Eugeniusz Werner zaginał w Byfleet pomiedzy Londynem a Reading

Eugeniusz Werner zaginał w Byfleet

 

Prośba o odnalezienie zaginionego mężczyzny, który odwiedzał rodzinę w Byfleet.

63-letni mężczyzna z Polski jest w Wielkiej Brytanii tylko od tygodnia i nie mówi po angielsku i nie zna okolicy, według Surrey Police. Jest w Wielkiej Brytanii pierwszy raz

Opuścił adres, w którym przebywał we wtorek rano (11 grudnia) około godziny 9 rano, aby odwiedzić park rozrywki Byfleet, niedaleko Rectory Lane, i od tego czasu go nie widziano.

Jego rodzina  skontaktowała się z funkcjonariuszami w środę (12 grudnia), kiedy nie byli w stanie go znaleźć.

Rzecznik policji w Surrey powiedział: „Zwracamy się do opinii publicznej o pomoc w odnalezieniu 63-letniego Polaka, Byfleet, który od tygodnia przebywa w Wielkiej Brytanii i nie mówi po angielsku.Oficerowie coraz bardziej się niepokoją, ponieważ on nie mówi po angielsku, nie zna okolicy, ma mało pieniędzy i wierzymy, że nie jest ubrany na obecną zimną pogodę.

 

„W tej chwili przeszukujemy teren Byfleet i możesz zauważyć zwiększoną obecność policji”. Eugeniusz opisywany jest jako biały o opalonej cerze, pomiędzy 5 stóp 8 cali a 5 stóp 10 cali i ciężkiej budowy. Ma krótkie, kręcone, ciemnobrązowe włosy i charakterystyczny duży wąsik na kierownicy.

Na prawym przedramieniu jest tatuaż kotwicy. Kiedy go ostatnio widziano, miał na sobie szary kapelusz, szary sweter i ciemną kurtkę, niebieskie dżinsy i czarne buty. Mówi się, że ma okulary do czytania – ale nie jest jasne, czy ma je przy sobie – i kiedy był ostatni widział, że miał portfel zawierający 10 funtów i notatnik.

Jeśli widziałeś Eugeniusza, skontaktuj się pilnie z Surrey Police pod numerem 101 (999 w nagłych wypadkach), podając numer referencyjny: PR / 45180132084.

 

14 grudnia 2018

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *