Jeszcze nie Premier a już skandal, Petru z posłanką – Clinton z Moniką Lewiński

Polska

Jeszcze nie  Premier a już skandal, Petru z posłanką – Clinton z Moniką Lewiński

W Polsce na całego aż huczy na temat szefa Partii Nowoczesnej, która pragnie przejąć władzę w następnych wyborach. Niestety Polacy nakryli go na – wyjedzie sylwestrowym z posłanką jego partii.

Po całym internecie krąży zdjęcie jak szef Partii Nowoczesnej jedzie sobie na wycieczkę do Portugalii.

Nie byłoby by w tym nic złego gdyby to, że Petru destabilizuje Sejm Polski popierając osoby, które śpią i oblegają Sejm a on sam wyjeżdża sobie na wakacje do Portugalii.

Należy przypomnieć że Ryszard Petru ma rodzinę.

Oto to zdjęcie: 31.12.16 – widziano Ryszarda Petru jak leci z posłanką Joanna Schmidt w samolocie do Portugalii. Internauci zadają pytanie czy żona szefa Niezależnej wiedziała o wyjeździe.

ryszphoto/fakt

Pokazały się też inne zdjęcie z zapytaniem o czym myśli i gdzie patrzy w Sejmie nasz Poseł RP – czy o poprawie życia Polaków ? zdjęcie poniżej .

plotekphoto/plotek

 Czy chcesz aby ktoś taki zarządzał Polską , z jednej strony dostają olbrzymie pieniądze jako posłowie, z drugiej strony każą innym destabilizować Polski Parlament a sami lecą sobie do ciepłej Portugalii.

Choć Ryszard Petru jeszcze nie jest ani Premierem ani Prezydentem to jednak przychodzi na myśl słynna afera Bila Clintona z Moniką Lewiński.

Przypomnijmy słynny skandal w USA.

Monica Lewinsky, Amerykanka, która stała się znana jako bohaterka skandalu obyczajowego z udziałem prezydenta USA Billa Clintona. Pracę jako stażystka w Białym Domu rozpoczęła po studiach w 1995 roku jeszcze w czasie pierwszej kadencji prezydenckiej Clintona. Wkrótce, jak później przyznała, między nią a prezydentem doszło do kontaktów seksualnych ( seks oralny ).

Clintonowi proces o molestowanie seksualne w czasach, gdy był jeszcze gubernatorem Arkansas wytoczyła Paula Jones. Wkrótce pojawiły się plotki o innych kobietach, w tym o Lewinsky. Prezydent zaprzeczał, oświadczając między innymi: Nie miałem stosunków seksualnych z tą kobietą (Monicą Lewinsky).

Skandal wybuchł w 1998 roku, gdy Lewinsky opowiedziała jednej ze swych koleżanek, Lindzie Tripp, o romansie z Clintonem. Sprawą zajął się niezależny prokurator. Lewinsky zgodziła się zeznawać i potwierdziła, iż między nią a prezydentem USA doszło do stosunków seksualnych. Jednym z dowodów miała być poplamiona prezydenckim nasieniem sukienka, którą przechowano kilka lat bez prania. Clintonowi zarzucono mówienie nieprawdy i stanął na krawędzi odwołania z urzędu (procedura impeachmentu). Ostatecznie jednak dokończył drugą kadencję, a sprawa z Lewinsky – nazywana także Monicagate lub Zippergate („afera rozporkowa”) – zwiększyła jego popularność w społeczeństwie. ( Wikipedia )

Czy więc i jemu ta afera zwiększy popularność ? Pewno i tak gdyż opisują to już prawie wszystkie portale i gazety , pytanie należy jednak zadać czy popularność na plus czy na minus…

Konrad W

Nowe Disco Polo w Polsce. Posluchaj.

 

2 stycznia 2017
Czytaj inne artykuły w dziale Polska