Jak odzyskać maksymalną refundację za leczenie w Polsce? Gdy mieszkasz w UK

Jak odzyskać maksymalną refundację za leczenie w Polsce? Gdy mieszkasz w UK

 

Uzyskanie maksymalnej refundacji za leczenie w Polsce to wbrew pozorom proces pracochłonny i wymagający szczegółowej i wyczerpującej weryfikacji. Podstawą uzyskania maksymalnej refundacji za leczenie jest dołączenie do wniosku kompletnej, wymaganej przez NHS dokumentacji. Jako firma mająca swoją siedzibę w Anglii, mamy ułatwiony dostęp do wszelkich aktualizacji odnośnie możliwości ubiegania się o refundacje za leczenie w Polsce. MedRefund jest firmą, która pomaga osobom mieszkającym na stałe w Wielkiej Brytanii w ubieganiu się o refundację za leczenie otrzymane w krajach Unii Europejskiej. Działamy nieprzerwanie od ponad 6 lat. Dotychczasowe doświadczenie w uzyskiwaniu refundacji za leczenie dla naszych Klientów umożliwia nam oferowanie usług na najwyższym poziomie. Dla nas każdy Klient jest tak samo ważny, dlatego też wszystkich traktujemy z należytym szacunkiem. Wiemy też, że każdy, na refundacja za leczenie ma szansę każdy, kto na stałe mieszka w Wielkiej Brytanii i jest w stanie to potwierdzić odpowiednimi dokumentami.

Efektem naszej kilkuletniej działalności są setki zadowolnych Klientów, owocna I stale rozwijająca się współpraca za najlepszymi, specjalistycznymi klinikami I szpitalami w Polsce a także współpraca z najwybitniejszymi specjalistami w kraju. Uzyskanie refundacji za leczenie, które było wykonane w naszych placówkach partnerskich, jest zazwyczaj prostsze, ponieważ łatwiej jest uzyskać niezbędną do złożenia wniosku dokumentację.

Zwrot kosztów leczenia- nam możesz zaufać

Niezawodność, konsekwentność oraz determinacja to cechy charakterystyczne firmy MedRefund– zwrot kosztów za leczenie.

Mając na uwadze nasze doświadczenie w kwestii ubiegania się o zwrot kosztów z NHS jesteśmy w stanie na podstawie przesłanej do nas drogą mailową dokumentacji, stwierdzić, czy Klient ma realne szanse na uzyskanie zwrotu kosztów leczenia czy też nie. Nie dajemy złudnych nadziei, ponieważ cenimy zarówno swój czas jak I czas Klienta.

Stale się rozwijamy I ciężko pracujemy na dobre imię firmy oraz na zaufanie, jakim obdarzają nas nasi Klienci. W przypadku tego typu usług, bardzo często spotykamy się z sytuacją, gdzie konieczne jest uregulowanie płatności już w momencie podjęcia decyzji o współpracy. Wiedząc, że nie jest to komfortowe dla Klienta, ze swoje strony, jako oferujemy całkowice bezpieczne I jasne zasady współpracy. Weryfikacja dokumentów o zwrot kosztów leczenia jest całkowicie bezpłatna, a ewentualne koszty Klient ponosi jedynie w przypadku pozytywnego rozpatrzenia wniosku. Wówczas rozliczenie z naszą firmą następujevna koniec współpracy. Zadowolenie Klienta, który otrzymał zwrot kosztów leczenia to nasz priorytet.

Z dumą możemy również poinformować, iż jako najdłużej działająca w tej branży firma na rynku, jesteśmy zapraszani na konferncje poświęcone szeroko pojętej turystyce medycznej. Udział w tego rodzaju konferencjach sprzyja nawiązywaniu nowych kontaktów. W tym momencie, to nie są juz tylko Kliniki zlokalizowane w Polsce ale również w innch krajach Europy. W efekcie jesteśmy w stanie proponować naszym Klientom coraz to korzystniejsze warunki.

Refundacja za leczenie jest możliwa.

Refundacja za leczenie to w dalszym ciagu temat tabu. Temat o którym wiedza tak naprawde nieliczni. Dla wielu z nich refundacja za leczenie wydaje sie niemożliwa I nieprawdopodobna, inni są zdania, że uzyskanie refundacji to zbyt czasochłonny proces I tym samym rezygnują z możliwości odzyskania calości bądź części kosztów poniesionych za dane leczenie. Rzeczywiście refundacja za leczenie to proces złożony, ale dla nas to codzienność.

Tych wszystkich, którzy nie wierzą, że refundacja za leczenie jest to możliwa zapraszamy do kontaktu z naszą firmą. Z MedRefund refundacja za leczenie jest możliwa. Refundacja za leczenie- skorzystaj- warto! Sprawdź swoją opinię klienta na Google lub na naszej stronie na Facebooku.

Korzyści z wyboru refundowanego leczenia w Polsce w porównaniu do leczenia w ramach NHS.

Refundowane leczenie w Polsce to dla wielu osób szansa na szybki powrót do zdrowia. W Wielkiej Brytanii prywatne leczenie jest bardzo kosztowne, dlatego też wiele osób mieszkających na stałe w Wielkiej Brytanii decyduje sie na refundowane leczenie poza granicami UK, w krajach Unii Europejskiej. Jest to rozwiązanie korzystne z wielu przyczyn:

refundowane leczenie to skrócony do minimum czas oczekiwania

refundowane leczenie pozwala na wybór konkretnej kliniki czy nawet danego specjalisty

refundowane leczenie daje poczucie uzyskania usług na najwyższym poziomie

koszty refundowanego leczenie mogą zostać zwrócone przez NHS

To niewątpliwie tylko nieliczne argumenty, które przemawiają za wyborem refundowanego leczenia. Wniosek jest jeden- refundowane leczenie to właściwy wybór.

Pamiętaj!!! Masz wybór!!!
Długotrwałe, często nie przynoszące efektów leczenie w UK czy szybka i
profesjonalna opieka zdrowotna w Polsce? Wybór należy do Ciebie!
Skontaktuj się z nami
a udzielimy odpowiedzi na nurtujące Cię pytania.

Telefon do polskiego konsultanta: +44 (0) 789 673 6301


Możesz również napisać maila na adres:
polska@medrefund.co.uk lub odnaleźć nas na portalu Facebook:facebook.com/medrefundpl/

 

Pacjenci z Wielkiej Brytanii mogą leczyś się w Polske na refundowanym leczeniu

1 października 2018