Gang czterech zwabił na FB, zgwałcil 12 latke, 13, 15 w Manchester

Gang czterech zwabił na FB i zgwałcil 12 latke, 13, 15 w Manchester

 

 

DZIEWCZYNA w wieku zaledwie 12 lat była wielokrotnie gwałcona w parku przez grupę mężczyzn, która zwabiła nastolatkę na Facebooku.

Czterech mężczyzn z Rumunii, poznawali uczennice w mediach społecznościowych głownie na facebooku i przekonały je do spotkania w Manchesterze.

Gliniarze byli w stanie zidentyfikować trzy ofiary w wieku 12, 13 i 15 lat, ale wierzą, że mogą być inne .

Bracia Sebastian Baltatu (18 lat) i Ilie Daniel Baltatu (22 lata) oraz kuzyni Parizian Calin (20 lat) i Adrian Calin (20 lat) zostali skazani do więzienia  na ponad 25 lat.

Manchester Crown Court usłyszał wstrząsające oświadczenia o ofiarach od dziewcząt, które opowiadały o swoim wstydie po tym, jak zostały wykorzystane.

Jedna z dziewcząt powiedziała: „Żadne słowa nie mogą wyjaśnić, przez co przeszedłem.

„W tym czasie nie miałem pojęcia, dlaczego tak się stało. Mój niepokój pogłębiał się i nienawidziłem pozostawania na własną rękę. „Teraz nie mogę nawet iść do sklepu narożnego, nie martwiąc się ani przestraszony. Wpływ, jaki wywarł na moje życie, był niewiarygodny”.

Inny powiedział, że przeżyła „najgorszy okres w życiu” i czuła się, jakby „została całkowicie wykorzystana”. Dodała: „Czuję się chory, kiedy myślę o tym, co robili ci ludzie. Myślę, że może być jeszcze więcej ofiar, o których nie wiemy”.

Sąd został poinformowany, że jedna z dziewcząt, która miała 12 lat, gdy zaczęły się nadużycia, została zgwałcona przez Sebastiana Baltatu, który miał wtedy zaledwie 14 lat, w Crowcroft Park w Manchester

 

Sebestian, Parizian i Adrian zaprzeczyli przestępstwom, ale zostali uznani za winnych po procesie, a Daniel od samego początku przyznał się do winy.

Zdając wyrok, sędzia Goddard powiedział: „Mam nadzieję, że każdy z was zastanowi się nad tym przerażającym zachowaniem i rozważy, w jaki sposób można kontrolować to nadużycie w ich społeczności.

Daniel Baltatu została skazana na osiem lat za jedną czynność pielęgnacyjną, trzy czynności seksualne z dzieckiem poniżej 16 lat, porwania dziecka, jedną czynność polegającą na podżeganiu dziecka do 13. roku życia do aktywności seksualnej oraz jedną czynność seksualną wobec dziecka poniżej 13 lat

Ilie Daniel Baltatu was jailed at Manchester Crown Court

Sebastian Baltatu został skazany na trzy lata więzienia w młodym zakładzie karnym za jeden przypadek gwałtu na dziecku poniżej 13 roku życia.

Sebastian Baltatu was 14 when he raped a 12-year-old girl

Adrian Calin został skazany na rok w młodym zakładzie karnym za jedno podżeganie do dziecka poniżej 16 roku życia w celu uprawiania aktywności seksualnej.

 

Adrian Calin was also caged for a string of offences
Parizian Calin został skazany na 13 lat więzienia za pięć przypadków gwałtu na dziecku poniżej 13 roku życia, dwa przypadki zorganizowania lub ułatwienia popełnienia przestępstwa seksualnego z udziałem dziecka, jeden przypadek spowodowania lub podżegania dziecka poniżej 13 roku życia do aktywności seksualnej, i jeden przypadek napaści seksualnej na dziecko w wieku poniżej 13 lat.

Parzian Calin has been jailed for his part in a sick grooming gang

Wszystkim brutalom nakazano podpisanie rejestru przestępców seksualnych.

Policja Manchester prowadzi dalesze dochodzenie szuka innych mężczyzn oraz wiecej zgwałconych nastolatek które nie powiedziały w domu rodzicom

Konrad W

24 września 2019
Czytaj inne artykuły w dziale Manchester

1 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

  1. Ciężko się czyta wasze „artykuły”. Sporo tu błędów stylistycznych, ortograficznych, a używanie slangu tylko obniża poziom profesjonalizmu.