Jerozolima nie dla Żydów, Waszczykowski zrobił wstyd Polakom w USA

Jerozolima nie dla Żydów. Waszczykowski zrobił wstyd Polakom w USA

 

Minister Waszczykowski w Rządzie PIS nie daje sposobu aby Polacy w USA byli lubiani co ciekawe nie daje Donaldowi Tuskowi możliwości aby do Polski przysłać więcej żołnierzy oraz sprzedać Polsce najnowsze uzbrojenie dlaczego.

Minister spraw zagranicznych Witold Waszczykowski powiedział w środę w Brukseli, że Polska „w dalszym ciągu uważa, że stolicą Izraela jest Tel-Awiw”. W ten sposób odpowiedział na pytanie dotyczące planów przeniesienia ambasady amerykańskiej z Tel-Awiwu do Jerozolimy.

Dopytywany o polskie stanowisko w tej sprawie odpowiedział, że Polska „w dalszym ciągu uważa, że stolicą Izraela jest Tel-Awiw”.

Panie Waszczykowski zapraszamy pana do czyta Biblii , widać że księża Polscy pana źle nauczyli ale nawet Biblia podaje czyli słowo namaszczone przez Boga, że Bóg powiedział że Stolica będzie w Jerozolimie czy się panu podoba czy też nie – wiec tak będzie.Chłopie obudź !!!

Kogo ten PIS dał do Rządu jako Ministrów cały czas jakaś ” wtopa na „cały świat a nawet w oczach Boga bo Waszczykowski pisze nową swoją Biblie !!!

Wstyd być Polakiem !!! bo cały czas musimy się wstydzić za takich politykierów, Polska nie zasługuję na przyjaźń z USA.

Za te słowa, które uderzają w Trumpa 8 milionów Polskich emigrantów USA, Trump powinien nakazać pakować walizki i gdyby przyjechali do Warszawy i przyszli pod biuro Waszczykowskiego to ze stołkiem by go wynieśli jak i cały PIS z Sejmu bo to oni dali mu pracę.

Słowa Waszczykowskiego są odpowiedzią na to że Polacy w USA głosowali na PIS.-  Brawo panie Waszczykowski. Ale to jest tak, jak naukę Jezusa uczono z katechizmu czyli słowa napisanego według Watykanu a nie z Biblii, widzi pan ale Biblia mówiła wiele proroctw i się spełniają o UE także, więc jeśli jest tam napisane że stolica będzie w Jerozolimie to będzie a pan nie ma nic do gadania !!!

Kto tam Rządzi w tej Polsce, szkoda gadać, gdyby znał Biblię i wierzył w Boga powinien od razu poprzeć i Boga i Trumpa bo chce aby rakiety i wojsko Amerykańskie chroniło Polaków  w Polsce.

Dla ludzi wierzących i nie wierzących warto zacząć się interesować gdy spełniają sie obecnie proroctwa Biblii. Księga Daniela, gdzie 2000 lat temu napisano że kraje w UE będą chciały stworzyć małą Unię ale nie zgodzą się inni i tak było około 3-4 miesiące temu Francja, Niemcy , Hiszpania chciały stworzyć małą Unię ale sie inne kraje nie zgodziły.

Tak i teraz decyzja Trumpa to kolejne proroctwo w Biblii, które mówi że stolica Izraela będzie w Jerozolimie i zostanie odbudowana świątynia żydów.

Jeśli więc proroctwa się spełniają warto wierzyć w dzieło Jezusa albo się zacząć interesować i czytać Biblie ( nie katechizm ) co tam piszę bo po śmierci możesz mieć dwie drogi jedna do zbawienia druga do piekła. Ale nie co ci mówi ksiądz, bo on cię uczy z katechizmu a słowo Boże jest w Starym i w Nowym testamencie. CI ludzie mówią że wierzą ale w co wierzą ? W teologię wykładaną przez księży wytrenowanych przez Watykan czyli w myśl ludzką czy słowo Boże, a może nie wiedzą jaka jest różnica ?

Chciałbyś mieć takiego sojusznika jak Waszczykowski czy chciałbyś sprzedać mu najnowsze uzbrojenie jeśli „robi” przeciwko Tobie ? a jak byłbyś Bogiem chciałbyś mieć taką osobę, która mówi że wierzy w słowo napisane przez Ciebie ale robi po swojemu ?

Polscy politycy to jeden wielki Matrix, wstyd panie Waszczykowski wysłać go do USA na szkolenie z Biblii do pastorów protestanckich co mówi Biblia o Jerozolimie.

 

Konrad W

 

9 grudnia 2017
Czytaj inne artykuły w dziale Polska