Dziewczynka 9, brat, ojciec giną w basenie. Hotel Costa del Sol w Wigilię Bożego Narodzenia

Dziewczyna 9, brat i ojciec giną w basenie hotelu Costa del Sol w Wigilię Bożego Narodzenia

 

Tragedia wigilijna  po południu w Clubie La Costa World ..

Chłopiec, 16 lat, mężczyzna, 52 lata i dziewczynka, 9 lat, giną na basenie.
Trzej członkowie tej samej rodziny zmarli w wakacyjnym kurorcie Costa del Sol w Hiszpanii.

Do tragedii wigilijnej doszło po tym, jak dziewięcioletnia dziewczynka wpadła w kłopoty na basenie w ośrodku wypoczynkowym. Mama dziecka jest jedną z osób, które podniosły alarm.

Jeden z osób bliskich trwającej sondażu potrójnej tragedii powiedział: „Brat dziewczyny, a potem ojciec wskoczyli do wody wszyscy umarli.

„Trwa dochodzenie,a wyspecjalizowani nurkowie Gwardii Cywilnej badają grawitację wody co sie stało że wszyscy zginęli, policja koncentruje się nad pompą basenową”.

Ciała zostały już przeniesione do Instytutu Medycyny Sądowej w Maladze. Oczekuje się, że sekcja zwłok odbędzie się jutro. Wczasowiczka przebywająca w ośrodku powiedziała agencji prasowej, że widziała „ciała pokryte białą pościelą” przy basenie i słyszała „głośno płaczącą kobietę”.

 

Rzecznik Biura Spraw Zagranicznych i Wspólnoty Narodów potwierdził, że „oferuje pomoc Brytyjce po incydencie w Hiszpanii”.

Operator CLUB La Costa World CLC World Resorts & Hotels powiedział w oświadczeniu: „Kierownictwo w ośrodku Club La Costa World pragnie złożyć serdeczne kondolencje rodzinie dotkniętej utratą trzech członków rodziny 24 grudnia 2019 r.

 

Gdyby w grę wchodziła pompa basenowa, nie byłaby to pierwsza tego rodzaju tragedia.

W 2009 roku brytyjski uczeń Nathan Clark utonął w tajlandzkim parku wodnym po tym, jak najwyraźniej został wciągnięty w system pompowania basenu.

A 12-letnia Rosjanka zmarła po tym, jak została uwięziona pod wodą, kiedy jej ramię zostało wessane w pompę basenową w tureckim kurorcie zeszłego lata. Ośrodek, w którym dzisiaj doszło do trzech zgonów, jest taki sam, jak w przypadku dziewięciolatka Brytyjka zmarła w lutym po ciężkiej reakcji alergicznej na lody.

photos SOLARPIX.COM

Konrad W

 

25 grudnia 2019
Czytaj inne artykuły w dziale Świat

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *