Instruktorzy prawa jazdy w UK uwodzą kobiety. Uwiódł 14 studentek.

 Instruktorzy prawa jazdy w UK uwodzą kobiety.

 

Dziesiątki instruktorów prowadzenia pojazdów otrzymało naganę za ataki seksualne na uczniów uczących się w ciągu ostatniego roku
Rząd rozprawia się z dorosłymi, którzy uprawiają seks z nastolatkami pod ich opieką, dokonując przeglądu luki prawnej.

Dziesiątki instruktorów prowadzenia pojazdów otrzymało naganę za ataki seksualne i sprośne zachowanie wobec uczniów w ciągu ostatniego roku.

Uczestnicy kampanii twierdzą, że obecna definicja prawna dorosłych w „pozycji zaufania” pozostawia nastolatki narażone na uwodzenie.

Lucy Frazer, młodsza minister sprawiedliwości, potwierdziła zamiar rządu „zmienienia prawa w celu zwalczania nadużywania stanowiska pracy do uwodzenia klientów”. Ministerstwo powiedziało: „Jesteśmy absolutnie zaangażowani w ochronę dzieci i młodzieży przed uwodzeniem seksualnym i wszelkimi innymi formami przemocy.

Sprawdzamy, jak działa prawo dotyczące przestępstw seksualnych, aby zapewnić ochronę młodym ludziom.

 

Zangażowanie Ministerstwa Sprawiedliwości w rozprawienie się z Instruktorami Prawa jazdy jest spowodowane że w zeszłym roku aż 87  instruktorów jazdy miało śledztwo policji w wyniku roszczeń związanych z niewłaściwym zachowaniem seksualnym.

Siedmiu instruktorów zostało skazanych za poważne przestępstwa, w tym napaści seksualne i wysyłanie wyraźnych wiadomości do uczniów których szkolili.

W lutym Agencja ds. Standardów Kierowców i Pojazdów (DVSA) ogłosiła nowe, bardziej rygorystyczne przepisy dotyczące wykorzystywania seksualnego młodych kierowców przez Instruktorów.

Zasady oznaczają, że instruktorzy są automatycznie usuwani z pracy tracąć licencje, jeśli okaże się, że mieli uwodzili lub mieli relacje seksualne z kierowcami uczącymi się w wieku poniżej 18 lat.

Poniżej – Instruktor nauki jazdy został uwięziony na cztery lata za wykorzystywanie seksualne 14 studentek w samochodzie w Dundee, szkocja. Neil Addison, lat 55, przeprowadził ataki na 14  młode kobiety w okresie od czerwca 2014 r. do sierpnia 2017 r. Jedna z dziewczyn powiedziała w sądzie wielokrotnie mył dotykał jej piersi.

Neil Addison

Konrad W

28 kwietnia 2019
Czytaj inne artykuły w dziale Crime