Jaki system dla Polaków wjazdu do UK w 2019 roku

Jaki system dla Polaków wjazdu do UK w 2019 roku

 

Juz wiadomo do 2019 roku granica Wielkiej Brytanii nie będzie taka jak teraz.

Obecnie Polak, Słowak, Rumun, Hiszpan, Wegier, Litwin jedzie do Wielkiej Brytanii. idzie do pracy, bierze dom z urzędu miasta czy idzie do lekarza się leczyć. Niec ufa jednak Brytyjskim lekarzom jedzie do Polski tam go wyleczą a Rząd Brytyjski wysyła pieniadzą. PO 2019 roku wszystko będzie inne.

Wiec jak będzie,  cóż można tylko spróbować zastanowić się na podstawie innych krajów nienależących do Unii jak Singapor, Canada, Australia .

Projekt 1.

Granica zamknięta dla wszystkich dla turystów także aby wjechać musisz miec wizę. Generalnie opcja w dzisiejszym okresie nie do zrobienia, wielki biznes zarabia na turystach.

Projekt 2.

Wjeżdżają wszyscy ale nie wszystko dostają zasiłki z tego kraju.

Turyści przyjeżdżają , mogą mieszkać za swoje pieniądze mogą się nawet leczyć ale rachunek za nich płaci w szpitalu kraj pochodzenia albo specjalne ubezpieczenie.

Ludzie do pracy mogą przyjechać ale dostają wizę na określony czas po tym wyjazd, dotyczy to też odpowiedniego wieku jak np. Australia poniżej 40 lat. Osoby takie nie dostają żadnych dotacji na dzieci przez okres 5 lat a po tym okresie mogą się dopiero starać o pobyt ale dostanie jego nie będzie już takie proste, wykształcenie, język i dobra praca to będzie brane pod uwagę.

Projekt 3.

Przyjeżdżają na lotnisko wszyscy ale wpuszczają tylko turystów mający pieniądze przy sobie, osoby do pracy ale mające określone wykształcenie albo pracę do fabryki ale tylko tą jedną na którą dostają pozwolenie. Bez szkoły dla dzieci, bez zasiłków. W chwili kiedy ją stracisz będziesz musiał opuścić wyspy.

Ta opcja jest najbardziej prawdopodobna gdyż Premier May mówiła że osoby które przyjechały na wyspy po złożeniu albo wyjściu z UE i nie mają statutu zamieszkania będą musiały opuścić Wielką Brytanię.

Generalnie opcji wiele, będzie pewno się zmieniała z czasem gdyż Wielka Brytania będzie mogła zwiększyć ilość wiz dla państw w innych krajów z którymi będą handlować czyli Indie, Pakistan, Izrael, Turcja.

Jednym słowem kończy sie masowa emigracja na wyspy, Polski Rząd będzie zadowolony gdyż nie wyjadą następne pokolenia. Jeśli nawet na wyspy rocznie będzie emigracja 100  tys czyli około 200 000 ludzi będzie mogło przyjechać na wyspy gdyż chodzi o różnice emigracyjną Brytyjczyków a ich też dużo wyjeżdża to jeśli mamy 200 000 osób i podzielimy na 54 kraje =  to daje około 3700 Polaków na rok czyli koniec emigracji.

Jedno jest pewne nacisk opinii na odchudzenie emigracji z państw UE z wysp jest bardzo silny. Dwa dni temu media napisały i Nigel Farage w radio powiedział że Rząd chce przesunąć o dwa lata swobodny przypływ a dzisiaj już politycy Rządów wystąpili i potwierdzili że w marcu 2019 emigracja z UE zostanie zatrzymana.

W przyszłości Polska tez zamknie granicę albo zawiesi 500+ gdy tylko przyjadą do niej obywatele Rumunii z dziećmi i inni Europejczycy i wszystkim będzie trzeba było płacić zasiłki wpadną w tarapaty wydatków budżetu jak Londyn że z braku pieniędzy musiał zawiesić zasiłek na 3 dziecko.

Emigracja wewnętrzna położy Unię Europejską , David Cameron proponował aby we wszystkich krajach Unii Europejskiej była jednakowa stawka minimalna niestety Bruksela go wyśmiała.

Niestety UE jest instytucją która stoi na straży aby „doić ” ludzi w krajach Europy Wschodniej którzy mają za grosze pracować. Premier Szydło chciała opodatkować w zeszłym roku wyższym podatkiem zachodnie supermarkety aby dać Polakom podobne dotacje na rodziny jak kraje dają swoim czyli około 400 Euro Bruksela i Polak Tusk zablokował ten podatek. Polak w Brukseli niszczy życie swoim Polakom. Niesamowite….

W roku 2019 UE już się będzie zwijać nie rozwijać kończy się i migracja i handelek towarów na najbogatszy rynek w UE czyli rynek Brytyjski.

Kolejnym kraje który zrzuci kajdany UE mogą być Włochy, choć Watykan w rękach lewactwa w Brukseli to jednak Włosi nieraz pokazali iż mają nieobliczalna krew a że mają porty i dostęp do morza mają szanse i sprzedać i kupić towary w innych częściach świata i ominąć komunistyczną Brukselską doktrynę czyli kto nie jest z nimi jest wrogiem, nie ma prawa iść swoją drogą rozwoju i musi zapłacić karę. Ale kara już idzie ale dla Brukseli i niestety ludzi w ciemiężonych krajach UE.

Niedługo Francja ograniczy pracę dla Polaków , Niemcy już wprowadzają ograniczenia dla zasiłków i będzie się też zwijać emigracja Polaków w UE, zresztą Ukraińcy a jest ich około 50 milionów będą jeszcze tańsi niż Polacy i będą odbierać im pracę w Europie.

Konrad W

27 lipca 2017
Czytaj inne artykuły w dziale Polityka

1 komentarzy
  1. Jak jest tak dobrze za Premier Szydło to dlaczego nie wraca tak wielu emigrantów? A dlatego, że PRL na nowo zaczyna panować w PL. Widzę, że polskie-echo.com na poziomie TVPiS

Komentowanie jest wyłączone.