Gwałt i pobicie 20 latki na boisku w Manchester Oldham

 

Gwałt i pobicie 20 latki na boisku w Manchester Oldham

 

Policja rozpoczyna poszukiwanie zabójcy.

Kobieta została wciągnięta na sztuczne boiska piłkarskie w Oldham pobita i  zgwałcona a  w Oldham w Manchester.

Detektywi rozpoczęli poważne dochodzenie i apelują o pomoc publiczności w złapaniu odpowiedzialnego.

Kobieta, która ma około dwudziestu lat, szła samotnie na Westend Street w Oldham o 4.40 rano – w sobotę – kiedy podeszła do niej mężczyzna w kapturze.

 

Policja powiedziała, że ​​została złapana uderzona a następnie wleczona na sztuczne boisko piłkarskie gdzie została zgwałcona.

Rzeczniczk policji w Greater Manchester powiedział:

A Greater Manchester Police spokesman said: “She was struck with a roof slate and strangled, before the offender raped her.”

Kobieta została przewieziona do szpitala na leczenie i jest wspierana przez specjalnie wyszkolonych oficerów. 

Det Insp Harratt powiedział: „To bardzo niepokojące, że młoda kobieta została zaatakowana i zgwałcona w tak brutalny sposób. Robimy wszystko, co w naszej mocy, aby znaleźć osobę odpowiedzialną. 

„Podczas gdy wspieramy kobietę, naprawdę potrzebujemy pomocy od ludzi z okolicy, aby zgłosić się i podzielić się informacjami..

Jeśli masz kamery CCTV na swoim domu, przejrzyj swoje nagrania i skontaktuj się z naszym lokalnym zespołem, jeśli mieć wszystko, co mogłoby nam pomóc w naszych poszukiwaniach.

Mężczyzna jest opisany jako biały, w wieku około 20 lat, szczupły , kobieta powiedziała, że ​​mówił z akcentem Manchesteru i miał na sobie ciemne ubranie z kapturem naciągniętym na głowę.

Zadzwoń na policję pod numer 0161 856 9080 lub Crimestoppers pod numer 0800 555 111.

 

Konrad W

21 lipca 2018
Czytaj inne artykuły w dziale Manchester