Jak zatrzymać Brexit – czynniki zatrzymania Brytanii w Unii Europejskiej

Wielka Brytania

Czy można  w jakiś sposób zatrzymać Wyjście Wielkiej Brytanii z Unii Europejskiej, aby znów kraje miały granty które wpłacała Brytania oraz biznesy z biednych krajów Europy Wschodniej mogły normalnie współpracować bez ceł i zarabiać na rynku Angielskim, w którym to ludzie mają dużo pieniędzy w portfelach wiec są dobrymi klientami.

Aby tak się stało musiałby dojść do następujących wydarzeń.

Numer 1.

Marine Le Pen wygrywa francuskie wybory prezydenckie

Praktycznie wygrana LE PEN w wyborach w przyszłym kwietniu lub maju to koniec Unii Europejskiej. Le Pen popiera Frexit i mówi dosadnie wychodzimy z czerwonej i komunistycznej Unii Europejskiej. Kraje podpisują nowe umowy handlowe między sobą bez „batu i głupich decyzji ” polityków Brukseli. Oczywiście Premier Szydło w Polsce automatycznie podnosi podatki na supermarkety i daje ludziom nie 500 złotych na dziecko ale podobnie jak na zachodzie czyli 2000 złotych na jedno dziecko.

Numer 2.

Kryzys finansowy w Unii Europejskiej i upadek waluty Euro.

Wiemy już, że USA nałożyła karę finansową na niemiecki bank w wysokości 14 miliardów.Znając jednak chytrość Niemiec, rozłożą tą zapłatę na kraje członkowskie Unii Europejskiej, już oni coś wymyślą aby tylko nie oni płacili. Gdyby jednak Grecja jeszcze porzuciła walutę Euro – to kraj turystyczny dlatego powrót do ich waluty, która jest słaba w koszyku walut – spowoduje napływ ponownie turystów bo będzie tanio. Euro, które narzuciła Bruksela doprowadziło do wysokich cen. Bankructwo banku Niemieckiego i upadek waluty Europy to koniec Unii.

Numer 3.

Olbrzymia manifestacja krajów chcących współpracować z Wielką Brytanię.

30 milionów ludzi z krajów lubiących Wielką Brytanię jedzie do Brukseli i tam na ” taczkach ” wywożą wszystkich tych polityków co uważają się że znają się na wszystkim a jednak doprowadzili do chaosu w Europie. Junker i Tusk zostaje postawiony pod trybunał w Hadze za otwarcie granic, złamanie prawa unijnego, zagrożenie życia ludzi aby na przyszłość nigdy żadnemu szefowi Unii nie przyszło do głowy robić coś bez ustaleń z innymi członkami Unii.  — oczywiście nie namawiamy do przemocy to tylko artykuł a proponujemy punkt 4.

4. Chyba najlepsza szansa dająca 100% szanse zostania Wielkiej Brytanii w Unii Europejskiej.

Dymisja natychmiastowa słabych Polityków i szefów Unii Europejskiej czyli Donalda Tuska i Junkera.

 

donald tusk-jun

 

To przez Tuska i Junkera Wielka Brytania wyszła z Unii Europejskiej.

Zniesmaczeni Brytyjczycy widzący kryzys migracyjny jaki spowodowała Bruksela nakazując otwarcie granic, zamachy terrorystyczne w Europie zagłosowali za wyjściem z Unii Europejskiej . Ponadto śpiący imigranci na ulicach Paryża, Grecji, Włoch, blokujący kanał La Manche i walki ich z Policją na Węgrzech przeważyły.

Kolejnym czynnikiem była chęć przyłączenia Turcji do Unii Europejskiej i słynne słowa Brukseli damy im wizy.

Następnie to brak reform w Europie. Przez dwa lata Tusk i Junker nie zrobili kompletnie nic aby w Unii ludziom żyło się lepiej. Dalej w Europie Wschodniej ludzie zarabiają 5 razy mniej niż na zachodzie, dalej mają mniejsze zasiłki na dzieci a każda chęć opodatkowania supermarketów Niemieckich i Francuskich aby dać ludziom większe zasiłki na rodziny są torpedowane przez Tuska i Junkera. ( przykład Premier Szydło ).  Wiadomo chronią wielki Niemiecki biznes.

Oto przez dwóch polityków na zdjęciu dojdzie do tego, że i ludzie będą cierpieć i biznes i kraje tworzące Unię bo będą mniejsze granty Unijne. Ci dwaj Politycy nie umieli współpracować ze wszystkimi krajami tworzącymi Unię Europejską aby przeciwstawić się wszystkiemu co chciała szefowa Niemieckiego kraju.

A na zakończenie.

Gdy już „wyrzuci się ” i każe zapłacić ze swojego majątku Junkerowi i Tuskowi za chaos i zniszczone miasta w Europie oraz odpowiedzialność karna za śmierć ludzi w zamachach  należy mianować szefem Unii Davida Camerona.

To on był wielkim miłośnikiem Unii Europejskiej to on chciał ją reformować aby zasiłki dla wszyscy mieszkańców i benefity były jednakowe we wszystkich krajach Unijnych aby zmniejszyć emigrację wewnętrzną w Unii która niszczy Unie Europejską. To on do końca Walczył o Brytanię i Unię Europejską .On wprowadzi do Unii ponownie Wielką Brytanię z twarzą i zrobi reformy.

DudaCam

To on przez 5 lat zarządzał Wielką Brytanią ma praktykę i wiedzę.

Jaką ma dobrą praktykę Junker i Tusk ?

Junker wilkipedia pisze był alkoholikiem a Tusk Premierem który doprowadził do olbrzymich strat państwa polskiego przez sprzedanie majtku Polaków, podniesienie wieku pracy oraz nie potrafił dopilnować szerzącej się wszędzie firmy Amber Gold. Czyli zrobił totalną biedne i chaos jak teraz z Junkerem w Europie.

Nie widzisz co się dzieje ?

Jeśli dalej nikt nie widzi co się jedzie w Europie proszę zobaczyć , Wielka Brytania gdy chciała wprowadzić obostrzenia na zasiłki Tusk straszył karami, ale gdy Merkel wprowadziła teraz na okres 5 lat obostrzenia na zasiłki nikt nic nie mówi. Nasi zaś chłopcy Tusk i Junker zamiast teraz reformować UE aby ludziom się lepiej żyło otwierają Armię Europejską i chcą nałożyć cła na Brytyjczyków choć to kraje Unijne jak Polska, Hiszpania, Niemcy sprzedają więcej na wyspy.

Ale najgorsze w tym wszystkim jest to,  że media Polskie na wyspach także, życzą zle Brytyjczykom i śmieją się że wyszli z Unii, bo nie rozumieją dlaczego Wielka Brytania wyszła z Brukselskiego bałaganu.

Konrad W

 

22 listopada 2016