Ireneusz  Łuszczewski zerwane ucho w autobusie

Ireneusz  Łuszczewski zerwane ucho w autobusie

 

Człowiek, którego ucho zostało zerwane w wypadku autobusu, otrzyma duże odszkodowanie po tym, jak firma wycieczkowa przyznaje się do winy – ponieważ kierowca zdjął ręce z kierownicy, aby spojrzeć na mapę

Czterech turystów zostało rannych i oszołomionych, gdy piętrowy autobus Golden Tours uderzył w nisko zawieszoną gałąź drzewa, odrywając dach w sierpniu 2015 roku. Ireneusz  Łuszczewski siedział w przedniej części górnego pokładu podczas kolizji, a na skutek uderzenia górna część ucha oderwała się od reszty. Wypadek zdarzył się w Woburn Place, Bloomsbury i CCTV pokazuje kierowcę, który obiema rękoma trzyma mapę.

51-latek pozwał firmę, a teraz jest gotów zgarnąć tysiące funtów, ponieważ Golden Tours przyznało się do 95 procent odpowiedzialności za wypadek. Międzynarodowi prawnicy specjalizujący się w sprawach związanych z obrażeniami osobistymi w Irwin Mitchell mają dochodzić roszczenia o odszkodowanie w imieniu pana Łuszczewskiego. Prawnicy twierdzą, że pomogą mu w wyzdrowieniu i rehabilitacji, której będzie potrzebował.

Po wypadku wszystkie trzy służby ratunkowe zostały wezwane. Policja zamknęła drogę wokół miejsca wypadku, podczas gdy straż pożarna podjęła kroki w celu ewakuacji pasażerów i ustabilizowania autobusu w celu usunięcia wszelkich pozostałych zagrożeń.

Pan Łuszczewski otrzymał awaryjną pierwszą pomoc na miejscu od ratowników medycznych, a następnie został przewieziony do szpitala karetką pogotowia.

Konrad W. 

 

11 kwietnia 2018