Italexit – Sąd pozwala na referendum, zegar odlicza dla Polskich firm w UK

Europa

Unia Europejska

Będzie nowe referendum.

Zbliża się referendum o wyjście z UE we Włoszech, zegar dla Polskich firm zaczyna odliczanie.

Zła wiadomość na Brukselskich urzędników czyli Junckera, Tuska i całej Partii Ludowej w Europie, która to niszczy turystykę krajów śródziemnomorskich ponadto spowodowała olbrzymie bezrobocie w Hiszpanii i Portugalii oraz olbrzymi chaos emigracyjny w Europie.

 

Włochy jako kraj Unijny ma coraz większe problemy finansowe .

Sąd najwyższy we Włoszech zgadza się na przeprowadzenie referendum.

500 000 podpisów jakie zostały złożone zostały zaakceptowane.

Rząd ma teraz 60 dni aby podać datę referendum , musi się ono odbyć w terminie od pazdziernika do grudnia.

Poparcie dla partii opozycyjnych , które chcą wyjścia Włoch z Unii Europejskiej wzrosło po historycznym głosowaniu w Wielkiej Brytanii.

Premier Włoch Matteo Renzi proeuropejski i brukselski polityk zamierza reformować nie kraj aby ludziom się lepiej żyło –  ale jego nowy pomysł to zmniejszenie ilość parlamentarzystów.

Przeciwnicy jego już sugerują że w chwili zagłosowania za wyjście z Unii będzie musiał podać się do dymisji.

Media brytyjskie sugerują że to będzie kolejny kraj jak nie ostatni do rozpadu „cesarstwa Unijnego ” sterowane przez Berlin gdyż efekt domina rozprzestrzeni się na inne kraje.

Ratingi kredytowe już reagują z powodu niepewności politycznej, małego praktycznie niezauważalnego ożywienia gospodarczego we Włoszech.

Na zdjęciu puste porfele dotykają włochów, brak inwestycji, upadła turystyka.

 

rek


Podsumowanie:

Niech Włosi postawią krzyżyk i wyjdą z UE aby po prostu się rozpadła i Rządy państw podpisały nowe umowy o handlu i przepływie osób  już bez Brukselskich polityków . Zresztą po co to utrzymywać taka stajnie urzędniczą, która za pomocą wybieranych w swoim gronie Przywódców niszczy wolność niezależnych krajów. Ponadto niszczy turystykę Europy oraz porządek emigracyjny,. Ponadto Bruksela nic nie produkuje czyli przynosi koszty a wszyscy mieszkańcy muszą to opłacać.

Niech się Włosi się spiesza i aby UE się rozsypała do 2019 roku. Jeśli tak się nie stanie w chwili wyjścia Anglii z UE , Bruksela nałoży bariery celne na produkty i usługi brytyjskie , Brytyjczycy zrobią to samo.

Wtedy będzie to koniec towarów i usług Polskich wysyłanych do Wielkiej Brytanii.

Nikt nie kupi na wyspach szynki na 20 funtów za kg lub piwa za 2 funty. Ikea przestanie sprowadzać polskie meble a zacznie z chin lub innych tańszych krajów tak samo polski transport przestanie zarabiać na transporcie do UK. Polonia w UK generuj 40 miliardów rocznie szkoda takiego zysku dla Polski.

Junker i Tusk powiedzieli wyraznie że nie pozwolą na przepływ towarów brytyjskich na wyspy, „Stary dziad Juncker  ” i ” historyk z Polski ” którzy w ogóle nie wprowadzaj żadnych reform w Europie a doprowadzili do olbrzymiego chaosu i śmierci Ludzi w Europie, ponadto nie patrzą, że biedne kraje Europejskie sprzedają olbrzymie towary na wsypy dzięki temu nie ma ” bezrobocia w tych krajach ” ale chcą  pokazać Brytyjczykom że oto oni są panami Europy.

Polacy na wyspach spłacają kredyty na domy, dorabiają się i nie będą kupować droższych Polskich produktów, zresztą w roku 2020 ich benefity na rodzinę zostaną pomniejszone około 200 funtów na miesiąc. Polskie produkty inne niż spożywcze w brytyjskich sklepach nie wygrają konkurencji cenowej z innymi państwami z poza Unii które będą miały otwarte rynki zbytu na wyspach po wyjściu z UE.

Nie oszczędzaj w Euro, coraz bliżej do jej upadku.

Niestety na zmianę przywódców w Brukseli nie mamy co liczyć jak i na zmianę jej zarządzania. Po prostu tam nie ma demokracyjnego wyboru a oni chcą uczyć nas demokracji. 

Zegar dla zysków Polskich firm produkcyjnych i transportowych, które wysyłają na wyspy zaczyna odliczanie.  Czy Italexit będzie ich zbawieniem już niedługo się dowiemy.

Konrad W

Podobne artykuły:

http://polskie-echo.com/gang-z-brukseli-powstaje-antykoalicja-panstw/

 

9 sierpnia 2016
Czytaj inne artykuły w dziale Świat