Filip Jaskiewicz zabity w samochodzie, oskarżona Martyna Ogonowska,Peterborough

Filip Jaskiewicz zabity w samochodzie, oskarżona Martyna Ogonowska,Peterborough

 

Filip Jaskiewicz lat 23 został znaleziony w VW polo w Peterborough,  o 7.10 rano, a służby ratownicze nie były w stanie go uratować.

Martyna Ogonowska, 18 lat, również z Peterborough jest oskarżona o jego śmierć, a druga kobieta aresztowana za konspirację popełnienie morderstwa została zwolniona w toku dochodzenia.

Badanie pośmiertne w szpitalu miejskim w Peterborough pokazało, że Filip zmarł z powodu pojedynczej rany kłutej klatki piersiowej.

Ludzie żyjący na drodze, gdzie umarł, słyszeli  okrzyki, zanim ujrzeli martwe ciało mężczyzny.

Jeden z rezydentów powiedział:

„Mój szwagier usłyszał krzyki dochodzące spoza jego domu we wczesnych godzinach nocnych, wrócił do snu i zignorował krzyki, a kilka godzin później obudziła go policja w drzwiach”.

Jeden starszy mieszkaniec opowiadał, jak jego żona chciała pomóc człowiekowi, który leżał umierający w samochodzie.

„Wszyscy jesteśmy wstrząśnięci tym, co wydarzyło się wczoraj na naszej drodze. W ciągu 36 lat życia tutaj nic takiego się nie zmieniło.

Pewna czterdziestoletnia kobieta, mieszkająca  po drugiej stronie ulicy, skąd miał miejsce fatalny incydent, opowiadała, że ​​była świadkiem tragicznego człowieka leżącego na ulicy otoczonego krwią. Dodała: „Otworzyłam moje drzwi wczoraj rano, zaraz po siódmej, jego ciało otaczała krew, a on leżał bez życia”. 

Oto zamordowany Polak.

Katarzyna W.

27 października 2018
Czytaj inne artykuły w dziale Birmingham

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *