Jak zaoszczędzić na cenie energii, nowa taryfa Dual fuel w UK

Jak zaoszczędzić na cenie energii, nowa taryfa Dual fuel w UK

 

Martin Lewis zdradza, jak zaoszczędzić 200 funtów rocznie na rachunkach za energię – ale tylko wtedy, gdy ją o to poprosisz.

MARTIN LEWIS, znana również jako Money Saving Expert, regularnie pojawia się w telewizji, aby zaoferować Brytyjczykom wskazówki dotyczące oszczędzania pieniędzy. Rozmawiając dziś rano, Martin zdradziła, jak uzyskać 200 funtów rocznie za rachunki za energię – po prostu prosząc ją o to.

Martin Lewis jest dziennikarką finansową i ekspertem ds. oszczędzania pieniędzy, znana z dzielenia się z Brytyjczykami poradami na temat oszczędzania pieniędzy.

45-latek pojawił się dzisiaj w ITV’s This Morning, aby porozmawiać o rosnącej cenie rachunków za energię, ujawniając prostą sztuczkę do oszczędzania pieniędzy.

Wskazówka została wysłana do klientów British Gas, dając im możliwość zaoszczędzenia pieniędzy.

Rozmawiając z Holly Willoughby i Philipem Schofieldem, ekspertami ds. oszczędzania pieniędzy pokazała, że klienci British Gas mogą uzyskać 200 GBP rocznie, ale tylko wtedy, jeśli o to poprosicie.

Martin Lewis: Money Saving Expert ujawnia, jak uzyskać 200 £ rocznych rachunków za energię.

Jej program zaczął się od tego, że Martin mówiła o wzroście cen energii, ostrzegając widzów, że na horyzoncie będzie więcej podwyżek cen. Mówiąc o opcji zmiany Martin powiedziała: „3,5 miliona domów jest w standardowej taryfie British Gas”. Oczywiście, zdecydowanie najlepszą rzeczą do zrobienia jest pełne porównanie.

„Ale jeśli jesteś lojalny i chcesz trzymać się British Gas, nie siedź bezczynnie.”

Ekspert finansowy następnie szczegółowo opisał nową taryfę dostawcy energii, ujawniając:

„gigant energetyczny wprowadził nową taryfę za usługę dual fuel, direct debit (tj. Tam, skąd otrzymuje się zarówno gaz, jak i elektryczność) o nazwie” Energy Plus Boiler Cover Październik 19 „ .

„Jest to dostępne zarówno dla nowych klientów, jak i dla obecnych klientów British Gas, którzy składają wniosek online (lub lepiej przez stronę porównawczą, aby zobaczyć dokładnie, ile to będzie kosztować).”

Średnio cena za taryfę wynosi 1020 GBP rocznie (choć zależy to od regionu), a ta cena jest ustalana na rok. Według Martin oznacza to, że ta cena nie wzrośnie w październiku – co oznacza typową oszczędność 180 funtów rocznie.

Plan obejmuje również brytyjskie ubezpieczenie kotła gazowego bez dodatkowych kosztów, zwykle kosztuje 50 funtów, a zatem biorąc oszczędności to ponad 200 funtów.

Martin kontynuowała: „Jeśli nie masz jeszcze licznika British Gas Smart, to go zainstaluj . Oznacza to, że w przyszłości nie będziesz potrzebował odczytu licznika.

„Więc jeśli obecnie jesteś klientem British Gas i nie chcesz się z tym uporać, często nie oszczędzasz pieniędzy.

Martin ujawniła również, że wkrótce sześciu dużych dostawców energii podniesie taryfy.

Konrad W

 

 

 

21 września 2018
Czytaj inne artykuły w dziale Sprawy Polonii

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *