Graffiti w Bristol „Polish Out”, Rzegocki nie ma pomysłu na pomoc Polakom

Nowe graffiti w Bristol „Polish Out”, Ambasador Rzegocki nie ma pomysłu na pomoc Polakom

 

Kerownik Tesco oburzony graffiti „Polacy wynocha” zrobionym przed jego domem w Knowle West

Kierownik supermarketu w Bristolu mówił o swojej odrazie, gdy ksenofobiczne graffiti znalazło się na ogrodzeniu naprzeciwko frontowych drzwi jego domu. Jordan Jugiel wrócił do domu z pracy późno w sobotę, aby znaleźć napis „Polacy wynocha” („Polish Out”) przed domem i powiedział, że był zszokowany tym, co zobaczył.Pan Jugiel mieszka od 12 lat w Bristolu i przeniósł się do swojego domu w dzielnicy Inn of Court w Knowle West dwa lata temu.

„Ten napis był skierowany do mnie, w tej części ulicy nie ma innych Polaków, a ja jestem tym oburzony. „Cieszę się tylko, że moje dzieci są na wakacjach w chwili obecnej, więc nie widziały tego”.

Pan Jugiel powiedział, że nigdy wcześniej nie doświadczył żadnych problemów tego rodzaju w ciągu 12 lat życia w Bristolu. Mężczyzna zgłosił atak do spółdzielni mieszkaniowej, która zarządza nieruchomościami na tej ulicy i ma nadzieję, że napis zostanie usunięty tak szybko, jak to możliwe.

To nie pierwszy przypadek, kiedy takie napisy skierowane do Europejczyków pojawiły się w obszarze Knowle West. Pod koniec lipca, miesiąc po referendum UE, cztery domy, których mieszkańcy byli Polakami lub pochodzili z Nigerii, na tej samej ulicy w Bideford Crescent zostały wzięte na celownik ksenofobów.

Takie akty przyczyniły się do organizacji „pikniku pokoju”, który miał się odbyć w Knowle West, ponieważ większość lokalnych mieszkańców stanęła po stronie swoich sąsiadów z innych krajów.

 

 

 

To czytamy i oglądamy na stronie gazety w kent.

Konkluzja niestety tych wszystkich rasistowskich napisów jest inna. Jest spowodowana przez „złą ” lub ” bez pomysłową” pracą niestety Ambasadora.

Były Ambasador Sobków za Rządów Platformy nie robił w ogóle nic, Premier Kopacz z PO zgadza się na wszystko co chciał Londyn, deportowali Polaków bez rozprawy sądowej, zabierali zasiłki a Brytyjczyk na terenie UE dostaje wszystko co może. Przyszedł nowy, już przysłany przez PIS i zamiast słuchać ludzi co trzeba naprawić w Polonii  to biega po Londynie i robi zdjęcia ” w kapeluszu” jak w cyrku i umieszcza na FC zamiast rozwiązywać problemy Polaków na wyspach.

Oto poniżej zdjęcia Ambasadora z FC –   mającego tytuł Profesora

Zdjęcie użytkownika Arkady Rzegocki.

 

„Jaja” sobie robi z ciężko pracujących Polaków na wyspach , powinien pracować i działać aby społeczeństwo w Wielkiej Brytanii było bardziej świadome, że Polacy na wyspach przyczyniają sie do wzrostu gospodarki ponadto Brytyjczycy muszą wiedzieć, że w Polsce Polacy za „łyżkę ryżu” pracują i produkują towary, które później Brytyjczyk może kupić bardzo tanio w supermarkecie na wyspach.

Oto cytat Wilstona Churchila o Polakach:

 – Najdzielniejsi z dzielnych rządzeni przez najpodlejszych z podłych –

Polacy żyją w jakimś Matrixie i choć popieraliśmy PIS to jednak będzie patrzyli jak pracują ich pracownicy. Panie Rzegocki jeśli nie ma pomysłu jak poprawić „widok medialny” Polaków na wyspach niech pan zapyta ludzi na necie napiszą panu.

To zdjęcie w gazecie Brytyjskiej to podsumowanie pracy ambasadora Rzegockiego w Londynie.

A teraz niech pan „PROFESORZE” weźmie do ręki długopis i niech pan pisze co zrobić:

1 –  Wziąć za „kark” Polskie firmy, które sprzedają tony towarów Polskich na wyspy czyli Browary, Wędliny, Makarony, Słodycze i wraz z MSZ zrobić składkę na promocję Polskich produktów. Firmy Polskie zarabiają na Polakach na wyspach miliony za to, że kupują ich towary niech dają pieniądze.

W każdej gazecie ogólnokrajowej BRYTYJSKIEJ wykupywać reklamy promujące polskie produkty. Wtedy te gazety zarabiając nie będą pisać złych rzeczy o Polakach, będą je unikać aby nie stracić reklam i zarobku. Gazeta to biznes i szuka możliwości zarobku.

Następnie z pieniędzy, które dajecie na Polskie portaliki, radyjka, gazety na wyspach bo komuś się Anglia zamarzyła ale do pracy poważanej się nie chce iść, wykupić artykuły na temat ciężkiej pracy Polaków na wyspach. Jak wzrosły normy produkcyjne w zakładach Brytyjskich dzięki pracy Polaków, że pracują w hotelach, na myjniach, w wysokich temperaturach ponadto Brytyjczycy muszą zrozumieć że w Polsce znajduje się wiele firm produkcyjnych, które zaopatrują supermarkety Brytyjskie i dzieki temu ludzie kupują tanie produkty a Polacy w Polsce za 300 euro produkują dla nich te produkty.

Tyle że te reklamy i artykuły mają być w brytyjskich gazetach a nie w Polskich czy na Polskich portalach jak to jest w dzieleniu kasy na media Polskie z MSZ aby nie krytykowały Ambasadę. Niech pan o tym pamięta do Brytyjczyków a nie do Polaków, pan nie pracuje dla dobrego wizerunku w Polskich mediach w Londynie czy w Szkocji ale dla Polaków na wyspach.

Te całe spotkania, które pan robi pod tytułem „Polish Heritage Day” są bez sensu, strata kasy, przychodzi tam kilkanaście osób głownie Polacy. Tutaj trzeba marketing medialny na całą Wielką Brytanie do Brytyjczyków, w media Brytyjskie a nie granie na skrzypkach.

Nie znamy pana Ambasadora może to mężczyzna o dobrym sercu ale widać ze nie zna się w ogóle na marketingu oraz nie ma pojęcia jak poprawić wizerunek Polaków na wyspach.

Chciało by się napisać coś fajnego i nowego o super pomyśle Ambasady no ale po prostu nie ma co….dalej stare pomysły …my wybieramy władzę którą rozliczamy za efekty, pan też ma pracę dzięki ludziom którzy zagłosowali na PIS , jak na razie nie widać zmian a wręcz pokłócił pan już ludzi prawicy w Londynie. Napisy jednak rasistowskie na Polaków na wyspach dalej ukazują się w Brytyjskich mediach.

Czy wiecie że w Londynie nie ma prawicowej Polskiej gazety, tak działa Ambasador. Gdy Rządziła Platforma, Ambasada dotowała lewackie gazety, portale, radyjka w Londynie i w Szkocji. Przyszedł Ambasador Prawicowy nic się nie zmienia………..

Oto pomysł Profesora Ambasadora, który ma polepszyć medialny wizerunek Polaków w Anglii, pomysły jak za komuny kiedy zespoły góralskie latały za żelazną kurtynę….

 

Konrad W

 

8 sierpnia 2017
Czytaj inne artykuły w dziale Sprawy Polonii