Gwałt na 12 latce koło ronda w Telford, Shropshire

Gwałt na 12 latce koło ronda w Telford, Shropshire

 

Dziewczyna   została zaatakowana w pobliżu ronda Priorslee w Telford, Shropshire

12-letnia dziewczynka została zaatakowana przez białego mężczyznę ubranego na czarno od stóp do głów w pobliżu ronda w Telford.

Policja powiedziała, że ​​gwałt miał miejsce pod koniec pierwszego dnia nowego roku szkolnego w piątek 6 września.

Jednak dowiedzieli się o tym, co wydarzyło się dopiero 3 października.

Atak miał miejsce w pobliżu ronda Priorslee , tuż przy Holyhead Road. Detektywi szukają teraz każdego, kto może mieć materiał z kamery samochodowej z tamtego czasu.

Policja oświadczyła w oświadczeniu: „Incydent miał miejsce około godziny 14.40 w piątek, 6 września, i został zgłoszony na policję w czwartek, 3 października.„ Ofiara opisała przestępcę jako biel ubraną na czarno. Patrole zostały zwiększone w okolicy, aby zapewnić wsparcie. Specjaliści oficerowie współpracują z ofiarą, by zaoferować jej wsparcie ”.

Nadinspektor Paul Moxley powiedział:

„Wiemy, że takie incydenty budzą niepokój w naszych społecznościach i chciałbym zapewnić, że wszczęto dochodzenie, prowadząc szeroko zakrojone dochodzenia. „W okolicy wzmożono także patrole. Jeśli ktoś ma jakieś informacje, które mogą pomóc, chętnie się od niego dowiemy. „Jeśli ktoś mieszka lub pracuje w okolicy i pamięta, że ​​widział coś niezwykłego lub podejrzanego w czasie incydentu sprzed trzech tygodni, który miał miejsce pod koniec pierwszego tygodnia, szkoły wróciły lub kierowcy, którzy byli w okolicy 6 września po południu i kamerą samochodową zachęcamy ich do skontaktowania się z nami ”.

Mężczyzna który dopuścił się tego czyny jest dalej na wolności !!!!

Konrad W

 

 

8 października 2019
Czytaj inne artykuły w dziale Birmingham

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *