Hellbanianz, Albańscy gangsterzy popularni w Londynie

Hellbanianz, Albańscy gangsterzy popularni w Londynie

 

Albańscy gangsterzy z Londynu zamieszczają zdjęcia broni, zwitków gotówki i drogich samochodów.

The Hellbanianz – w dużej mierze z siedzibą w Barking, Essex – są jedną z kilku gangów mających powiązania z mafią w ich ojczyźnie, która ma bezpośredni kontakt z południowoamerykańskimi kartelami narkotykowymi. Mówi się, że są za szczytem czystości kokainy przybywającej do Wielkiej Brytanii i Narodowa Agencja Kryminalna uważa, że ​​zdolność albańskich gangsterów do importowania ogromnych ilości kokainy doprowadziła do nadwyżki, w wyniku której rozwinęło się zjawisko tzw. „Linii powiatowych”.

Linie hrabstwa to termin używany w zorganizowanych sieciach zajmujących się handlem narkotykami, zwykle kontrolowanych przez osobę z miasta, która rozprowadza narkotyki przez hrabstwo za pośrednictwem biegaczy.

Rzeczniczka NCA dodała: „Albańskie grupy przestępcze osiągnęły wysoki poziom i wpływ w ramach zorganizowanej przestępczości w Wielkiej Brytanii i mają znaczny dostęp do brytyjskiego rynku handlu narkotykami, w szczególności kokainy.

„Rozrastają się także i ich znaczenie wzrasta”.

Albańczycy są teraz trzecią największą narodowością w brytyjskich więzieniach – za Brytyjczykami i Pakistańczykami. Wielu członków gangu to dzieci Albańczyków, którzy przybyli do Wielkiej Brytanii jako osoby ubiegające się o azyl z północy kraju bałkańskiego pod koniec lat dziewięćdziesiątych.

Obejmując gangsterski rap, bezwstydnie obnoszą się z łupami swoich zbrodni na zdjęciach i filmach na portalach społecznościowych.

Hellbanianz, który również sprawia, że ​​albańska muzyka rapowa gloryfikuje narkotyki i przemoc o tej samej nazwie, nakręciła filmy przedstawiające broń na stołach z pudełkami z amunicją, otoczoną gotówką.

Ich motto brzmi: We Are God Of The Streets.

Niektórzy noszą kominiarki, ale większość z nich chętnie pokazuje ich twarze.ostatnio uwięzieni członkowie gangu umieścili sobie zdjęcia z przyjaciółmi na swoich komórkach podczas palenia narkotyków.

Jeden z członków gangu, pseudonim Pato, przechwalał się na Instagramie: „Więzienie stało się domem i amsterdamską kawiarnią”.

Na zdjęciach widać komórki z telewizorami i więźniami wciskającymi się w świeże owoce, napoje gazowane i chipsy.

Niedozwolone jest posiadanie przez więźniów w Wielkiej Brytanii dostępu do telefonów komórkowych lub publikowanie w mediach społecznościowych.

Po przejęciu kontroli nad znaczną podażą narkotyków w południowo-wschodniej Anglii, w tym produkcją konopi indyjskich, albańscy gangsterzy przenieśli się do Midlands, gdzie w zeszłym roku aresztowano 140 osób.

Agencja uważa, że ​​nadwyżki narkotyków napędzają śmiertelne wojny gangow w całej stolicy, powodując w tym roku dziesiątki śmierci nożem i pistoletami.

13 listopada 2018
Czytaj inne artykuły w dziale Londyn

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *