Dzieje się źle. PIS z Premier Szydło sprzedaje Polskę Chińczykom

Dziej się źle, PIS sprzedaje Polskę Chińczykom

 

Coraz gorzej, kolejna klątwa nad Polską tym razem w roli głównej PIS.

Po drugiej wojnie światowej Polska była sprzedana Rosji. Rosja pod nazwą ZSSR zabierała co cenniejsze z Polski, ludzie mieli jedzenie na kartki.

Za rządów Platformy Obywatelskiej najlepsze Polskie firmy zostały sprzedane obcemu kapitałowi , powstały firmy Niemieckie. Firmy zachodnie nie płaciły podatków a Polacy musieli płacić. Polacy pracowali za 200 euro bez żadnych dotacji a rządy Niemieckie dawały swoim rodzinom sowite zasiłki . Po prostu Polacy byli jak woły. Była to wina Donalda Tuska.

Rok temu Polacy zagłosowali na PIS. Mieli już dość wyzyskiwania i złodziejstwa Platformy ale . No właśnie Polacy myśleli że oto PiS będzie budował proamerykańską Polskę.

Stany Zjednoczone wysłały do Polski swoją ciężką Brygadę dzięki temu Polska może czuć się bezpiecznie. Nasze rodziny, które zostały w Polsce, nasze majątki są chronione. Wszędzie na świecie gdzie są Amerykańskie wojska zawsze jest bezpiecznie. Dziękujemy panie Ministrze Macierewicz..

Niestety Premier Beata Szydło – nie prowadzi polityki proamerykańskiej ale zbliża się do Chin czyli wroga Stanów Zjednoczonych. Premier Szydło chce ściągnąć Chiński kapitał do budowy Wielkiego Polskiego Lotniska oraz innych inwestycji. Ale zaraz jednym słowem oddaje nas w ręce Chińskie. Czy nie lepiej poprosić Amerykanów o sfinansowanie lotniska międzynarodowego i inne inwestycję ?

Za 2 lata wybory , Polacy na emigracja a jest ich prawie 8-10 milionów będą musieli poszukiwać kogoś innego na kogo mają głosować, na pewno mogą wyrzucić Dudę. Duda wygrał z przewagą 500 000 głosów to mało, nawet 2 miliony głosów na Dudę w Polsce to imigranci Polscy mogą go usunąć bo jego też ciągnie do Chin. W ogóle Duda to nic nie chroni Polski.

Ale na kogo Polacy mają głosować – kto będzie chciał budować wolną Polskę bez Chin i Niemiec, jeśli na PIS i PO nie ma już co liczyć. 

Oto ciekawy materiał na samym dole co dzieje się w Polsce dla wszystkich tych którzy interesują się krajem naszych przodków. Jak widać są politycy PIS np. Macierewicz, którzy chcą silnej Polski niezależnej i w kontakcie z najsilniejszym krajem Świata czyli Stanami Zjednoczonymi i są politycy PIS w tym Premier Szydło – którzy chcą nas sprzedać Chinom.

Polacy w swojej historii pracowali za grosze dla Rosjan, później dla Niemiec i jeszcze to trwa a teraz PiS chce nam zgotować że będziemy zasuwać dla Chińczyków.  Wynika z tego że politycy PIS i Premier Polski nie potrafi współpracować z Amerykanami, lub nawet nie potrafią zarządzać wielkimi firmami że nawet inwestycje kulturalne będą robić Chińczycy.

Jeśli PIS miał manifestacje KOD, który bronił Brukselę chyba już nie długo powstaną nowe manifestacje przeciwko PIS za sprzedawanie nas Chińczykom. KOCH- Komitet Obrony przed Chinami – a myślą przewodnią będzie – nie głosują na PIS i Dudę bo chce nas sprzedać komunistycznym Chinom.

Dzieje się źle w Polsce za PIS, chyba głosowanie na PIS była pomyłką jeśli chciałeś wolnej i nowoczesnej, kapitalistycznej o małych podatkach lub wysokiej kwoty wolnej od podatku jak w USA naszej Polski. Oni nie zbudują „tygrysa ekonomicznego w Polsce” jak mówi się na Singapur czy Hongkong ale zrobią z nas niewolników tym razem chińskich.

Mamy dla PIS podpowiedz jeśli szukają pieniędzy na Polskie Lotnisko Międzynarodowe,  jeśli jest 12 milionów Polaków na emigracji niech choć z 8 milionów wpłaci po 1000 złotych dostanie jakiś papier wartościowy który później będzie przynosił zysk jak akcje na giełdzie nazbiera się wtedy 80 000 000 000 zł plus niech 10 milionów Polaków w Polsce wpłaci 500 złotych mamy = 5 000 000 000 zł razem mamy = 85 000 000 000 złotych na budowę  lotniska międzynarodowego i nasze dzieci i wnuki nie będą niewolnikami i nie będą spłacać chińskich inwestycji.

Artykuł przygotowany na postawie dzisiejszego nagrania z Polski, że PIS zaczyna współpracę z wrogiem naszego sojusznika czyli USA, który ochrania nas od Rosji. My chcemy aby USA miało w Polsce wojska i chroniło nasze rodziny i domy a my zamiast z nimi współpracować czy z kimś innym np. Korea Południowa, Japonia oni też mają pieniądze wybieramy Chiny wroga USA.

Chcemy Polski, która współpracuje z sojusznikami USA nie komunistycznymi Chinami czy z Rosją. Jakie kraje Polacy wybierają do życia posłowie PIS na świecie no chyba demokratyczne i zachodnie.

Wniosek Trump i May powinni nakazać spakowanie walizek Polakom w USA i na wyspach i wręczyć im listy – proszę jechać dorabiać się do Chin, to wasz nowy sojusznik z nadania przez PIS. Jeśli USA i Anglia chroni nas parasolem atomowych przez Rosją chyba logiczne jest aby te dwa kraje plus ich sojusznicy jak Japonia, Korea Południowa czy Londyn budowali w Polsce inwestycje czy lotniska. Niech oni zarabiają w Polsce niż Chiny ich wrogowie. Czy PIS czy Pani Szydło coś takiego rozumie ?

Oto sojusznicy Chin: Korea Północna, Rosja, Syria, Iran.

Oto sojusznicy USA – cały zachodni świat ,potęgi ekonomiczne na całym Globie zbudowane na bazie języka angielskiego, demokracji gdzie pracuje miliony Polaków.  Do kogo więc część polityków PIS czyli Szydło i Morawiecki nas ciągnie. PIS przed wyborami nie mówił, że będzie ciągnąć Polskę do komunistycznych Chin przeciwnika USA. Wszystkie kraje które poważnie zaangażowały się współprace ekonomiczną z USA jak Korea Południowa, Japonia, UK, Tajwan, Australia, Kanada są lubianymi i bogatymi krajami . A jak wyglądają kraje, które współpracują z Chinami…Tego pani chce pani Szydło i Morawiecki.

Ludzie mówią, że chodzi o handel z Chinami ale zaraz im wyjaśnimy – Chiny mają tańsze produkty bo roboczogodzina kosztuje u nich 2 dolary na godzinę. Produkty produkowane na terenie Europy są droższe dlatego ich towary niskimi cenami zabiją produkcję fabryk w Europie więc ludzie w tym Polacy stracą prace.  Niejasne intencje ma PIS w kontaktach z Chinami, na handlu z Chinami zarobią pośrednicy ale stracą firmy Polskie produkcyjne np. skąd będzie tańsza chemia, wiadomo z Chin, fabryka do zamknięcia w Polsce ludzie na bruk.

Jeśli chodzi o pieniądze Chińskie na inwestycję lotnisk, kultury, które Polacy będą musieli później spłacać nie chcemy z Chin, chcemy być przyjaciółmi państw USA im chcemy spłacać ale dzięki temu Polacy pracujący w krajach USA,UK, Australii i Kanady mogą chodzić z podniesioną głową.

Kaczyński mówił, że Polski Rząd teraz będzie wykupował ważne firmy dla gospodarki kraju z rąk obcego kapitału, zanosi się jednak że w przyszłości jak już Polacy pogonią PIS  trzeba będzie kupować firmy ale z rąk Chińskich !!!.

Teraz już nie wiadomo czy lepszy PiS  – który sprzedaje nas Chińczykom czy lepsza Platforma może „kradła” ale sprzedawała nas Europejczykom czyli Niemcom i Francuzom a oni pozwolili Polakom pracować w ich krajach. Do Chin Polacy do pracy nie pojadą bo niskie zarobki. Za ochronę chyba Polski będą musieli się wsiąść poważnie 8-10 milionów Polaków na emigracji , bo ani PO ani PIS jak widać nie zbudują niezależnej i wolnej Polski. Nawet 500+ nie uratuje PIS bo co to jest, na zachodzie rodziny dostają 4 razy więcej.

Zobacz nagranie co mówią panowie i sam wyciągnij wnioski bo one zostały napisane właśnie z tego materiału z Lublina.

Konrad W

 


 

12 maja 2017
Czytaj inne artykuły w dziale Polska

4 komentarzy
  1. Co za ciemniak pisał ten tekst? „Duda wygrał z przewagą 500 000 głosów to mało, nawet 2 miliony głosów na Dudę w Polsce to imigranci Polscy mogą go usunąć bo jego też ciągnie do Chin. W ogóle Duda to nic nie chroni Polski.” Ile klas podstawówki skończyłeś ? Masz rodzinę w PO czy SLD? Co to są za brednie. To jest normalne, że każdy kraj poszukuje inwestorów. Drogi inteligencie, jest to praktyka stosowana przez wszystkie państwa. Nawet USA takich potrzebują. W chińskich rękach znajdowały się na koniec grudnia amerykańskie obligacje i bony skarbowe warte łącznie 1,06 bln dol. ChRL znajduje się na drugim miejscu wśród największych zagranicznych wierzycieli USA – lekko wyprzedza ją Japonia z posiadanym amerykańskim długiem wartym 1,09 bln dol. Powinni Ci odciąć internet za takie głupoty. Jakieś dziwne obliczenia, że 10 milionów Polaków w Polsce wpłaci 500 złotych i mamy… Zmusisz ich geniuszu? 500zł to jedna trzecia netto średniej krajowej. Widzę, że jesteś oderwany od życia. Na pewno od życia zwykłych zjadaczy chleba w kraju.

  2. Chiny są już państwem bardziej kapitalistycznym niż USA. Nie komunistycznym. Dobrze dobrze niech robią dile s Chińczykami, oni będą rządzić światem więc warto mieć takiego kolegę.

  3. Co za DEBIL pisal ten tekst? Nawet z sukcesow robia sobie jaja! Dzisiaj odbyla sie wlasnie konferencja Chin z przedstawicielami 29 panstw w sprawie „Jedwabnego szlaku” Czyli weglug tego pismaka za 30 srebrnikow pol swiata wyprzedaje sie Chinom?

Komentowanie jest wyłączone.