Głosuj na PIS! Bruksela rozkazała wyprzedaż Grecji. Chiny przejmują kraj.

Głosuj na PIS! Bruksela rozkazała wyprzedaż Grecji. Chiny przejmują kraj.

 

Niemcy przygotowują plany awaryjne na wypadek upadku Europy. 
Wyciekły dokument obrony Niemieckiego Ministerstwa co do rozpadu globalnego porządku

Niemieckie ministerstwo obrony przedstawiło  scenariusz na rok 2040 w tajnym dokumencie, który wyciekł do Der Spiegel w zeszłym tygodniu:

„Rozszerzenie UE zostało w dużej mierze porzucone, a więcej państw opuści UE”.

120-stronicowy papier zatytułowany Perspektywa strategiczna 2040 jest dokumentem polityki rządu federalnego – a scenariusze, mówia że kraje przyjmują rosyjski model gospodarczy i polityczny wbrew traktatowi lizbońskiemu.

Fakt, że dokument w ogóle istnieje, jest oznaką zwiększonego napięcia w systemie globalnym.Ponadto pisze że zostanie stworzona wielka chińska infrastruktura w całej Azji i  Afryce i w Europie.

Dziennikarze, którym ujawniono ten dokument, pominęli wszelkie szczegóły tego, co Niemcy zamierzają zrobić w związku z możliwym załamaniem się i fragmentacją UE. 

Chociaż pilnym problemem jest terroryzm, najważniejsze to spadek zgody ludności na obecny system gospodarczy i wysoki poziom migracji  przez kryzys grecki w 2015 roku.

W tej chwili kwestią na czele  niemieckich umysłów politycznych jest propozycja francuskiego prezydenta Emmanuela Macrona na przyspieszenie integracji gospodarczej Europy.

 Niemcy planują awaryjne załamanie się Europy .

Rozpad globalnego porządku w UE oraz przez Rosje Putina która prowadzi wojnę hybrydową przeciwko zachodnim demokracjom; nie tylko poprzez cyberataki lub umieszczanie reklam wartych miliony funtów na fałszywych wiadomościach na Facebooku. Finansuje również prawicowe partie populistyczne i wykorzystuje wpływy mediów, aby rozkoszować się zamętem, korupcją i stwardnieniem w europejskich demokracjach.

Niemcy kończą raport że musimy uporać się z nieporządkiem, gdy Stany Zjednoczone nie są już wiarygodnym sojusznikiem, ani nawet stabilną demokracją.

Bruksela nakazała masową prywatyzację greckich aktywów, chińskie pieniądze wylądowały w Grecji  kupując cały port kontenerowy w Pireusie. 

Co ciekawe raport, który wyciekł do Der Spiegel podaje że do 2040 Unia Europejska upadnie dlatego tylko PIS choc czasami robi też błędy ale może uratować Polskę podczas upadku UE i chronić gospodarkę podczas nowego podziału wpływów w Europie.

Gdy dojdzie do upadku UE, każdy kraj będzie chciał wyrwać z upadającego bloku jak najwięcej kasy dla siebie, choć PIS jest proeuropejski w jakimś stopniu to chyba jako jedyna partia w Polsce nie odda wszystkiego Niemcom i Francuzom.

Konrad W

 

14 czerwca 2019
Czytaj inne artykuły w dziale Niemcy za pomocą UE budują swoje imperium