Film Leicestershire Police, do wszystkich polskich uczniów w Brytanii

WIELKA BRYTANIA

Film Leicestershire Police, jęz.polski do wszystkich uczniów na terenie Brytanii

Policja z Leicestershire opublikowała film który został przetłumaczony na język Polski dla wszystkich uczniów w Wielkiej Brytanii. Film oparty jest na prawdziwej historii młodej dziewczyny która poznała nieznajomego na Facebooku, została zgwałcona i zabita.

W roku 2015 młoda dziewczyna lat 15 o imieniu Kayleigh Haywood została dramatycznie zabita przez 29 letniego Stephena Beadmana a było to po dwóch tygodniach znajomości przez internet z mężczyzną o imieniu Luke Harlow ( lat 28 ) którego poznała przez internet.

Młoda dziewczyna nieświadoma niczego wymieniła około 2000 wiadomości gdy po 13 dniach zgodziła się spotkać w jego domu. Rodzicom powiedziała że spędzi czas z przyjaciółmi. W domu Beadman zgwałcił ją następnie zaprowadzili dziewczynę około pół mili gdzie w ustronnym miejscu zbił dziewczynę na śmierć.

W lipcu 2016 r Stephen Beadman został skazany za gwałt, morderstwo Kayleigh Haywood i został skazany na co najmniej 35 lat.

Luke  Harlow został skazany na 12 lat więzienia. W chwili śmierci nastolatki, uwodził kolejne dwie inne dziewczyny.

Film, wyprodukowany przez Leicestershire Police, będzie dostępny dla uczniów w całym kraju, aby podkreślić znaczenie zachowania bezpieczeństwa online.

Został przetłumaczony na język : Polski Polish, Gujarati i Urdu. Będą też rozdawane ulotki o zagrożeniu w internecie dzieci.

  The film, produced by Leicestershire Police, will be shown to schoolchildren across the country to highlight the importance of staying safe online. Police have released a harrowing video based on the grooming, rape and murder of 15-year-old Kayleigh Haywood, warning young people about the dangers of speaking to strangers online.The film has been translated into Polish, Gujarati and Urdu.

OTO TŁUMACZENIE PRZEZ POLICJE NA JĘZYK POLSKI

——————————————————————–

Oto wersja Angielska.

4 stycznia 2017