Jan Żyliński, zakłada partie na wyspach ale…gdzie te obiecane biura…

Jan Żyliński, zakłada partie na wyspach ale…gdzie te obiecane biura.

 

Polski potentat nieruchomości zakłada nową partię polityczną, by wspierać europejskich imigrantów w wyborach w Londynie i sprawić, by „Euro-fobia” była traktowana jako zbrodnia nienawiści.

Nowa partia polityczna o nazwie Polish Pride została uruchomiona poza Parlamentem, aby wspierać wschodnioeuropejskich imigrantów i domagać się uznania „Euro-fobii” za przestępstwo nienawiści. Partia, której pełna nazwa to Duma Polska: Polish Pride, planuje wyłonić 100 kandydatów w wyborach samorządowych w Londynie 3 maja i w całej Wielkiej Brytanii w przyszłości.

Założycielem partii jest Jan Żyliński, 65-letni deweloper polskiego dziedzictwa, znany z wyzwania Nigela Farage’a na pojedynek.

Żyliński stał przed Izbą Lordów otoczony przez około 40 zwolenników. Miasta, w których Polich Pride zamierza konkurować to Ealing, Barnet i Merton, a inne zostaną wymienione przed nominacjami w kwietniu.

Arystokratyczna rodzina pana Żylińskiego została wykorzeniona przez polski rząd komunistyczny przed ucieczką do Wielkiej Brytanii podczas II wojny światowej. Jego ojciec był słynnym polskim bohaterem wojennym, który poprowadził zwycięską szarżę kawalerii przeciwko Niemcom, zanim Polska została rozgromiona. Trzy czwarte rodziny pana Żylińskiego zostało zabitych przez nazistów.

Ciekawe jest jednak to, iż niestety ale ten pan popierał Brexit i obiecywał biura dla Polaków – czy jest gdzieś jakieś takie biuro ?

Jan Żyliński mówi że Wyjście Wielkiej Brytanii z Unii Europejskiej jest dobre. ale zaraz przecież UE straci dobry kraj w Europie, Rząd w Warszawie dobrego sojusznika a ponadto Polacy będą mieli problemy z pracą na wyspach….

Jedno jest pewne Partia to i dotacje dla Partii być może aż z Brukseli …

Konrad W.

Jan Żyliński, wybory na burmistrza Londynu, niestety kompromitacja Polaków

22 marca 2018