Izraela atakuje Polskę, gdyż PiS nie uznał stolicy Izraela w Palestynie

Izrael atakuje Polskę, gdyż PiS nie uznał stolicy Izraela w Palestynie

 

Polska nie zamierza iść w ślady USA i uznawać Jerozolimy za stolicę Izraela.

Szef dyplomacji Witold Waszczykowski poinformował po spotkaniu szefów MSZ państw UE z premierem Izraela Benjaminem Netanjahu, że kwestia ta powinna być rozstrzygnięta w rokowaniach.

 

Za te słowa Ministra Waszczykowskiego gdy był Ministrem Spraw Zagranicznych Rządu PIS biednego małego kraju jakim jest Polska i uważa się za sojusznika USA, który jest sojusznikiem Izraela płaci opinia społeczna Polaków na całym świecie.

Donald Trump Prezydent najsilniejszego kraju świata zgodził się na przeniesienie stolicy z Tel Awiwu do Palestyny ale Polska choć nie ma w Izraelu Ambasadora nie potrafiła zgodzić się z USA i przyjęła inna opcję. 

Co ciekawe Czechy poparły USA i poparły aby stolica Izraela była w Palestynie.

 Bałagan w Polsce jest totalny  nikt nie wie czy być sojusznikiem USA i automatycznie Izraela bo to sojusznicy
czy jednak być sojusznikiem Niemiec i Brukseli .

 

Dużo wskazuje na to iż na PIS czyli na Dudę i Kaczyńskiego wpływ mają Polscy Biskupi i to Watykan tak naprawdę Rządzi Polską dlatego Duda przed zawetowaniem ustawy o reformie Sędziów pojechał do Biskupów Polskich i później ustawę zawetował.

Dlatego też usunięto Proamerykańskich polityków Macierewicza i Szydło i powołano Proniemieckich czyli Morawieckiego, bankier banku Niemieckiego ma już chronić Niemieckie firmy przed opodatkowaniem ( Szydło chciała nałożyć większy podatek na niemieckie Supermarkety ) i nowy Minister MON już zawetował okręty podwodne dla Polski gdyż zagrażały Rosji.

Dużo wskazuje że atak medialny na Polskę  to pokazanie, że Polska już nie ma sojusznika w Izraelu, niestety to sojusznik i USA.

W Polsce chcą i mieć sojusznika w USA i Brukseli i Niemczech ale tak się nie da bo Bruksela chce się pozbyć USA z Europy. Niestety widać że w PIS wygrywa opcja Niemiecka. PIS na początku naobiecywał że trzyma sojusz z USA przeciwko Brukseli ale widać już że jest inaczej dlatego zaczyna dostawać po „łapach” jak i biedni Polacy.

Bałagan w Polsce na całego po zmianie Szydło i Macierewicza. W Polsce nie rozumieją ze Izrael ma prawo zmienić sobie stolicę bo jest niezależnym państwem. Gdyby Polska chciała zmienić stolicę z Warszawy do Krakowa zrobiłaby to a inne kraje musiały to zaakceptować ale Polska musi zawsze być inna. !!!!

Poniżej Donald Trump zgadza się na stolicę państwa Izrael w Palestynie i nakazuje swoje administracji szukanie miejsca na otwarcie Ambasady Amerykańskiej  w Palestynie.

Konrad W
9 lutego 2018
Czytaj inne artykuły w dziale Polska