Już 10 osób rannych i dzieci, strzelanina na karnawale Manchester

Już 10 osób rannych i dzieci, strzelanina na karnawale Manchester

 

Detektywi rozpoczęli  śledztwo w sprawie strzelaniny po incydencie na Claremont Road w Manchester w kilka godzin po karnawale karaibskim i nie są jeszcze pewni ile było strzałów.

Komendant policji w Wielkiej Brytanii, Wasim Chaudhry, powiedział na konferencji prasowej w niedzielę : „Z incydentu wiemy, że dziesięć osób  odniosły rany i zostały przewiezione do szpitala”.

„Ich wiek sięga od 12 lat do późnych lat 50.

Policja uważa, że ​​”obrażenia były od strzelby”.

Społeczność zebrała się na coroczny Karaibski Karnawał, było tam około 16 000 ludzi.

„Moss Side to tętniąca życiem, przyjemna okolica, mówi jeden z sąsiadów „

Funkcjonariusze starają się ustalić, gdzie dokładnie miał miejsce ten incydent i kto jest odpowiedzialny za tak niebezpieczny atak.

Obszar jest przeszukiwany i badany, podczas gdy Policja stara się rozmawiać z jak największą liczbą osób i przeglądamy CCTV, aby uzyskać wszystkie fakty.

„Karaibski karnawał odbywał się wcześniej tego samego dnia, ale zakończył się kilka godzin przed tym incydentem, dlatego w okolicy było jeszcze wielu ludzi.

Rzecznik policji w Greater Manchester oświadczył: „Około godziny 2.30 rano policja otrzymała raport o strzałach z pistoletu na Claremont Road , 10 osób w tym dzieci trafiły do szpitala, Prawdopodobnie została użyta strzelba „. 

 

 

Oto karnawał

Konrad W

 

12 sierpnia 2018
Czytaj inne artykuły w dziale Manchester