Juncker bierzemy wszystko. Koniec wolnej Polski w 2025 r

Juncker bierzemy wszystko. Koniec wolnej Polski w 2025 r

 

W dzisiejszym papierowym wydaniu  „The Daily Telegraph ” na pierwszej stronie widzimy olbrzymią twarz Junkera i tytułem – Stany Zjednoczone Europy.

W artykule Brytyjczycy przeczytali bardzo ciekawe rzeczy, które mają im dać odpowiedz że Brexit to jest bardzo dobry wybór,  niektóre media pisały nawet że to druga Enigma.

W artykule czytamy iż do 2025 roku ma powstać Armia Europejska, co to oznacza chyba już każdy wie. Kraje w Europie mają zrzec się swoich Armii na rzecz UE, którą będzie uzbrajały Niemcy i Francja i tylko Bruksela będzie decydowała kogo ma chronić ta Armia. Gdyby teraz byłaby taka Armia to Węgry czy Austria nie mogłyby zrobić nic aby zatrzymać emigrantów.

Oto wycinek z gazety

 

Sprawa następna jaką czytamy to jest to, iż wszystkie kraje tworzące Unię Europejską muszą wprowadzić walutę Euro, którą będzie zarządzała Bruksela jak i podatkami krajów.

Tego chyba nie trzeba tłumaczyć chodzi o to aby nadzór nad finansami kraju należał do Brukseli czyli Niemiec, które będą decydowały ile pieniążków dawać na naukę języka Polskiego, historii na muzea, ilu policjantów zatrudniać, ilu nauczycieli. Jeśli ktoś stwierdzi że trzeba podatki podnieść podniosą, jeśli zmniejszyć wydatki na przykład na 500+ zmniejszyć, zresztą przecież posłom Platformy dodatek dla dzieci się nie podoba a ich szef Donald Tusk zarządza Brukselą, więc łatwo będzie zatrzymać ten dodatek.

Oto wycinek z gazety

 

Aby podsumować jak wygląda sytuacja na wyspach, wiec chodzi o to iż Brytyjczycy , Rząd i opozycja Partia Pracy ma już dość „nieudaczników” z Unii Europejskiej. Okazuje sie, że nawet posłowie opozycji głosują za jak najszybszym odłączeniem się od Bruksela, która jest niczym więcej jak rękami do zbudowania Imperium Berlina. To się mówi już oficjalnie.

Polacy w Polsce bardzo dobrze to odczuwają, że UE jest w rękach Berlina. Media w Polsce Niemieckie atakują Polski Rząd oraz Bruksela chroni Niemieckie Supermarkety – gdy Premier Szydło chciała nałożyć podatek na sklepy wielkopowierzchniowe  aby dać Polskim rodzinom większe dotacje podobne na zachodzie – co zrobiła Bruksela, podatek zatrzymała. Jednym słowem Polak ma harować i nic nie mówić a zyski będą ciągły Niemcy.

Oto co powiedział ostatnio do jednej z gazet brytyjskich Sir Bill Cash

Niedemokratyczna „Unia Europejska stała się niemieckim imperium – Sir Bill Cash

Konserwatywny poseł twierdził, że „UE jest teraz niemiecką Europą, we wszystkim poza nazwą”, krytykując biurokratyzm projektu politycznego. UNIA EUROPEJSKA stała się niemieckim imperium, gdy jej „niedemokratyczni” przywódcy rozwinęli wizję na zjednoczoną Europę. W rozmowie z talk RADIO, powiedział, że UE „po maską demokracji jest tak naprawdę biurokratyczna”.

THE EUROPEAN UNION has become a German empire after its “undemocratic” leaders have rolled their vision out for a federalised Europe, warns long-time Eurosceptic Sir Bill Cash. Undemocratic’ European Union has become a German empire, warns Brexiteer Sir Bill Cash.

Jednym słowem od 2025 roku niech żołnierze Macierewicza już szukają nowej pracy bo Bruksela przejmuje Armię Krajowe, Polacy niech pozbywają się oszczędności w złotówkach, emeryci niech robią zapasy jedzenie bo wymiana Euro to większe ceny towarów a niższe przychody.

Poniżej Juncker jak mówi że w roku 2025 powstaje Armia Europejska.

Po co Niemcom Armia Europejska jeśli chroni kraje Europejskie NATO z najsilniejszą Armią Świata czyli Armią USA ? Odpowiedz prosta. Niemcy chcą pozbyć się wojsk Amerykańskich z Europy, które chronią Polskę, przejąć miliardowe sumy pieniędzy jakie wpłacają kraje do NATO i mieć zbyt na swoją produkcje uzbrojenia.

A może nowa Jałta czyli podział wpływów na terenie Polski i krajów Europy Wschodniej nastąpił w Mińsku na Białorusi kiedy to Władimir Putin spotkał się z Angelą Merker i Prezydentem Francji ( nie zaproszono Polski ) gdzie ustalano warunki po zajęciu Krymu przez wojska rosyjskie ? Przecież te sankcję na Rosję to wielka farsa, Niemcy dalej zarabiają na gazie z Rosji, handel trwa. Gdy ostatnio doszło do blokady ekonomicznej jednego z państw koło Arabii Saudyjskiej towarów na półkach brakło do tygodnia. Tak wyglądają prawdziwe sankcje, niestety Krym Ukraiński należy już do Rosji i część Donbasu gdzie zabito 10 tysięcy ludzi a ponadto Niemcy chcą budować drugi rurociąg z Rosją, która zaatakował inny kraj a przecież są sankcję.

Tak czy inaczej do 2025 roku praktycznie granice Polski z map można wykreślić, monety złotówek wyrzucić na złom jak i naszywki żołnierz Polski . Artykuły w Brytyjskiej prasie, chyba każde dzienniki dzisiaj to podały mają wskazywać, że Brexit i wyjście z UE było dobrym wyborem. To kolejna Enigma.

Kto więc może pomóc niezależności Polsce i krajom słabym w Europie a no tylko USA i Trump. Amerykanie muszą zrozumieć, że przez Armię Europejską stracą wielkie pieniądze, które wpłacają kraje do NATO oraz i to jest najważniejsze w chwili kiedy już Berlin zbuduje Super Imperium ( gdyż to oni decydują o wszystkim w Brukseli ) kolejnym krokiem będzie pozbyciem się waluty dolara w transakcjach międzynarodowych z UE.

Są więc dwie opcje, jedna Unia Europejska upada i kraje podpisują swobodne umowy handlowe oparte na umowach o międzynarodowym handlu lub zostaje jak jest UE ale Amerykanie z Polski robią swój „53” stan. Amerykanie budują nam nowe duże międzynarodowe lotnisko ( nie jak chce pan Duda aby finansowali go Chińczycy i znów Polacy byli zakładnikami komunistów z Pekina ) oraz w robią z Polski swoją bazą naszpikowaną uzbrojeniem.

Jeśli jednak nie. Berlin pod nazwą Unia Europejska zagarnie wszystkie słabe kraje Europy Wschodniej. Polacy będą zasuwać za łyżkę ryżu w Niemieckich fabrykach i ciułać na wysokie ceny gazu, które z Rosji przypłyną przez Berlin. Aby jednak nie próbowali buntu będą mieć nad sobą Armię Europejską. Jeśli chodzi o Polskę będzie ciężko coś zmienić, gdyż agentura rosyjska i niemiecka jest duża , przecież w Instytucie Bezpieczeństwa Narodowego pana Dudy dalej pracują osoby pracujące przy byłym Prezydencie Komorowskim za którego rozmontowano Polskę Armię.

Najgorsze jest to iż to sami Polacy chcą doprowadzić do kolejnych rozbiorów Polski. Duda chce Chiński kapitał w Polsce aby Polacy na nich zasuwali choć Amerykanie rywalizują z Chinami oraz Europosłowie Platformy  którzy tworzą koalicję lewaków w Europarlamencie. Choć PIS nie zawsze robi co chcieli by ludzie jednak to na razie jedyna Partia. która chce silnej i niezależnej Polski i gwarantuje silną Polską Armię co nie podoba się już Berlinowi i Moskwie dlatego już pan Duda zresztą były lewak bo należał do Unii Wolności ( dlatego nie wie co to honor i lojalności do PIS )  chce dymisji Macierewicza.

To że Berlin i Bruksela ma układy z Moskwą przeciwko Polsce aby ją „doić” i Polaków portfele pokazuje to, iż Polacy płacą najwięcej za gaz od Moskwy ze wszystkich krajów UE oraz to iż wrak Tupolowa dalej w Rosji choć Holendrzy dostali zestrzelonego od razu. Więc co to za wspólnota narodów Brukseli na demokratycznych warunkach ….Niestety chęć dominacji Berlina w Europie nad krajami i zwiększenie „dojenia” krajów będą zwiększać za pomocą partii lewackich w Europarlamencie.

Oto cała Polska i jej i mieszkańców przyszłość, którą czytamy w Brytyjskiej gazecie na terenie całej Wielkiej Brytanii którą potwierdzają także słowa Junkera o Armii Europejskiej, poniżej.

 

 

Kupiliśmy 5 kopii gazety  dla zainteresowanych możemy wysłać pocztą, wyślij emaila.

Konrad W

A oto inny artykuł gazety Brytyjskiej czym jest Unia

Oficjalnie w UK. UE jest narzędziem niszczenia tradycji tożsamości narodowych

 

14 września 2017
Czytaj inne artykuły w dziale Niemcy za pomocą UE budują swoje imperium

9 komentarzy
  1. Polska musi jak najszybciej opuścić UE ten KOŁCHOZ wybierając jak najlepszy dla nas moment !! Przyszłość krajów Europy ,to HORROR !!Musimy wraz z Ameryką opracować z osłoną wojsk amerykańskich ucieczkę z UE !! BOŻE RATUJ POLSKĘ !

  2. Tak naprawdę niepodległość Polska straciła 1 maja 2004 z dniem wejścia do eurokolchozu. Teraz to juz sa tylko następstwa tej decyzji.

  3. To zapewne największy idiotyczny odlot polityka jaki słyszałem – czegoś tak haniebnego nie było od lat.Samowolka p.Merkel o sprowadzeniu ,,imigrantów” to już drugi oszukańczy odlot.Gdzie w traktacie jest zapisane że jedno państwo decyduje za resztę – to nawet do hybrydy dyktatury nie jest podobne – to jakiś nowy narodowo – socjalistyczny odlot.Do tego nigdy nie można dopuścić.Wspólna armia uzbrajana przez Francję i Niemcy – to już trzeci odlot polityczny – zapomnieli otakiej ustawie jak ,,ustawa antymonopolowa” .Gdzie ten p.Juncker się kształcił? – urzędnik PE nieuk.

  4. JUŻ dawno o tym pisałam,że polityka Niemiec od czasów II wojny światowej się nie zmieniła a Merkel kontynuję dzieło Hitlera bo Adolf nie mógł podbić całej EUROPY to AGENTKA STASI i córka Hitlera wymyśliła UE,którą rządzi.Marzy jej się imperium i dąży do osiągnęcia zamierzonego celu ale jest jedno ale,muzułmanie i MAKRELA kaput1

  5. III Rzesza + sojusznicy – w granicach z 1941 r, już dawno to stwierdzono. To będzie IV Rzesza. Angole się już zorientowali….

  6. Jak najszybciej trzeba opuścić UE, wprowadzić karę śmierci i rozprawić się ze złodziejami Polski.

  7. …nihil novi… od początku pisałem,że unia europejska, to IV rzesza niemiecka…i byłem przeciw…

Komentowanie jest wyłączone.