Hurra,za 72 funty wszyscy Polacy zostają po Brexit. List pani May

Hurra,za 72 funty wszyscy Polacy zostają po Brexit. List pani May

 

Drodzy obywatele UE, chcę, abyście zostali! „Theresa May pisze list otwarty do trzech milionów obywateli UE mieszkających w Wielkiej Brytanii, wzywając ich, by nie opuszczali Wielkiej Brytanii po Brexit

 Umowa pozwala Europejczykom sprowadzić krewnych i przyznaje uprawnienia ETS na 8 lat

Premier napisała do Europejczyków, którzy przeprowadzili się do Wielkiej Brytanii, mówiąc, że rozumie ich „niepokój” w przyszłości, kiedy opuścimy ten blok. Pani May powiedziała, że ​​jest „zachwycona” z powodu powrotu z Brukseli z gwarancją praw obywateli UE mieszkających w Wielkiej Brytanii.W liście otwartym do obywateli UE powiedziała, że ​​jest „dumna”, że zdecydowała się mieszkać w Wielkiej Brytanii i że chce, aby pozostali po Brexit na warunkach uzgodnionych w Brukseli.

Pismo jest kontynuacją tej wysłanej przez premiera w październiku, kiedy powiedziała 3,3 milionom Europejczyków mieszkających w Wielkiej Brytanii, że pozwolą im zostać bez względu na wynik rozmów.Pani May przeprowadziła dziś rozmowy z premierem Bułgarii Bojko Borisowem na Downing Street, gdzie rozmawiano o prawach obywateli UE po Brexit

W liście do obywateli UE premier napisał: „Bardzo cenię głębię wkładu, jaki wkładacie – wzbogacając każdą część naszej gospodarki, nasze społeczeństwo, naszą kulturę i nasze życie narodowe.„Wiem, że nasz kraj byłby biedniejszy, gdybyś odszedł i chciałbym, żebyś został.”

Powiedziała obywatelom UE, że ich prawa zostaną zapisane w brytyjskim prawie poprzez umowę odstawienia i projekt ustawy wykonawczej. I powiedziała, że ​​- kontrowersyjnie – ich prawa będą zagwarantowane przez Europejski Trybunał Sprawiedliwości przez osiem lat.

Zobowiązała się, że nowy system do ubiegania się o status rozliczeniowy zostanie uruchomiony w przyszłym roku i kosztuje 72,50 GBP za standardową wersję dla dorosłych.

Będziesz płacił 72.50 funty  i sie zarejestrujesz na stały pobyt i będzie to robił każdy emigrant nie ważne czy ma rezydenturę czy też nie.

She told EU citizens their rights would be written into UK law through a Withdrawal Agreement and Implementation Bill. And she said that – controversially – their rights will be guaranteed by the European Court of Justice for eight years.She pledged that a new system to apply for settled status would be up and running next year and cost £72.50 for a standard adult version.

LIST
..

In her letter, In her letter, she told EU citizens their rights would be written into UK law through a Withdrawal Agreement and Implementation Bill

Poniżej dzisiejsze spotkanie z Premier May z Bułgarskim politykiem.

Mr Boyko is the first EU leader Mrs May has met since sealing her divorce agreement on Friday 

Konrad W

11 grudnia 2017
Czytaj inne artykuły w dziale Polityka

4 komentarzy
  1. Home office to prawo do pracy które większość z nas wykupiło a ci złodzieje chcą jeszcze jakieś pieniądze niech spir…. Polski rząd oczywiście nic się w tym nie wypowie bo się na nas wypiol. A polski rząd jak zaciąga imigrantów z Ukrainy to żadnych opłat nie pobiera i żadnych testów na jez

  2. Cdn
    A zapierdalam po 300 godzin, zero i nigdy benefitow.
    Licencję odnawiam co 3 lata, skąd nagle problem z jej odnowieniem???

  3. Taaaa, pobyt ci dadzą tylko z pracą będzie problem, mi od maja odmawiają licencje na pracę mimo, że nic u mnie się nie zmieniło od 3 lat. Widać wyraźnie, że mam się zniechecic lub wkurwic i wyjechać. To wyjatkowo arogancka i bezczelna nacja, hipokryci i oszuści. Wiekszosc niech zacznie się pakowac.

Komentowanie jest wyłączone.