Juncker grozi Trumpowi rozwalę USA. Eurokratą drżą nogi przed Brexitem

Juncker grozi Trumpowi rozwalę USA

Eurokratą drżą nogi przed Brexitem

 

To że za 3- 4 lata Unia upadnie lub zostanie w niej tylko 4 kraje założycielskie to wie każdy.

W 2019 roku wyjście z Unii całkowite Wielkiej Brytanii i koniec 50 milionów dziennie jakie wpłacał Brytania do UE.

Nie będzie kasy dla rolników aby nic nie robili chodzi o to aby większa produkcja nie obniżała ceny w sklepach dzięki czemu Supermarkety Niemieckie i Francuskiej zarabiają krocie na biednych ludziach. Nie będzie kasy na olbrzymią urzędniczą machinę w Brukseli ich wypłaty, oraz emerytury oraz na głupie pomysły. Komu podniosą składki aby opłacić dziurę budżetową, biednej Hiszpanii, Portugalii gdzie kury chodzą po ulicach, Szwecji która nie panuje nad miasta przez gangi emigracji, Grecji która tonie w długach czy pastuszkom krów ze Słowacji. Jest jeszcze Łotwa i Estonia ale malutka ilość osób jaka tam mieszka gdyby oddała całą swoją miesięczną wypłatę nie jest wstanie uzupełnić wpłat z Wielkiej Brytanii. O Rumuni i Bułgarii szkoda wspominać prawie cały kraj na walizkach do wyjazdu.

Zostaje tylko Polsce gdyż ma kasę bo płaci 500+ i Irlandii ale wtedy on wyjdzie z UE. Niestety te kraje nie są wstanie zapełnić dziurę budżetową po całkowitym opuszczeniu UE przez Londyn.

Jednak strata wpłat do budżetu przez Wielką Brytanię to dopiero początek. Nałożenie ceł przez Brytanie na towary z Europy gdzie wyspy są największym rynkiem zbytu dla Niemieckich i Francuskich towarów zmniejszy zyski Niemiec, tak że nawet one mogą mieć problemy z wpłatą swojej składki do budżetu UE.

Tak wygląda wpłata kasy do UE.

 

contr2

A że nerwy Eurokratom już puszczają a to dopiero 3 dni po złożeniu Artykułu 50 przez Londyn świadczą słowa Junkera z Malty skierowane do Donalda Trumpa.

Stary dziad powiedział, że jeśli Stany Zjednoczone nie zmienią podejścia do Unii Europejskiej to będzie dążył aby stan Ohio i Texas odeszły od USA.

Kompletny idiota Junker tak nazwał go Nigel Farage, który był motorem napędowym na wyspach o odzyskanie niezależności Królestwa Wielkiej Brytanii od Brukseli. Amerykanie już wyśmiali Junkera w swoich telewizjach. Oto kto nami Rządzi w Europie czyli idioci do milionowej potęgi.

Niech już ta Unia upadnie i powstanie jak mówiła La Pen – Zrzeszenie niezależnych Państw, bez ceł, bez granic ale też bez zarządcy w Brukseli który nakazuje co trzeba robić.

Szybki upadek Unii Europejskiej to wybawienie dla Polaków na wyspach jak i handlu gdyż Rząd z Warszawy PIS to przyjaciele z Konserwatystami z Londynu przeciwko Berlinowi i Moskwie.

Oto poniżej Junker straszy Trumpa że on „dziad” spowoduje rozerwanie USA

Poniżej FARAGE w telewizji USA mówi – Junker to kompletny Idiota – oto nowa nazwa dla Junkera do Wikipedii.  Dla Tuska – winny Brexitu, to jego sprawka w jego kadencji.

Ale tak to jest, gdy Rządzą nami niewybieralni ludzie z nadanie Merkel. Jednym słowem wyśmiali w Stanach Zjednoczonych jednego z szefów UE. Wstyd na cały świat.

KOnrad W

1 kwietnia 2017
Czytaj inne artykuły w dziale Świat

1 komentarzy

Komentowanie jest wyłączone.