Eurokraci pełno w portkach.Trump nakłada 25% cła na ich RAJ

Eurokraci pełno w portkach.Trump nakłada 25% cła na ich RAJ.

 

Donald Trump powiedział, że amerykańska stal i aluminium zostały „zdziesiątkowane” przez „nieuczciwą” politykę handlową i  że nie pozwoli, by Ameryka była „wykorzystana”.

Więcej szczegółów na temat planów spodziewanych jest w przyszłym tygodniu.

Unia Europejska wskazała, że ​​może podjąć działania odwetowe, potencjalnie rozpoczynając wojnę handlową z USA.

Przewodniczący Komisji Europejskiej Jean-Claude Juncker powiedział: „Nie będziemy siedzieć bezczynnie, podczas gdy nasza branża jest dotknięta nieuczciwymi środkami, które zagrażają tysiącom europejskich miejsc pracy.

„UE zareaguje stanowczo i współmiernie, aby bronić naszych interesów. W najbliższych dniach Komisja przedstawi propozycję środków zaradczych zgodnych z zasadami WTO przeciwko Stanom Zjednoczonym, aby przywrócić równowagę sytuacji. „

WNIOSEK :

Bruksela to malutka grupa ludzi, która zarabia i wykorzystuje inne kraje do swojego zarobku, Bruksela płaci ludziom w Europie Wschodniej „głodowe” stawki za pracę na produkcji, Rządy w Polsce to ochraniają dlatego Morawiecki były bankier Niemieckiego Banku przez dwa lata nie ustanowił dla Polaków minimum 5 euro na godzinę choć w UE już 8 euro, więc ten tani towar wyprodukowany w Polsce sprzedają dalej.

Jest to mała grupa trzymająca za pomocą Rządów Liberalnych  w Europie ” ludzi w kagańcu” a Oni zarabiają na wykorzystywaniu ludzi i krajów wielkie miliardy, przykładem jest podatek Szydło który chciała nałożyć na sklepy niemieckie aby dać Polakom większe zapomogi, Bruksela podatek usunęła. Następnie usunęli popularną Polską Premier mającą powyżej 50% poparcia.

Zobaczycie, Unia Europejska do 3-5 lat będzie bez kasy i wtedy Oni będą musieli coś innego wymyśleć aby Polacy dalej pracowali dla nich za grosze . Chyba, że Polska się obudzi i zacznie pomagać Polskim rodzinnym firmą, niestety na to się nie zanosi.

Jedno jest pewne Unia Europejska upadnie przez Tuska bo nie posłuchał Camerona, który chciał zatrzymać wielką emigrację ludzi na wyspy po zasiłki i chciał zmienić Brukselę a poleciał do Niemiec straszyć Londyn Brexitem oraz przez wpuszczenie niekontrolowanej emigracji z Afryki bo słuchał Merkel a nie kraje Unijne.

Następne lata będą ciekawe…Ciekawe czy Donalda postawią przed Trybunałem w Hadze ze złamanie prawa nakazania otwarcia granicy UE dla ludzi bez kontroli Straży Granicznej przez co przeniknęło wielu terrorystów i zginęły setki ludzi w zamachach.

Jednym słowem Niemieckie Koncerny już samochodów w Meksyku nie będą produkować ale w USA a tam trzeba płacić podatek, teraz stracą na stali ponownie. Mniejsze dochody Niemieckich firm wiec Rząd Niemiecki nie będzie wstanie płacić do Brukseli takiej dużej składki. Brexit postawi kropkę. Biedne kraje Unijne nie są wstanie uzupełnić dziurę 10 mld po wyjściu Anglii z UE a to dopiero początek bo spadną zamówienia. Unia która nie jest demokratyczna ale jest Dominacyjna będzie się zwijała.

EU to jest zła organizacja a zło powinno być jak najszybciej zlikwidowane, kraje sobie same mogą podpisać umowy handlowe, emigracyjne i inne bez słuchania dominacyjnego historyka z nad Wisły i jego kumpli. Zobaczycie będą teraz na szybko likwidować administracje Unijna aby zmniejszyć koszty ale ludziom nie podniosą wypłat a wręcz podniosą ceny w sklepach.

Ich Armia Europejska będzie chodziła w kalesonach.

Kolejnym krajem który opuści UE będą to Włochy bo Włosi mają gorącą krew lub jakiś mały kraj który ma polityków nie łasych na stanowiska Unijne a liczy się dla nich tylko dobro kraju.Obecnie kłamstwo Brukseli polegało na tym, że za trzymanie ludzi w ryzach i nie organizowaniu referendum w krajach o wyjście z UE oferowali stanowiska w Brukseli.

Damy ci dobrą radę waluta Euro niedługo bardzo dużo straci do złotówki, kiedyś upadnie, jeśli masz oszczędności w Euro weź to zamień na złotówki ale najlepiej na dolary to będzie waluta przyszłości.

Konrad w

2 marca 2018
Czytaj inne artykuły w dziale Świat