Junker, Tusk, kolejna krew na rekach. Kolejne zamachy w Hiszpanii i w Finlandii

Junker i Tusk, kolejna krew na rekach. Zamachy w Hiszpanii i w Finlandii

 

Kolejny zamach w Hiszpanii i w Finlandii.

Wczoraj w Hiszpanii zabito 13 osób, później strzelanina i znów zabici dzisiaj atak nożowników w Finlandii.

Co się dzieje w Europie, zamach za zamachem dlaczego tak się dzieję a no odpowiedz bardzo łatwo znaleść czyli katastrofalna polityka szefów UE czyli Tuska i Junkera.

Takich rzeczy jakie dzieją się obecnie w Europie nigdy nie było za innych szefów UE.

Dwa lata temu Junker i Tusk za rozkazem Berlina nakazali otworzyć granice zewnętrzne Unii Europejskiej. Włochy, Grecja, Węgry i innym krajom nakazano wpuszczać ludzi .

Ponad milion emigrantów  nie byli ani kontrolowani przez policję graniczą ani przez urzędników i służby specjalne, dlatego wjechało do Europy wiele osób należące do różnych grup terrorystycznych, którzy teraz nawet na innych dokumentach mieszkają w krajach Unijnych.

Wielu się wtopiło w tłum żyjących Europejczyków. Każdy obywatel czy to Polski, Belgii, Francji jadąc do USA, Kanady, Australii musi zostać sprawdzony przez systemy straży granicznej a co zrobił Tusk i Junker a no ominął tą kontrolę. Za te decyzję powinni stanąć przed Trybunałem Stanu jako ludobójstwo Europejczyków. Do tego gdy dołożymy jak upadła Turystyka państw morza śródziemnego daje nam to kolejny dowód że Junker i Tusk powinni zostać usunięci z Brukseli w trybie natychmiastowym.

Prawo musi przestrzegać każdy człowiek nawet szefowie Unii Europejskiej. Jednak widzimy że nie przestrzegają a najgorsze jest to iż nikt nad nimi nie ma kontroli.

Oto jakie mieliśmy zamachy za rządów Tuska i Junkera i za ich decyzję złamania prawa.

7 styczeń 2015 – Zamach w siedzibie tygodnika „Charlie Hebdo” w Paryżu – atak terrorystyczny– który miał miejsce 7 stycznia 2015 roku w siedzibie magazynu satyrycznego „Charlie Hebdo”. W zamachu zginęło 12 osób. Rozpoczął on serię kilku ataków terrorystycznych, które miały miejsce do 9 stycznia.

13 listopad 2015 – Ataki w Paryżu – w krótkim odstępie czasu doszło do trzech eksplozji i sześciu strzelanin. Eksplozje miały miejsce przy Stade de France w północnej części Saint-Denis. Najkrwawszy atak miał miejsce w teatrze Bataclan. Zamachowcy wzięli zakładników i starli się z policją. Policja przypuściła szturm teatru. Zginęło 137 osób], w tym 87 w Bataclan.Ponad 300 zostało rannych, z czego 99 osób jest w ciężkim stanie.

Oto tylko kilka zdjęć osób które musiały zginąć w Paryżu bo Junkerowi i Tuskowi zamarzyło się być szefami 27 krajów a umiejętności i kwalifikacji jak i wyobraźni brakuje.

paris

14. luty 2015 Kopenhaga, Dania – Pierwsza strzelanina miała miejsce w kawiarni, w której odbywała się organizowana przez Larsa Vilksa debata pod hasłem „Sztuka, bluźnierstwo i wolność ekspresji” w kawiarni Krudttønden. Zginał jeden z uczestników debaty, a trzech policjantów zostało rannych. Druga strzelanina nastąpiła przed synagogą. Ranne zostały trzy osoby, z których jedna zmarła w szpitalu. Do trzeciej, ostatniej strzelaniny doszło obok dworca Nørrebro. Napastnik otworzył ogień do policjantów i po krótkim czasie został przez nich zastrzelony.

Styczeń 2015 –  Szwecja pracownik socjalny 20 letnia młoda piękna kobieta zabita nożem.

Marzec 2015 -Bruksela wybuchy bomb 37 osób zabitych – 170 rannych w tym 90 stan krytyczny.

Oto tylko kilka zdjęć osób które musiały zginąć w Brukseli bo Junkerowi i Tuskowi zamarzyło się być szefami 27 krajów a umiejętności i kwalifikacji jak i wyobraźni brakuje.

 

brus

14 July 2016 – Zamach w Nicei –  Zamachowiec ciężarówką potrącił osoby spacerujące po Promenadzie. (Promenade des Anglais). W wyniku zamachu zginęło 87 osób w tym zamachowiec, a ponad 200 osób zostało rannych (w tym 52 przebywały na oddział intensywnej terapii ).

Oto tylko kilka zdjęć osób które musiały zginąć w Nicei bo Junkerowi i Tuskowi zamarzyło się być szefami 27 krajów a umiejętności i kwalifikacji jak i wyobraźni brakuje.

nicea

19 Grudzień – żałoba POLSKA – Polski kierowca zabity tylko po to aby porwać ciężarówkę i zabić inne osoby.  W sumie 12 osób zabitych i 50 rannych .

Znalezione obrazy dla zapytania berlin ciężarówka wjechała w tłum na świątecznym jarmarku

 

Zamach w Manchester – 22 maja terrorysta zdetonował bombę na zakończenie koncertu. Podczas śledztwa okazało się iż przygotowywał się do zamachu od pół roku, mieli wynajęte 4 domy, w Bolton mieszkał człowiek który przygotowywał bomby. Zamachowie latał do Niemiec gdzie spotykał się z radykałami ISI. Niemiecka policja nie wprowadziła terrorysty do systemu komputerowego aby Policja Angielska miała na niego uwagę. Zginęło 22 osób 120 rannych niektórzy nigdy nie odzyskają zdrowia.

 

Atak w Londynie zabito 7 osób 48 rannych- w sobotę biała furgonetka zaatakowało pieszych na londyńskim mostku około godziny 22:00 a potem trzech mężczyzn zaatakowało ludzi na pobliskim rynku w Borough Market. Policja powiedziała, że ​​trzej mężczyźni nosili fałszywe kamizelki bombowe. Ranny został oficer policji, który został dźgnięty nożem, jego urazy nie zagrażają życiu.

 

 

Nigdy nie dowiemy się ile z wszystkich tych przypadków osób rannych ile jeszcze umrze a ile zostanie kalekami na całe życie, bo Tuskowi i Junkerowi zamarzyło się stawiać ponad prawem.  Ponadto wyjście Brytanii z Unii Europejskiej, przegrane referendum we Włoszech i Holandii , śmierć Polskiego kierowcy i ludzi na jarmarku, gwałty kobiet w Europie i zamach za zamachem kiedy w końcu albo ludzie wyjdą na ulicę i przegonią Eurokratów albo zajmie się nimi Komisarz ds walki z ludobójstwem.

Proszę zobaczyć….Nikt nie może ich odwołać, nikt nie może ich aresztować choć łamią prawo nikt nie może ich usunąć z Urzędu a ludzie ginął dalej . Oto demokracja Unii Europejskiej.

Międzynarodowy Trybunał Sprawiedliwości, MTS (ang. International Court of Justice, ICJ; fr. Cour Internationale de Justice, CIJ) – główny organ sądowy ONZ. Trybunał działa według swego Statutu, który opiera się na Statucie Stałego Trybunału Sprawiedliwości Międzynarodowej   i stanowi integralną część Karty Narodów Zjednoczonych.  Ostatnio prowadził śledztwo na temat ludobójstwa w Libii, śledztwo w Europie powinno być bardzo krótkie ponieważ winnych nie trzeba szukać, wszyscy ich  znają.

Tyle śmierci w Europie nigdy nie było za żadnych innych szefów Unii od II wojny światowej.

„Dwóch łobuzów” czyli TUSK i JUNKER doprowadziło do rzezi w Europie przez decyzję złamania prawa kontroli granicznej aby odseparowywać od ludzi potrzebujących pomocy a terrorystów. Tylko zdecydowana reakcję Węgrów którzy wybudowali mur uchroniło przez większa rzezią. Silna postawa Polski i Rządu PIS ochroniło Polskę  choć Donald Tusk straszył karami. Ludzie niech w końcu przejrzą na uczy i w wyborach 2019 przegonią partię i polityków lewackich z Europarlamentu, a Tuska i Junkera postawią przed Trybunał w Hadze za chaos i śmierć w Unii Europejskiej aby nigdy w przyszłości żadnemu politykowi nie przyszło do głowy identyczny pomysł.

Oto wczoraj Barcelona to rządy Tuska i Junkera przez 3 lata .

 

Konrad W

 

18 sierpnia 2017
Czytaj inne artykuły w dziale Świat