Jędrzej Malis ratownik filmował przebierające się dzieci na basenie w Richmond

Jędrzej Malis ratownik filmował dziewczynkę zakładającą kostium w Richmond

 

Ratownik z basenu w Richmond „użył kamery ukrytej w butelce z wodą, aby szpiegować przebierające się dzieci”

 Jędrzej Malis urodzony w Polsce, lat 39, został złapany, gdy próbował sfilmować 10-letnią dziewczynkę zakładającą kostium kąpielowy w kabinie na kąpielisku Pool on the Park 

Ratownik na popularnym basenie w Richmond użył kamery ukrytej w butelce , aby szpiegować kąpiących się w szatniach, usłyszał sąd.

Malis początkowo zaprzeczył, że zrobił coś złego, twierdząc, że wykonywał prace konserwacyjne w przebieralniach w basenie klasy II w Old Deer Park.  Ale później przyznał się do wielu incydentów voyeuryzmu w ciągu roku, a także do posiadania filmu wideo przedstawiającego wykorzystywanie seksualne dzieci w pamięci podręcznej pornografii na swoim roboczym laptopie.

W sądzie koronnym w Kingston w zeszłym tygodniu Malis został skazany na cztery miesiące pozbawienia wolności w zawieszeniu na dwa lata i nakazano mu uczestnictwo w sesjach odwykowych w celu zajęcia się przestępstwem seksualnym.

„To było rażące naruszenie prywatności” – powiedziała sędzia Elaine Coello. „Było to również rażące nadużycie zaufania, ponieważ pracowałeś na stanowisku, w którym dzieci i dorośli oczekiwali, że będą ci ufać i ufać tobie jako ratownikowi, a na pewno nie spodziewali się, że będziesz angażować się w zachowanie tego wypaczonego charakteru.

Malis został zwolniony przez Radę Richmond po aresztowaniu. Prokurator Nicholas Hall powiedział, że Malis był widziany w kabinach obok dziewczyny, nawet po tym, jak wyprowadziła się, by od niego uciec.

Później policja przeszukała dom Malisa i znalazła „ukrytą kamerę” ukrytą w plastikowej butelce na wodę, której używano do nagrywania ofiar z torby sportowej którą umieszczał w przebieralnii..

Funkcjonariusze znaleźli film przedstawiający dziesięciolatkę, a także inne klipy przebierających się dorosłych i dzieci, zrobione między styczniem 2019 r. A jego aresztowaniem rok później.  ​​Malis urodzony w Polsce  z Richmond przyznał się do czterech zarzutów podglądania i jednego oskarżenia o zrobienie nieprzyzwoitego wizerunku dziecka.

Sędzia Coello umieścił go w rejestrze przestępców seksualnych na następne siedem lat,

Konrad W

 

16 grudnia 2020
Czytaj inne artykuły w dziale Crime