Imigranci mają płacić podatki, znać język, przestrzegać prawa, Partia Labour

Imigranci mają płacić podatki, znać język, przestrzegać prawa, Partia Labour

 

Alan Johnson z Partii Labour – partia w opozycji która krzyczała aby Wielka Brytania została w Unii Europejskiej domaga się surowszych kryteriów dla imigrantów.

Polityk ten mówi że o ile emigranci są mile widziani w Wielkiej Brytanii to jednak muszą znać język angielski.Aby wspierać integrację ludzie muszą mówić w języku angielskim.

Polityk powiedział że tam gdzie młode pokolenie dorasta i zna język integracja następuje pozytywnie, gorzej jest ze starszymi emigrantami którzy nie znają jezyka i się nie integrują.

 

Przemawiając w BBC Radio 4 jakieś pytania, MP Pracy, powiedział: „Różne sekretarki domu mówili od lat – przymus jest nieco trudne w tym – mieliśmy angielskiego jako drugiego języka.

Rosnące sondaże w Wielkiej Brytanii wśród ludzi popierających Brexit i wyjście Wielkiej Brytanii z Unii Europejskiej, która doprowadziła do chaosu w Europie, zmusza i polityków Partii Pracy aby szukać możliwości ograniczenia emigracji aby ludzie na nich też głosowali.

 

 

 

PODSUMOWANIE:

Po referendum Partia Pracy krzyczała, że Brytania musi zostać w Unii Europejskiej. Jaka ona to była proeuropejska. Później podczas głosowaniu aby przeprowadzić drugie referendum tylko 30 posłów z 230 ich głosowało za powtórzeniem. Teraz chcą dokręcić śrubę Polakom Bułgarom, Rumunom, Litwinom i wszystkim emigrantom z Unii Europejskiej. Partia Labour to taka w Polsce  Platforma Obywatelska, zmieniają zdanie cały czas by tylko dostać się do władzy. Dlatego jak głosujesz głosuj na konserwatystów oni przy najmniej chcą silnej i niezależnej Wielkiej Brytanii.

Zaskoczenie może być że emigranci mają płacić podatki ale zaraz przecież każdy płaci wiec co ma zostać zlikwidowana ulga podatkowa dla emigrantów ?

Co wiec z ulgą podatkową dla Brytyjczyków pracujących w Unii Europejskiej ?

Czy Polak, który otwiera ” Polish Shop” na wyspach jak ma znać dobrze język angielski ? A może krawcowa czy sprzątaczka która otwiera firmę jednoosobową też musi znać biegle język Angielski ???

Więc zadać pytanie trzeba czy Brytyjczyk, który otwiera firmę w Polsce czy Bułgarii , Rumunii zna język Polski, Bułgarski czy Rumuński ?

Istna ruletka jak zatrzymać emigrację.

Konrad W

photo/dailymail/uksimple.info

7 stycznia 2017
Czytaj inne artykuły w dziale Polityka