolary na godzinę. Oczywiście Gazeta Polska nasycona już reklamami Rządowymi będzie pisać jaki ten Rząd piękny ale główny cel aby Polska była Proamerykańska a nie Proniemiecka już został zaprzepaszczony o czym świadczy wizyta Morawieckiego ” na kolanach” u Junkera i przejmowanie stanowisk np. w  SKW w kontrwywiadzie przez członków Platformy Obywatelskiej.

Aby od razu tez odpowiedzieć na atak posłów PIS że nic się nie stało należy ludziom coś powiedzieć . Logiczne że USA będzie musiało przestać traktować polaków poważnie i przestać przekazywać ścisłe dane szpiegowskie gdyż jeśli szefem w SKW jest były pracowników rządu Tuska to wiadomo ze dane takie mogą wylądować i na biurko Brukseli i w Niemczech i w Moskwie. Dlatego będziemy widzieć już tylko uśmiechy do kamer Pisowców – tłumaczenia w TVP  posłów PIS jaka to piękna współpraca z USA ale chyba każdy rozumny człowiek wie że ,,, tym ludziom w Rządzie tworzonym przez PIS  już USA nie może ufać.

Polacy już możecie zapomnieć o bogatej Polsce przy współpracy USA a teraz czas zakasać rękawy i do fabryk trzeba zarabiać na Watykan, rosyjski drogi gaz i pożyczki z banków Niemieckich już nawet nie będzie zmniejszania udziałów Niemieckiej prasy w Polsce – pamiętacie jak Sakiewicz atakował a teraz cisza jak makiem zasiał. Polska jest już taka jak za Platformy tyle że media prawicowe tego nie napiszą bo w końcu mają dostęp do rządowych pieniedzy a za Tuska nie mieli. Bieda nad Polskę dopiero nadciąga.

Trump i USA odpływa, z propozycji Trumpa dla Polski skorzystają inne kraje które dostaną i pieniadzą i nowoczesną technologię. Polska i Polacy będą dalej w niewoli” : Watykanu – Rosji – Niemiec a na straży tego układu stoją :

Duda – Watykan,

stary Morawiecki – Rosji

młody Morawiecki – Niemiec.

A że PIS nie rządzi w Polsce a tylko „zajmuje stanowiska dla pieniędzy” mówił już stary Morawiecki który jest prorosyjski bo mówił że usunąłby Waszczykowskiego że nie lubimy rosjan choć na Krymie zginęło aż 10 000 ludzi oraz Macierewicza gdy będzie dzielił na proamerykanów i prorosjan i tak też się stało. Stary Morawiecki widzi Polskę przy Rosji a nie przy USA no to macie.

Konrad W

 

12 stycznia 2018
Czytaj inne artykuły w dziale Polska