Jest dowód że osoba przeżyła w Smoleńsku.

Jest dowód że osoba przeżyła w Smoleńsku.

 

Tak , podczas lądowania przeżyła jedna osoba. Kto wiec mógł podłożyć bombę.

Dużo wskazuje na to iż zrobili to Polacy, dlaczego ?

Choć samolot Prezydenta przechodził w Rosji remont to jednak instalacja bomby w samolocie byłaby ryzykowna. Dlaczego? 

Samolot przed różnymi lotami był sprawdzany czy to przez psy , czy jakiś mechanik czy elektryk coś tam musiał sprawdzić, czy samolot lądując na lotnisku za granicą także mógł zostać sprawdzony więc była możliwość że ktoś przypadkiem coś znajdzie. Choć Rządziła Platforma to nie oznacza że wszyscy ludzie i pracownicy oddolni są idiotami i wykonują swoją pracę źle.

Oczywiście Bombę i całą operację mogły przygotować inne służby innego kraju ale mieli do pomocy Polaków, którzy pomogli włożyć bombę przed odlotem. Potwierdził to mecenas Hambura.

Dlaczego TUSK oddaje śledztwo Rosji, dlaczego też  ?

Dużo wskazuje na to to iż Putin dowiedział się, że to Polacy pomogli wysadzić samolot dlatego TUSK i Rząd Polski stał się zakładnikiem Rosji. Dlatego Rosyjscy pracownicy służb robili w Polsce co chcieli, dlatego Rząd Polski przez Rządy Tuska i Komorowskiego a nawet teraz Dudy jest zakładnikiem Rosji, widać to wyraźnie gdyż Duda dalej ma doradców od Komorowskiego mającego wpływy w Rosji .

OTO dowód że osoba przeżyła, można powiększyć film.

 

 

Samolot podchodził 4 razy do lądowania pisała niemiecka gazeta na drugi dzień, później wszystko zmieniono, mówi Hambura. Mecenas mówi że Polska za Rządów PIS robi „cyrk” ze śledztwa. Chodzi o to iż dobra zmiana stanęła, usunięto Macierewicza jako Ministra który nadawał ton śledztwu, zaszły jakieś zmiany w Polsce które wszystko zatrzymały. Rzad PiS przejęli ludzie z współpracujący kiedyś z Platforma nawet Morawiecki to doradca Tuska. 

Na innym filmie Hambura powiedział. Dzień przed wylotem 9 kwietnia na pokład Samolotu, który miał lecieć do Smoleńska zapakowano aż tonę rzeczy technicznych. Co ciekawe – służby bezpieczeństwa nie wiedziały i nie sprawdziły co załadowano do samolotu. Szef BOR odpowiada więc już za dwa czyny : – brak oficerów Boru na lotnisku w Smoleńsku oraz skandaliczna praca w przygotowaniu wizyty gdyż nikt nic nie kontrolował.

KONKLUZJA:

Jeśli Polacy pomogli obcym służbom w podłożeniu bomby w Samolocie a usunięcie przez Dudę przy akceptacji Kaczyńskiego Macierewicza jako Ministra MON – dzięki temu miał dużą władzą , Armię i służby do badania śledztwa to —- to oznacza że zamachu w Smoleńsku mogą być zamieszani nawet ludzi którzy z „pozoru” należą do PIS. Zdrajca mógł być w Warszawie i w jakiś sposób pomógł załadować bombę albo zapalnik albo pomógł w operacji i teraz nie zależy im aby odkryć prawdę.

Kłamstwo Smoleńskie trwało za PO i  Tuska teraz kłamstwo trwa dalej za Morawieckiego i Dudy.

Nie ma żadnej sprawy Sądowej do tej pory a PiS ma władze 2.5 roku.

Szef BOR – chodzi na wolności czyli wynika z tego że lądowanie było zabezpieczone dobrze, Kopacz – mówiła że wszystkie ciała były badane a okazało się że zwłoki w trumnach były pomieszane, Arabski – szef kancelarii premiera Tuska odpowiedzialny za organizację wylotu i wiele wiele innych kłamstw…

Macierewicz gdy był Ministrem MON musiał być blisko prawdy zamachu dlatego siły postkomunistyczne z Dudą należał do Unii Wolności szybko zdymisjonowały Rząd Szydło i dały na Premiera Morawieckiego doradcę Tuska, który już zatrudnił innego Ministra MON. Śledztwo Smoleńskie musi czekać kiedy „umrze Kaczyński”, odsunął Morawieckiego i przegra Duda. Wtedy może inna prawicowa partia z częścią PIS pod Macierewiczem przejmie Sejm w Polsce i poszuka zabójców 96 osób w Warszawie także ….

Kłamstwo trwa dalej, ten kraj dalej nie jest w rękach Polaków, Tusk był zakładnikiem Putina bo Putin odkrył, że to ” Polacy mogli maczać w zamachu palce”, gdyby Tusk wiedział, że to Putin miałby go w dłoni i mógłby swobodnie działać, jednak teraz dalej Tusk za pomocą swoich byłych „znajomych” ma kontrolę nad śledztwem Smoleńskim.

Do Polski trzeba przywieść prokuratorów z USA i CIA aby rozliczyć i ludzi z PO i PIS także aby znaleść winnych zabójstwa 96 osób bo wynika z tego że to może być niesamowity smród i na ławie oskarżonych mogą zasiadać, urzędnicy, policjanci, posłowie, senatorowie a nawet Premier i Prezydent z PO a nawet z PIS – bo kto zatają lub uniemożliwia lub zaciera ślady śledztwa także jest winny. Wiecie chyba że to nie jest normalny kraj a politycy za pieniędzmi i władzą podpiszą pakt nawet z samym diabłem…

Jak nienormalny to kraj bez zasad Polityków pokazuje przykład PISU, oto Polacy płacą za gaz najwięcej w Europie bo taką umowę podpisał Pawlak i okazuje się dalej pracuje w Spółce Skarbu państwa za Rządów PIS. Moralność tych wszystkich polityków PIS jest żadna …

 

 

Konrad W

 

20 kwietnia 2018
Czytaj inne artykuły o Smoleńsku

1 komentarzy

Komentowanie jest wyłączone.