Gwałty, morderstwa w molestowaniu 1000 dzieci, Telford.

Gwałty i morderstwa w molestowaniu 1000 dzieci, Telford.

 

Przerażające historie „najgorszego w historii” Wielkiej Brytanii skandalu z molestowaniem dzieci

Dochodzenie przeprowadzone przez „Sunday Mirror” ujawniło skandal, który miał miejsce w ciągu 40 lat i został opisany jako „najgorszy w historii”.

Jak dotąd uważa się, że aż pięć osób zginęło w związku z molestowaniem.

Lucy Lowe miała zaledwie 16 lat, kiedy zginęła w pożarze w domu razem ze swoją matką Eileen i 17-letnią siostrą Sarah w 2000 roku.

Azhar Ali Mehmood zaczął molestować Lucy w 1997 roku, a miała zaledwie 14 lat, gdy urodziła córkę.Został skazany na dożywocie z możłiwością ubiegania się o wyjście po 18 latach za podpalenie domu, ale nigdy nie był ścigany w związku z przestępstwami na tle seksualnym.

Jej przerażająca śmierć była ostrzeżeniem dla innych dziewcząt.

Kiedy miała 14 lat, jej numer telefonu komórkowego został sprzedany pedofilom, aby mogli ją wykorzystywać. Zagrozili, że gdyby powiedziała komukolwiek o przerażających atakach, zrobiliby to samo jej młodszej siostrze i powiedzieli jej matce, że jest prostytutką.

Noc po nocy dziewczyna była wielokrotnie gwałcona na obrzydliwych przyjęciach przez wielu mężczyzn. Mówi też, że musiała brać pigułkę ‘dzień po’ co najmniej dwa razy w tygodniu, ale nikt nigdy nie spytał, dlaczego tak młoda dziewczyna tak często ich potrzebowała

. Powiedziała: „Zaszłam w ciążę dwa razy i miałam dwie aborcje. Kilka godzin po drugim zabiegu zostałam zabrana przez jednego z moich oprawców iż gwałcona przez  wielu mężczyzn. „Najgorszy moment przyszedł tuż po moich 16 urodzinach, kiedy zostałam odurzona i zgwałcona przez gang pięciu mężczyzn.

Kolejna ofiara, która ma teraz 47 lat, powiedziała, że ​​gdy miała 14 lat, 18-latek molestował ją i uprawiał z nią seks. Po urodzeniu dziecka mężczyzna oddał ją swoim przyjaciołom, aby mogli ją zgwałcić. Powiedziała, że ​​zgłosiła, co się dzieje, ale lekarz powiedział jej, że jest chora psychicznie i powinna zażywać leki. 13-latka również zeznała na policji, że sprzedano ją za seks i wielokrotnie gwałcono, ale pomimo zgłoszenia tych nadużyć, wycofała się z dochodzenia, ponieważ „nie czuła się, jakby była wspierana przez policję”.

Inna tragiczna ofiara, Becky Watson, miała 13 lat, kiedy zginęła w wypadku samochodowym w 2002 roku.

To, co w tamtym czasie zostało uznane za „żart”, później okazało się być wykorzystywaniem seksualnym. Dziewczyna była wykorzystywana  przez azjatycki gang, przez co najmniej dwa lata przed jej śmiercią. Jej pamiętnik ujawnił, że była zmuszana do oddawania się mężczyznom. Jedna z przyjaciółek Becky, Vicky Round, była wykorzystywana przez tę samą grupę mężczyzn, którzy uzależnili ją od kokainy w wieku 12 lat, a heroiny w wieku 14 lat. Vicky zmarła tragicznie po przedawkowaniu narkotyków w wieku 20 lat.

To tylko kilka historii z ostatniego skandalu na wyspach, sprawą ma zając się specjalna komisja.

Oto Lucy Lowe lat 16, jej mama i siostra zginęły w domu w pożarze Picture: PA

Harrowing stories behind Britain's 'worst ever' child grooming scandal

Becky Watson lat 13,zginęła w wypadku samochodowym który policja nazwa żartem – dziewczynka przed wypadkiem dwa lata była wykorzystywana seksualnie dowiodło śledztwo (Picture: Mirrorpix)

Online usage fee ?75. Becky Watson 13, died in a car accident described as a "prank"

Sarah Lowe zginęła w pożarze

Sarah Lowe died in the fire

Katarzyna Cz.

 

12 marca 2018
Czytaj inne artykuły w dziale Crime