Granica zamknięta na 24h dla Anglików i Polaków – Imperium atakuje

Wielka Brytania

Unia Europejska idzie na wojnę ekonomiczną z Wielką Brytanią.

Pierwsze salwy chce wystrzelić na granice.

Premier Theresa May ogłosiła że do końca marca 2017 złoży dokument artykułu 50 o wyjście Wielkiej Brytanii z Unii Europejskiej. W Brukseli już zacierają ręce.

Gdy tylko okazało się że mieszkańcy Brytanii zagłosowali Brexit Tusk od razu wyskoczył – proszę nie przeciągać wyjścia z Unii. Jak najszybciej złożyć dokumenty.

Czemu oczywiście wiadomo  , chodzi o to aby upokorzyć Brytyjczyków i zniszczyć ich aby żaden inny kraj nie zagłosował za wyjściem a wybory i referenda w krajach unijnych już na wiosnę.

 

 

Tym razem Imperator – zdjęcie opisuje kto kim jest ma plan !!!!

Zamknijmy na 24 godziny dla Brytyjczyków aby nauczyć Wielką Brytanię lekcji Brexitu.

Plan ten został zainicjowany przez luksemburskiego premier Xavier Bettel.

Bettel, który jest następcą Jean-Claude Juncker  w Luksemburgu , powiedział: „zamknijmy granice na jeden dzień by pokazać Brytyjczykom, co to znaczy aby dostać się do Włoch czy do Hiszpanii, aby mieć kontrole wszędzie, aby zablokować wszystkie granice dla nich.

 Mr Bettel, who is Jean-Claude Juncker’s successor as the Luxembourg PM, said………..: “Shutting the frontiers for a day would show people what it means to ……. to get into Italy or Spain, to have controls everywhere, to block all exchanges…………….

 

Gwizdne wojny to film zawsze na czasie….

gweizdne

 

Podsumowanie:

To co widzimy nie ma nic z demokracji oraz z normalnej współpracy. Bruksela i cała Partia Ludowa tworzoną przez Europosłów Platformy ma jedną piosenkę :

Jeśli nie robisz jak oni chcą jesteś wrogiem i musisz ponieść kare .

Najlepszym przykładem był jak rząd Szydło nałożył podatek na duże supermarkety aby dac Polakom którzy są biednymi rodzinami w Europie większe dotacje na dzieci ( w państwach zachodnich to kwota 400 lub 600 Euro ) w Polsce 100 Euro. Co zrobił Imperator – nakazał znieść podatek choć wielkie supermarkety wyprowadzają z Polski miliardy.

Teraz Bruksela chce położyć na kolana Wielką Brytanię.

Kraj ten –  jeden kraj przyjęło największy najazd ludzi z Europy Wschodniej po 2005 roku. Niemcy dały ograniczenia ale nie Brytyjczycy. Dali  prace i zasiłki dla rodzin osobom aż z 27 krajów Europy. Większość z nich zarabia 1000 lub 1400 funtów, płaci podatek na rok może 200 funtów a dostaje co miesiąc od 500 do 800 funtów zasiłków na rodziny. Do tego szkołę darmowa i leczenie. Policzmy ile płaci Brytania na emigrantów z Unii Europejskiej.

Przyjechało 3.5 miliona ludzi z tego niech będzie 60% zarabia minimum czyli około 12 000 funtów na rok ale kwota wolna od podatku 11 400 wiec płacą do państwa malutki podatek na rok. Natomiast państwo dopłaca na rodziny od 450 do 800 funtów co miesiąc. Czyli średnia 650 funtów x 2.1 miliona osób = 1.365.000.000 funtów co miesiąc. ( tyle Rząd musi dopłacać ). Już nie liczymy szkoły darmowej, leczenia itd. Więc kraje Unijne powinny to docenić.

Kraje w Europie aż 27 ma na swoim terenie tylko 1,5 miliona Brytyjczyków którzy na pewno nie biorą takich zasiłków , wręcz więcej oni dają w ich gospodarki. Co wiec teraz.

Jeśli Unia zamknie granice na 24 godzin lub na większy okres czasu, Anglia zamknie granice dla Europejczyków i ty Polaku czy Litwinie, Rumunie , Słowaku po prostu nie wjedziesz. Może być ciekawie pojedziesz na wakacje i nie wiedziesz do póki będą się „boksować”.

Wielka Brytania sprzedaje mniej do Europy niż kraje Europy do Wielkiej Brytanii a jednak chce się dogadać i uzgodnić umowę o wolnym handlu z krajami Unii. A jakby tak Wielka Brytania wypędziła 3.6 miliona do Europy z powrotem a Unia nakazała wrócić 1.5 miliona Brytyjczyków kto na tym więcej straci ? Na pewno nie Brytyjskie rodziny.

Imperator z szajką jednak nie chcą tego zrobić albo Brytania podporządkuje sie do tego co chcą albo ją zniszczymy.………. Jak będziesz na wakacjach lub w Polsce i pojedziesz na wyspy nie miej pretensji jeśli ktoś ciebie nie wpuści. ( choć mało to prawdopodobne bo Brytyjczycy to w miarę logiczni ludzie i pierwsi dali oświadczenie, że osoby z Europy które są powyżej 5 lat mogą zostać natomiast „czarna strona mocy ” nie potrafiła czegoś takiego wydusić…..

Polacy na wyspach zostaną , nikt ich stąd nie wyrzuci ponieważ Brytania ma teraz ważniejsze sprawy czyli jak pokrzyżować plany Imperium w Europie. Jak na razie jeden kraj czyli Brytania postawiła się Imperium i Imperatorowi. 

Konrad W

Tak czy inaczej Imperator i reszta atakuje i to wszystko nie jest film. Sprawa nabierze większych emocji gdy Imperator zbuduje w Imperium swoje wojska pod nazwą Armia Europejska. Na uwagę zasługuje to, że uczeń Imperatora ( w filmie nazywa się Vader w czarnym kostiumie )  jest z kraju nad Wisłą….

11 października 2016