Instruktor pływania, ratownik skazany za zgwałcenie chłopca w Bristolu

Ratownik, instruktor pływania, skazany za zgwałcenie chłopca w Bristolu

 

Były ratownik i instruktor pływania, który pracował w siłowni w Bristolu został skazany za zgwałcenie chłopca i molestowanie seksualne dziewczyny. Karn Duffety zmusił chłopca do seksu oralnego, zanim obnażył się przed dziewczyną i zmusił ją do dotykania swoich genitaliów.

Policja odnalazła 146 nieprzyzwoitych zdjęć dzieci u 20-latka, z Minister Court, Yate, kiedy został aresztowany w styczniu ubiegłego roku.

Ze względów prawnych nie możemy ujawnić tożsamości ofiar

Duffety został skazany dziś w Bristol Crown Court po dopuszczeniu się zgwałcenia dziecka w wieku poniżej 13 lat, podżegania dziecka do aktywności seksualnej i posiadania nieprzyzwoitych zdjęć dzieci.

Sąd poinformował, że Duffety, który podjął pracę jako ratownik w Horfield Leisure Centre i Henbury Leisure Centre, miał „trudne” dzieciństwo z powodu braku kontaktu z ojcem i zmianą szkoły.

Gdy miał zaledwie dziewięć lat został przyłapany przez swoją matkę na oglądaniu pornografii, często też podkradał jej bieliznę.

Oskarżyciel Charles Row powiedział, że Duffety „nie miał granic seksualnych”.

Niepokojące zachowanie seksualne, na które narzekała jego matka, powtarzały się „

„nie wykazywał skruchy „

– Pomimo rozmowy z nim, jego zachowanie nie zmieniało się.

Sąd dowiedział się, że Duffety miał zaledwie 13 lat, kiedy zmusił chłopca do odbycia seksu oralnego, w zamian za grę Snake’a za swój telefon komórkowy.

Incydent został zbadany przez policję w tym czasie, ale sprawa została oddalona po tym, jak Duffety zaprzeczył wszystkim oskarżeniom.

W styczniu tego roku Duffety był oskarżony o obnażanie się przed dziewczynka i zmuszanie jej do dotykania jego genitaliów.

Wydarzenie to przypuszczalnie miało miejsce przed listopadem 2015 r., Ale dziewczyna opóźniała zgłoszenie na policji po tym, jak Duffety zagroził, że ​​złamie jej kark, jeśli ktoś się dowie.

Były również dowody na to, że pozwany, który wówczas pracował jako instruktor pływania w Horfield Leisure Center, ujawnił swoje zboczone pragnienia seksualne online.

Obrońca Amjali Gohil, sugerowała, że przestępstw tych można było uniknąć, gdyby Duffety otrzymał pomoc, której potrzebował, kiedy dorastał.

„Ten chłopiec powinien był otrzymać jakąś terapię. Musimy się zastanowić dlaczego tak się nie stało”. Skończyło się to sytuacją, gdzie jest zafascynowany tym typem nieprzyzwoitych zdjęć, co jest straszne.

Rhys Denley-Jones, dyrektor generalny Everyone Active’s w Horfield Leisure Center, powiedział:

”Firma Everyone Active zatrudniła Karna Duffety’ego. Pracował jako asystent sportowy w Henbury Leisure Centre od maja do października 2014 r., A następnie jako nauczyciel pływania w Horfield Leisure Centre do czasu jego zawieszenia w styczniu 2016 roku.

„Po jego aresztowaniu, pan Duffety został natychmiast zawieszony w funkcji w Horfield Leisure Centre. Nie wrócił do pracy i został zwolniony we wrześniu 2016 r.

„Wszyscy nasi nauczyciele pływania poddają się kompleksowej kontroli DBS, a te są regularnie składane zgodnie ze standardami branżowymi. Nasi pracownicy również uczęszczają na regularne kursy ochronne. „

Sędzia William Hart skazał Duffety’ego na pięć lat więzienia.Został także wpisany do rejestru przestępców seksualnych.

Konrad W

photo/bristolpost

1 maja 2017
Czytaj inne artykuły w dziale Crime