Emigrancji uciekający do Anglii są natychmiast wysyłani z powrotem.

Emigrancji uciekający do Anglii są natychmiast wysyłani z powrotem.

 

Migranci którzy kanałem La Manche probuja dostać się do Wielkiej Brytanii zostaną wysłani z powrotem do Francji od razu bez możliwości starania się o azyl w Wielkiej Brytanii – przekazał szef Home Office Sajid Dżawid.

Minister Sajid Dżawid powiedział że na terenie Wielkiej Brytanii imigranci mogą zostać odesłani do państwa UE, z którym przybyli, nawet przed próbą dostania się do Wielkiej Brytanii, jeśli można udowodnić, że przebywają tam dłużej niż trzy miesiące. 

Do tej pory 239 migrantów przybyło do Wielkiej Brytanii łodzią od listopada i juz Rzad Brytyjski zwiększa ochronę granicy.

Statek Royal Navy został rozmieszczony w celu patrolowania Cieśniny Dover w związku z obawami dotyczącymi uchodźców przekraczających kanał La Manche.

Wysłanie HMS Mersey do patrolowania kanału oznacza reakcje na problem migracji 

Minisetr Obrony, Gavin Williamson, powiedział: „Mogę potwierdzić, że HMS Mersey został rozmieszczony w Cieśninie Dover, aby pomóc brytyjskim siłom granicznym i władzom francuskim w reagowaniu na przeprawy migracyjne.

Powiedział : „Profesjonalizm Royal Navy oznacza, że ​​załoga oprócz ochrony bezpieczeństwa wód tyretorialnych UK będzie także w stanie natychmiast wycofać się z rutynowych operacji, aby powstrzymać migrantów przed niebezpieczną podróżą przez kanału do UK „.

Javid powiedział: „Wciąż koncentruję się na ochronie granicy Wielkiej Brytanii i zapobieganiu dostaniu się emigrantów do UK. Z tych powodów rząd podjął decyzję o rozmieszczeniu statku marynarki wojennej, HMS Mersey, aby wesprzeć nasze obecne wysiłki. Ponadto kolejne dwa statki strazy granicznej są przesuwane także nad Dover.

Bruksela nie ma tutaj nic do gadania, która nakazała przyjmować emigrantów krajom w UE !!! Poniżej Tusk ponownie ośmieszony bo Wielka Brytania nie zamierza go słuchać.

OTO ten statek podczas monitorowania rosyjskiego statku koło wód Wielkiej Brytanii teraz będzie zawracał emigrantów próbujących dostać sie do UK.

 

Konrad W.

 

4 stycznia 2019
Czytaj inne artykuły w dziale Polityka

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *