Emigrację z UE, Polski zatrzymać na 5 lat. Wywiad w Sky News

Zobacz wywiad. Emigracja z UE i Polski musi zostać zatrzymana na 5 lat

 

Zobacz wywiad jaki był w Sky News w niedziele rano.

W Niedziele w popularnym programie Sophy Ridge w Sky News mieszkańcy wysp mogli zobaczyć wywiad na temat emigracji.

Wypowiadał się Brytyjski Poseł do Parlamentu Europejskiego.

Wezwał on do zamrożenia przyjazdu dla nowych migrantów do 5 lat.

Powiedział  Wielka Brytania „potrzebuje pięcioletniego zakazu niewykwalifikowanych pracowników, aby osiągnąć cele zmniejszenia emigracji”

Grupa Brexit Leave mówi, że środki zamrożenia emigrantów pomogą wrócić do poziomu osiągniętego ostatnio w latach dziewięćdziesiątych.

Grupa wspierana przez byłych ministrów spraw zagranicznych i piętnastu członków zarządu, twierdzi, że Brexit stanowi „złotą okazję”, aby ostatecznie zmniejszyć emigrację.

Szczególnie chodzi o zmniejszenie osób niewykwalifikowanych, którą jak twierdzi grupa nacisku, stanowi 80% emigrantów mieszkających na wyspach. Ponadto chcą wprowadzenia „brytyjskiego systemu wizowego do pracy”. W swoim raporcie stwierdzono, że pięcioletnia zamrożenie niewykwalifikowanych migrantów znacznie ograniczy imigrację z obecnego poziomu 273 000 rocznie.

Zezwolenia na pracę byłyby przyznawane tylko wtedy, gdy wnioskodawca złożył ofertę pracy z minimum 35 000 funtów netto, przeszedł test z języka angielskiego, podpisał pięcioletni kontrakt na prywatne ubezpieczenie zdrowotne i mógł wykazać oszczędności w banku.

Nalega również, aby rząd nie traktował preferencyjnie obywateli UE w ramach porozumienia o odejściu z Unii Europejskiej. Raport stwierdza, że ​​ograniczenia nie powinno się stosować do wysoko wykwalifikowanych pracowników, przedsiębiorców, inwestorów lub osób wykwalifikowanych lub ograniczeń dla studentów.

Polacy w Wielkiej Brytanii oglądają Polską telewizję satelitarną więc oto wycinek z mediów Brytyjskich.

Ale uwaga to tylko czlonek UKiP partii ktora nie sprawuje wladzy a Pani Premier May nie bedzie tego wprowadzala. Jesli strasza cie w innych mediach przede wszystkim lewackich na wyspach nie daj sie zastraszyc. 

Konrad W

 

10 kwietnia 2017
Czytaj inne artykuły w dziale Polityka