Hard Brexit to konieczność, nie wybór. Marcon Europejska Armia zawita

Hard Brexit to konieczność a nie wybór. Marcon Europejska Armia zawita

 

Hard Brrexit czyli wyjście Wielkiej Brytanii bez umowy to nie mażenie to konieczność.

Lewacka Bruksela chce zamknąć Armie Krajowe i otworzyć Armię Europejską. Kraje będą zmuszone na płacenie pieniedzy na nową Armie którą będa uzbrajały Niemcy i Francja. Zbuduja swoje fabryki uzborojenia czyli dojdzie do likwidacji w pózniejszym okresie fabryk uzbrojenia w krajach tworzących Unię Europejską . Armia Europejska może zostać wykorzystana do tłumienia także ruchów narodowych w krajach, słabe kraje Europy bez swoich Armii będą słabe i bezbronne ale najważniejsze co dotyczy Wielkiej Brytanii i Ameryki to to iż, produkcja Niemiec i Francji uzbrojenia w przyszłości  będzie sprzedawna do Liblii, Afryki, Iraku , Iranu Arabii wiec odbierze rynki zbytu tym krajom. Będziemy mieli nowy wyścić technologiczny.

Dlatego Brexit bez umowy staje sie koniecznościa aby Bruksela straciła zysk z rynku handlowego Wielkiej Brytanii i ograniczyła swój rozwój co pokrzyzuje plany Niemiec i Francji zawłaszczenia Europy. Oczywiście SOCJALISTYCZNY RZĄD Kaczyńskiego i byłego Doradcy Tuska już poparł budowę Armii Europejskiej wbijająć szpilę w Donalda Tuska, choć oficjalnie mówi że nie chce Armii Europejskiej ale pobąkuję że to dobry pomysł.

Szczegóły:

Donald Trump uderzył w Emmanuelz  Macronem  tweetami mówiącymi, że Francuzi „zaczynają uczyć się niemieckiego w Paryżu” przed interwencją USA w wojnę światową, kończąc atak z kpiącym apelem do „MAKE FRANCE GREAT AGAIN!” – czyli zrób Wielką Francję ponownie.

Trump rozpoczął z niezwykłym atakiem na wezwanie Emmanuela Macrona do „Armii Europejskiej”, porównując francuskie zbliżenie z Niemcami do niemieckiej okupacji Francji.

Kilka minut po swoim wybuchu Donalda Trumpa w Internecie kanclerz Niemiec Angela Merkel poparła jej bezprecedensowe poparcie dla planów obronnych pana Macrona, mówiąc, że ona również chciała „prawdziwej prawdziwej armii europejskiej”.

Trump  zagroził nałożenie taryf cłowych na wino z Francji. Napisał także:

„Emmanuel Macron sugeruje budowę własnej armii, aby chronić Europę przed USA, Chinami i Rosją”, napisał na Twitterze Trump”.

„Ale to były Niemcy w World Wars One & Two – Jak to się udało dla Francji? Zaczęli uczyć się niemieckiego w Paryżu, zanim przybyli do USA. Zapłać za NATO, czy nie! „

Pan Trump często krytykował poziom wkładów członków do NATO, twierdząc, że były one zawsze „nieuczciwie niesprawiedliwe” wobec Stanów Zjednoczonych.

Jego uwagi spotkały się z pogardą ze strony Guy Verhofstadta, sojusznika Macron i koordynatora Brexit w Parlamencie Europejskim, który napisał na Twitterze: „To, co Trump zdaje się nie rozumieć, to to, że bez francuskich pieniędzy USA nie istniałyby nawet, gdyby Francja sfinansowała rewolucję amerykańską. nawet dał ci Statuę Wolności, aby to uczcić! „

Komentarze pojawiły się zaledwie dwa dni po tym, jak pan Macron i pani Merkel trzymały się za ręce i całowały po upamiętnieniu zawieszenia broni z I wojny światowej, podpisanego 11 listopada 1918 roku.

 Trump napisał: „Problem polega na tym, że Emmanuel ma bardzo niski poziom akceptacji we Francji, 26%, a stopa bezrobocia wynosi prawie 10%, po prostu próbował przejść do innego tematu. , nie ma kraju bardziej nacjonalistycznego niż Francja, bardzo dumni ludzie – i słusznie! 

BREXIT – PREMIER MAY

Dzisiaj Pani May pochwaliła się w Parlamencie że ma gotową umowe Brexit z Unią Europejską. Pani May nie chce silnego Brexit ale chce bliższej współpracy z Unią.

Proponowana umowa będzie obejmować dwuletnią transformację do 2021 r.,  następnie wysoce kontrowersyjną „ochronę” całej unii celnej w całej Wielkiej Brytanii w przypadku, gdy irlandzka kwestia graniczna nie może zostać rozwiązana.

REAKCJA TRUMPA PO PROPOZYCJI BREXIT PREMIER MAY 

DONALD Trump szalał na Theresie May podczas rozmowy telefonicznej z Air Force One, mówiąc, że premier nie zrobił wystarczająco dużo, by zainterweniować w Iranie i skrytykować ją za Brexit, zostało ujawnione. Washington Post podał, w jaki sposób prezydent zakwestionował jej podejście do negocjacji w sprawie Brexitu i wyrzekł, że stosunki handlowe między USA a Europą są układane pod góre na korzyść UE.

Według gazety, amerykańscy i brytyjscy pomocnicy poinformowani o rozmowie między dwoma przywódcami powiedzieli, że pani May była oszołomiona tonem wezwania prezydenta.

A oto wypowiedz Premiera PIS , osoba która nie brała udziału w wyborach a została Premierem Polski z nadania KAczyńskiego czyli nie uzyskała mandatu wyborczego Polaków.  Mówi w Parlamencie Europejskim że podoba mu się Armia Europejska,… PIS to taka GRUPA LUDZI,  która chce troszke trzymać z Ameryką i trochę z Bruksela, czyli PIS jest liberalny a nie konserwatywny. A ty Polski żołnierzu zapomnij o helikopterach jakie naobiecywał ci PIS ale ucz się sadzić szczypiorek bo życie idzie w innym kierunku jaki obiecują ci politycy dla swoich stołków. Może czas zejść na ziemie.

 

 

Hard Brexit to konieczność, nie wybór, teraz tylko Wielka Brytania może uratować Europę przed niebezpiecznym zniewoleniem.

 

Konrad W

 

14 listopada 2018
Czytaj inne artykuły w dziale Czas po Brexit

1 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *