Gang komunistycznych Eurokratów z Brukseli znów chce kasy od Brytanii

Unia Europejska .

Komunistyczni Eurokraci znów chcą kasy

Tusk , Junker, Shultz nie potrafią zrobić żadnych reform w Unii Europejskiej.

Ludzie dalej zarabiają 500 euro na miesiąc, w krajach Europy Wschodniej nawet 300 Euro. Bezrobocie w Hiszpanii w Portugalii, olbrzymie straty finansowe turystyki Włoch i Francji ale „gang komunistów z Brukseli”  znów chce kasy od Brytanii, choć powinni za szkody zapłacić ze swoich wypłat.

Ich plan rządzenia był prosty.

Wielkie korporacje w krajach wschodnich maja płacić grosze ludziom, nie dawać żadnych benefitów na rodziny. Tak było za 8 lar Rządów Tuska w Polsce i tak jest teraz w całej Unii jak on Rządzi. Jeśli natomiast ktoś chce zarabiać więcej niech jedzie do Wielkiej Brytanii.

Brytania ma przyjmować wszystkich emigrantów z Unii, płacić im benefity wszystkie, Brytania ma wpłacać 50 milionów dziennie do Brukseli , otworzyć rynek zbytu dla samochodów niemieckich, spożywki niemieckiej i towarów z całej Europy. Wszystko pomysły polityków Brytyjskich w Parlamencie Europejskim były wyrzucane do kosza.

Gang natomiast będzie dzielić kasę, i rządzić twardą ręką w Europie. Jeśli Cameron chciał nałożyć ograniczenia w zasiłkach aby ograniczyć przyjazd ludzi Tusk straszył karami. Jak Merkel w Niemczech teraz nałożyła ograniczenia na zasiłki na 5 lat , Tusk siedzi cicho jak mysz pod miotłą.

To jest demokracja i sprawiedliwość Unijna.

Tym razem Gang znów daje o sobie znać. Nie mają kasy bo wszystko wydali, innym krajom boją się podnieść składki gdyż boją się że wyjdą z unii to więc chcą kasy od Brytanii.

Bruksela zażądała od Londynu 50 bilionów funtów za odejście z Unii Europejskiej.

Główny negocjator Komisji Europejskiej Michel Barnier pracuje nad umową w której Unia chce od 42 biliony do 50 czyli roczną składkę Wielkiej Brytanii. Brytania płaciła aż 50 milionów dziennie a jej różnica sprzedaży towarów między Europą jest ujemna. To więcej kraje Unijne sprzedają na wyspy.  Michel Barnier zamierza objechać stolice Europy aby ustalić kwotę.

——————————————–

The European Commission’s chief negotiator Michel Barnier is working on the basis the UK would have to pay a settlement fee of £42 to £50 billion for its outstanding liabilities.

—————————————–

Jednak osoby, które nadzorują dokonanie Brexitu mówią coś innego.
 
Bill Etheridge z Partii UKIP powiedział :

„Dlaczego mamy płacić haracz do tej nieudanej organizacji?”

„Proponuję alternatywną opcję – oni niech wstrzymają oddech i modlą się, że nie pobieramy od nich taryf do sprzedaży na największy rynek handlowy w Europie.”

„Why should we pay protection money to this failed organisation?”

“I suggest an alternative option – they hold their breath and pray we don’t charge them tariffs for dealing with their largest export market.”

Dlaczego tytuł gang komunistycznych Eurokratów – ponieważ są niewybieralni, nie potrafią się poddać do dymisji a kto jest przeciwko im i nie zgadza się ze swoją opcją wyboru zmuszany jest karami. Gang zapomina co to jest demokracja i wolny wybór. Gang nie potrafi powiedzieć, że gwarantuje życie Brytyjczykom w Europie a Premier May zagwarantowała życie emigrantom z Europy dla których w ilość 60% trzeba dopłacać różnymi benefitami.

W Wielkiej Brytanii Rząd będzie zmniejszał zasiłki na dzieci i rodziny bo Tuskowi i Junkerowi marzy się więcej kasy od Brytanii. Zginęło ponad tysiąc ludzi w Europie, Anglia wyszła z UE, Bruksela przegrała referendum we Włoszech i w Holandii a Junker i Tusk nie mają dumy podać się do Dymisji gdzie Cameron i premier Włoch juz to zrobili.


Oto podobne artykuły:

http://polskie-echo.com/mamy-brexit-tusk-shultz-i-juncker-do-zwolnienia/

http://polskie-echo.com/zabrac-pensje-junckeratuska-dac-na-glodnych-emigrantow-z-syrii/

http://polskie-echo.com/gang-brukseli-ma-problem-kto-straci-brytania-czy-europa-przez-brexit/

http://polskie-echo.com/powolac-unie-wolnych-narodow-wykorzystac-brexit-i-chec-zbicia-uk-przez-bruksele-2/

Konrad W

 

18 grudnia 2016