Jutro Brexit. Polaku szykuj porfel, Ty będziesz finansował Tuska i Junkera

Jutro Brexit. Idzie nowa UE Lewackiej biedy. Czy Tusk i Junker obniżą sobie pensje za Brexit. Polaków szykuj portfel to nowa reforma Brukselskich szefów.

 

Dzisiaj 28 marzec 2017 roku jutro ważna data w Wielkiej Brytanii jak i w Unii Europejskiej.

Na razie kraje Unijne a przede wszystkim mieszkańcy krajów Unijnych, których podatki są wysyłane do Brukseli na utrzymanie machiny urzędniczej oraz finansowanie czasami głupich pomysłów, nie zdają sobie sprawy co ich czeka.

Obecnie Bruksela chce od Wielkiej Brytanii aż 52 miliardy funtów. Pięknie to nazywają szefowie Unii lewackiej jako zapłata za rozwód. Oczywiście to kłamstwo.

Chodzi o pieniądze na działalność ich niewolniczej Unii na kolejne 5 lat.

Wielka Brytania odmawia opłacenia tak wysokiej sumy a Brytyjski sekretarz handlowy Liam Fox, mówi dokładnie to jakiś” absurd „.

Dlaczego Wielka Brytania jest tak ważna dla budżetu UE?

Wielka Brytania była trzecim co do wielkości wkładem netto do budżetu UE po dwóch potężnych państwach członkowskich – Niemczech i Francji  w 2015 r. Środki unijne obejmują koszty administracyjne instytucji europejskich, a także finansowanie walki z terroryzmem, rolnictwem i rozwojem regionalnym. Co stanie się z budżetem UE po Brexit?

Kliknij na zdjecie

contr2

Niemiecki polityk i komisarz europejski Günther Oettinger ostrzegają, że Niemcy i inni uczestnicy będą musieli po Brexit zapłacić więcej w budżecie UE. Jednak w styczniu wiceminister finansów Jens Spahn zaproponował, aby Niemcy nie zwiększyły swojego wkładu po opuszczeniu Wielkiej Brytanii.

Jednym słowem ktoś musi to zapłacić ale kto  :

– Hiszpania bieda aż piszczy i liczy tylko na granty Unijne,

– Portugalia domy się sypią z braku pieniędzy ludziom,

– Grecja do niej trzeba dokładać,

– Szwecja ma na utrzymaniu tysiące emigrantów, nie kontroluje większych miast.

– Francja jest na skraju wyjścia z UE w wyborach, może coś dopłacić ale nie dużo.

– Słowacja przecież to malutki kraj z bydłem i sianem na wzgórzach

– Czechy przecież to państw a mała ilością osób

– Węgry stawiają sie UE na całego i budują gospodarkę na kredytach z Rosji.

– Malta , Cypr z czego z turystów którzy przylatują jak jest ciepło .

– Holandia o tam pracuje 300 tyś Polaków można im coś uskubnąć ale wtedy nie wyślą do Polski.

– Irlandia gdy dostanie podwyżkę wyjdzie z Unii.

– Litwa większość Litwinów już na wyspach a reszta patrzy jak wyjechać , to samo Estonia

– Włochy , zbliżają się wybory i trzy Partię rywalizują o władze , kraj jest już nastawiony anty unijnie w ostatnim referendum odrzuciło reformy ” Premiera lizusa  ” Brukseli. Notabene już go nie ma.

 – Bułgaria i Rumunia, większość mieszkańców jest na walizkach jak wyjechać z kraju.

– Cóż zostaje Polska to jeden z liczniejszych i większych krajów Unijnych no i ma kasę bo płaci benefity 500 plus jako jedyny kraj w Europie Wschodniej.

Jednym słowem już niedługo Polski podatnik będzie utrzymywał już w poważnym stopniu wypłaty i emerytury  Euro urzędników, niewybieralnych szefów Unii oraz wszystkie ich pomysły. Pytanie wiec należy zadać czy szefowie Tusk, Junker, i inni obniża sobie swoje apanaże i widać dokładnie absurd Brukseli, Unia czyli 27 krajów straciła bardzo dobrego płatnia jednego z najlepszych a ponownie wybrali Tuska na 2 kadencję. 

Jeśli nawet coś Wielka Brytania zapłaci a na pewno nie 50 mld jak żądają Eurokraci to elity Brukseli szybko to podzielą wśród swoich. Ale co będzie później……

Część krajów, które będą płacić większe składki w tym Polska niestety już nie będą się rozwijać i życie ludzie nie będzie bogatsze, będzie się kurczyć. Rząd Polski będzie musiał znaleźć i tak wśród biednych Polskich firm dodatkowe pieniądze dla Tuska. Unia będzie tylko dobrem dla Niemiec gdyż Bruksela stoi na straży ochrony ich zysków aby Rządy nie opodatkowały za wysoko Niemieckich firm oraz aby mieszać w polityce krajów tworzących Unię.

Jutro Brexit – nowa historia na wyspach, w większości oczekiwana w radości. Nowość też będzie w Europie niestety nie dla wszystkich krajów będzie wesoła.

Oto wina Rządów Donalda Tuska i Junkera którzy nie potrafili przeciwstawić się przez 2 lata Angeli Merker. Czy ta spódnica jest aż tak ładna ? Jeśli będzie ktoś w Polsce pisał nowy podręcznik do Historii nie zapomnijcie napisać koło Donalda Tuska – to za jego kadencji jako szefa UE i błędów doszło do Brexitu.

Wielka Brytania będzie najlepszym miejscem na prowadzenie biznesu 100 złotych ZUS, podatek płacisz raz do roku daje ci możliwość inwestowania. Po Brexit inwestorzy będą mile widziani.

Konrad W

 

28 marca 2017
Czytaj inne artykuły w dziale Polityka